Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. BudgieSenior

  Tryb Wojny

  Słyszałem jak ktoś krzyczał, że mu nogę ujebało
 3. michaelpol90

  Bardzo słaba ilość FPS

  ssd czy hdd ?
 4. DarkEmpire

  flame makes it difficult to aim

  damn, I created threads in the wrong section
 5. BudgieSenior

  SUGESTIA Celownik z biodra

  Możesz sobie ukulać i przykleić kozę z nosa na środku monitora i będziesz miał większą Monitory 3D czasem same dodają takie kropki.
 6. DarkEmpire

  ammo display error

  DESCRIPTION OF BUG (required: if the possible provide screenshots or video): ammo display error, attention to the bottom right corner of the screen GAME BUILD ID (required: please go to the game's properties on Steam and find it under the local files tab at the bottom): 3316648
 7. DESCRIPTION OF BUG (required: if the possible provide screenshots or video): flame makes it difficult to aim GAME BUILD ID (required: please go to the game's properties on Steam and find it under the local files tab at the bottom): 3316648
 8. HALCON4

  MG5 Ammo Capacity

  Confirmed ammo count drop.
 9. BudgieSenior

  komunikacja, komunikacja komunikacja

  Problem chyba polega tez na tym, że nie każdy o tym wie. Brakuje samouczka. jeśli twórcy tworząc grę mieli jakąś wizję, to niech zrobia jakiś filmik i to wyjaśnią. A także to w jaki sposób należny grać i jak to się robi. Skróty, klawisze itp. A tak to każy wie tyle ile się dowiedział z jakiegoś forum, czy filmu. A jak nie ma czasu szukać, to nic nie wie i tyko strzela.
 10. DESCRIPTION OF BUG (required: if the possible provide screenshots or video): strange glare in the sight GAME BUILD ID (required: please go to the game's properties on Steam and find it under the local files tab at the bottom): 3316648
 11. Today
 12. BudgieSenior

  Dwa pomysły. Naliczanie punktów i pojazdy

  Tak jak to jest w Mariokart , jak jesteś na końcu wyścigu i nie masz szans dostajesz rakietą która niesie cię do peletonu. A jak jesteś z przodu to masz tylko "przeszkadzajki" i nie dostajesz przyspieszaczy i to działa super. Ale czy rzeczywiście ludzie się aż tak denerwują, że gdy ich strona przegrywa to wychodzą z gry przed czasem. Ja szczerze mówiąc średnio emocjonalnie jestem, związany ze swoją strona. Mnie się wydaje, że jak się wychodzi przed czasem, to punkty się nie naliczają. Swoją drogą na razie są nieprzydatne.
 13. Minutenreis

  MG5 Ammo Capacity

  normal game
 14. BudgieSenior

  Brak postepu w grze.

  Potwierdzam. Mimo iż jakość trybu TDM dzisiaj mnie zatrzymała w grze prawie przez cały dzień, to jednak brak postępów i brak działającej mapy, także trochę oddala mnie od gry, To jest mój jeden z podstawowych postulatów. Nie wiem, czy można tu pisać, o innej grze, ale ładnie to widać w aktualnym Gwincie, gdzie bonusy są raz za razem i to przekazane w atrakcyjnej formie.
 15. Dziś już było nieźle, ale wyrzucanie do World Map rzeczywiście irytujące. Wyjście do WW powinno być dobrowolne, ale odliczanie CONTINUE mogłoby prowadzić do następnego meczu. Po prawdzie godne polecenia chyba także w innych trybach.
 16. hola a todo yo creo que seria buena idea poder devolver las granadas .La gente se pensaría cuando es el mejor momento para tirar una granada esto también ayudaría para cuando un compañero te tira una granada por accidente tu la puedes tirar a otro sitio
 17. Fuzzy Nubz

  Tank Dropped on top of Building

  DESCRIPTION OF BUG (required: if the possible provide screenshots or video): tank was dropped directly on top of the building making it inaccessible GAME BUILD ID (required: please go to the game's properties on Steam and find it under the local files tab at the bottom): 3313103 STEPS TO REPRODUCE (required): try to drop a tank near the blue building in Berlin SYSTEM SPECIFICATIONS (required for crash or performance issues): GTX 1050ti Intel i5 6600 16 Gb Ram CRASH LOG (if any):
 18. Wint3r_Soldi3r

  What are you listening to?

  Well.....This
 19. I go to customization, and choose AP ammo as an alternate, but when i hold R in game, nothing happens. When i choose my secondary (Pistol,SMG) it works though.
 20. Bobek1971

  Problem z crash przy logowaniu

  powinniście stworzyć listę mozliwosci do sprawdzenia przez Gracza dlaczego mu nie działa gra i przykleić
 21. Borreh

  What are you listening to?

 22. Borreh

  Update 0.2

  MSBS-B is not a "variant", in-game it's a completely new gun with different gameplay, damage, recoil, looks etc. And it's the only one new in this update, someone must have made an error with mentioning multiple new guns. Anyway, 0.2 is the PTE test of the November Update but it's not full in content as of yet, there will probably be more tweaks and fixes.
 23. weedtime

  6 players in squad

  Known from the last version, reported as not fixed. Thanks.
 24. BudgieSenior

  Dawać juz ten update

  Hmmm ale temat się rozwinął na zupełnie inny temat. Teraz mamy tryb TDM, no i chyba ponawiam zawołanie DAWAĆ JUŻ TEN UPDATE! Może opinie niektórych o grze się zmieni. ja dziś od nocy cały czas w grze.
 25. I'm able to get past the initial loading screen and get to the main menu. I can edit load outs and whatnot, but as soon as I use quickplay to join a match, it just hangs on the matchmaking screen for an eternity. I usually end up having to close the game from the task manager. This really irritates me since it seems most people are able to play now except for me. I don't know what the deal is. The game isn't blocked on my firewall or anything. I'm in NA, so I find it difficult to believe that the matchmaker can't find populated servers to put me in. Specs, if it helps: i5-4460 @ 3.20GHZ 16GB DDR3 Memory GTX 970 Game installed on SSD Windows 10
 26. Fragli

  Reinstalacja gry

  Ajjj .... właśnie mam ten sam problem... wczoraj było wszystko OK dziś już nie Odpalam gierke pokazuje sie Loading i nic... stoi w miejscu nic sie nie dzieje....
 27. lisq1

  Problem z crash przy logowaniu

  Dobra już wiem! Comodo security dodał grę do aplikacji zablokowanych, po "zufaniu" gra działa!!! A ja gupi ciul nie zauważyłem tego Dziękuję za pomoc.
 1. Load more activity
×