Jump to content

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Lmg : Mk46/m249 , m240b Ar : M16a4 Underbarrel attachmets : m320/m230 , m26 mass Sniper : m24 , m82a1 barrett , m110 SMG : mp7 , mp5
 3. indeed they are back with ESP, bones " wallhack " and Aimbot . The one guy cheating was saying " Oh I'm in japan , I'm a Marine " LMAO !!! in Japan with high pin and killing everybody one shot , since the TTk was fixed and knowing exactly were we all were coming from, we got a video , that we are going to uploaded to STEAM and youtube . We are just getting tired of this BS. the game it's already suffering of lack of ppl. it's a frigging alpha LOL. then to play when this guys arrived and ruin the fun gameplay. Funny thing is how they argument when we caught them cheating , they come with this ridiculous pretexts . by the way the servers have a HIGH Latency on top of that cheers HALCON4 - WW3 - k4to01 LiBeR PriMuS
 4. Yesterday
 5. Well, I played one TDM with G38 on 0.5.3 and didn't have any problems with killing anybody, Maybe devs already fixed 5.56.
 6. With current reduced horizontal recoil it's almost too easy to shoot and kill ppl on ranges 0 to 100m using fullauto mode of ... everything. It's too easy... Mb increase vertical kick of everything except MG5?
 7. We are aware of the IFV problems, thanks for the report, sorry for the late reply. Also, repair ramp has been reported.
 8. weedtime

  cant use a gun

  Vityaz is bugged, we aware of it, thanks for the report.
 9. gov

  cant use a gun

  i got a new weapon and i cant use it not on pte the weapon is vityaz
 10. Odpisali w którymś wątku, że planują ranking ale od wersji 1.0. Wszystko super, ale do tego czasu można by potestować w zamkniętym gronie działanie ich pomysłu i ewentualnie korygować go ze spolecznoscią ...byloby super z drugiej strony skoro to EA, a wersja 1.0 planowana na koniec roku 2019 lub początek 2020....to nie dziwmy się, że nie chcą się wypstrykać z pomysłów, które ściągną Graczy o których wspominasz ....
 11. They can be seen through smoke. They block crosshair lines. Smal bug, but somehow it keeps bugging me. Spotted this playing 0.4, checked it in PTE. It's still there.
 12. Nie ma w tym jakiejs zasady, czasem dziala normalnie, czasami pokazuje postacie nie swiecace na czerwono , pozniej zaczyna dzialac normalnie Biorac pod uwage jak niewyraznie widac przez ten celownik to w momencie jak przestaje prawidlowo dzialac staje sie calkowicie bezuzyteczny. Wczesniej nie mialem z tym problemow takie niestabilne dzialanie pojawilo sie moze od 1 tygodnia. Chodzi o celownik do karabinow nie pojazdow.
 13. ja juz dawno sugerowalem optymalizacje zamiast nowosci bo tylko to skloni graczy do powrotu i nowych do kupna gry bo jest za duzo negatywnych opini ale jakos nie dotarlo do f51
 14. Yeah it's know, thank you for spotting it out
 15. weedtime

  cars

  Please follow the bug template and describe the problem more precisely. Thanks.
 16. Dzięki wielkie. A teraz wyobraź sobie jaka by była reakcja graczy gdyby poszła oficjalna informacja od twórców że pojawi się tryb rankingowy. A później by zrobili krótki film promujący ten tryb. Moim zdaniem jest to dobra opcja do zwiększenia popularności jak i liczby graczy. ( bardzo dużo graczy gra tylko w tytuły gdzie jest ranked, gdzie mogą wbić lepszą rangę i wyjść z tego silvera do golda ) Co do rank mam innym pomysł niż to co mamy obecnie w R6 czy CS:go. Gdyby to odemnie zależało w pierwszej kolejności robiłbym wszystko aby gra mała wzorową optymalizacje, bardziej wyostrzonym dźwiękiem i lekko przyśpieszony movment. Netcode jest dobry, recoil broni dobry jak i filing.
 17. Witam, Miałbym małą sugestię. Po ostatnim patch'u coraz częściej mnie zwyczajnie "wywala" z gry. Trudno mi stwierdzić przyczynę. "Game security" czy coś takiego - tylko takie słowa zdążyłem zauważyć, inne okienka pojawiają się na które nie mogę spojrzeć bo od razu przechodzą w "tło". Natomiast to co zaczęło mnie drażnić, to to kiedy pod koniec gry, kiedy mam już zrobione punkty i dostaje crasha to po zalogowaniu nic z tych punktów z rozgrywki mi nie zostaje przypisane do konta. I wydaje mi się ,że to byłby duży plus jakby wprowadzić funkcjonalność, która by prowadziła "logi" z rozgrywki i nawet po crash'u dopisała do konta to co dany gracz zdobył do momentu jak był w grze. Uważam, że wtedy crash'e byłby bardziej do zniesienia. Bo naprawdę jest to frustrujące kiedy wywala Cię z gry po 30 minutach gry i nic nie dostajesz, żadnego expa itd. A przecież nie ze swojej winy się "wylogowujesz". I tak jak już przy okazji odnośnie sondy. To jak najbardziej ważne jest aby doprowadzić grę do "jakieś" stabilności tak aby można było w nią normalnie grać bez obaw o crash'a a wtedy dopiero nowy content. Co nam z nowego contentu jak nie można się nim pobawić w przyjemny sposób A co do nowego contentu to rozważałbym nową klasę "medyk" czyli "reanimacja" trafionych - żywcem z BFV. W dalszej przyszłości widziałbym aby wykorzystywać bardziej potencjał pojazdów i większych map do rozgrywania walk czołgami Miło by było zobaczyć PT-91 tak swoja drogą. Dobra to na tyle bo jeszcze nie przeczytacie bo za długie Mam nadzieję, że to moja uwaga się do czegoś przyda i pozdrawiam serdecznie.
 18. gov

  cars

  all of the dmg cars are untexterd
 19. Wiesz Zwierzak ja np. Ustawiam sobie wszędzie te same striki ale np. Na NDA ustawiam inne. Nie mniej jednak powinna być opcja "wybierz ten strike dla wszystkich klas". Na pewno bylo by łatwiej.
 20. Myślę że strike nie powinien być zależny od wybranej broni, 4 pojazdy to i tak sporo. Po co 24 sloty dla pojazdów?
 21. Well, gray dot became even more annoyng. Map is more reasitic, but mini-map looks like Minecraft texture. VEPR is still bugged. Throw Sight is still piece of dark glass (or it is supposed to be) Heli Drone became more killable IMO.
 22. Last week
 23. Ok... Ranking od wersji 1.0...ale dobrze by też to potestować jak w przypadku Reconu by znależć odpowiedzi na zapewne nasuwające się pytania w trakcie ...co ważne , co mniej....jaki sposób liczenia nagradzania...za co. Strzelnica paradoksalnie byłaby wsparciem dla początkujących z wyborem broni, do testowania... Osobiście widziałbym to w wersji "standard" ale również jako formułę minizabaw na strzelnicy. Nieskomplikowanych.... Dla profi wydaje się to śmieszne ale głupie celowanie do tarczy z punktacją celnosci czy też operowanie bronią w przypadku pojawiajacych się znienacka w roznych punktach strzelnicy celów - miałyby swój cel i edukacyjny ale i relaksacyjny.
 24. TAK - jest w planach strzelnica, kiedy? nie ma dokładnej daty, gdyż wiąże się to z wprowadzeniem trybu Offline do gry. Ranking prawdopodbnie pojawi się z pełnym wydaniem gry, wątpie aby był wcześniej wprowadzony, co jak będzie wipe?
 25. If you move forward and simultaneosly press the "tab" button - chatacter stopps after pressing it, so you need to press the "forward" button again! Small bug, but sometimes it cost a lot. ))
 26. Chcę takiego trybu rankingowego !!!!! Alien świetna robota!
 27. Jak w temacie...czy macie już jakieś koncepcje lub projekty robocze by do gry wprowadzić Strzelnicę oraz jakiekolwiek Rankingi ? TAK lub NIE ? A jeśli możecie szerzej odnieść się do tego zagadnienia byłoby super.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...