Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/15/2019 in all areas

 1. 4 points
  Thank for feedback @Hoak! Happy to hear that @Ragir @Rozmo I think we found the problem in customization that casing infinity loading to map.
 2. 3 points
  Thank you DareQQ worked for me! I don't have enough points to buy enough stuff to shuffle much around, but sort of randomly retweaking my configurations did it! Perhaps hypermachvi's post earlier in the thread is why this works, and profiles or corrupt or the update caused a miss-match between clients and server that shuffling your profile around fixes...
 3. 3 points
  To nie tylko wrażenie, patch 0.3 wprowadził nowy system ładowania (optymalizacje RAMu i czasów ładowania), co zaowocowało większą niestabilnością gry. Wiemy o tym i testujemy już poprawioną wersję, która niedługo powinna trafić na serwery testowe PTE a później do normalnej wersji. Jeśli chodzi o problemy z rejestrowaniem trafień - naprawione. Niestety, w związku z tym, że mówimy o grze multiplayer, czasami przy skoku pingu różne rzeczy mogą się wydarzyć - to jest coś, czego nie da się przeskoczyć. Niektóre gry rozwiązują ten problem zawsze ufając temu, kto strzela - dzięki temu rzeczy takie jak "lag pedal" działają, a osoby z wysokim pingiem są niemożliwe do trafienia. W WW3 nie ufamy w 100% temu, co gracz wysyła, przez co jest trudniej hakerom, ale jeśli ktoś ma słabe połączenie, musi celować przed przeciwnika (kompensować). Przyjrzymy się temu, tak samo jak osobom, które używają kucania do 'omijania' pocisków, też nie chcemy takiego zachowania w naszej grze. Zrozumiałe, ale zachęcam do spróbowania za kilka tygodni ponownie, będziemy dalej pracować i ulepszać grę
 4. 2 points
  Proszę abyście utrzymywali dyskusję na poziomie, każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii, od tego przecież mamy forum, ale róbcie to z szacunkiem do drugiej osoby, szanując jego zdanie/opinie/wypowiedzi. Dalsze prowadzenie kłótni spowoduje zamknięciem wątku oraz "nagrodami" w postaci warnów. Pozdrawiam.
 5. 2 points
  W tym tygodniu mamy nadzieję na patch na PTE, który naprawia crashe, hitreg i część problemów z amunicją. testujemy aktualnie, czy jest ok i postaramy się wrzucić to jak najszybciej się da.
 6. 2 points
  Dokładnie o to chodzi, moje stwierdzenie odnosiło się do tego: Według mnie, flankowanie i chowanie - jak najbardziej. Kucanie i padanie powinno być zachowane dla ukrycia sie przed ostrzałem, a nie skakania przed przeciwnikiem, padania na glebe i wstawania, żeby miał trudniej trafić z 5 metrów. Mówię o rzeczach jak frog leap z coda i wyskakiwanie zza rogu w BFie, nie o usuwaniu kucania, nie bądźmy niedorzeczni ?
 7. 2 points
  This, like everything else, is not set in stone and will be balanced if not changed. Topics like this help us decide which way to go, so keep it up. As for what I personally think, adding a weight limit instantly made the minigame of optimizing my builds a lot more fun. That said I can see some good arguments here, especially with gutshots. So an idea (not planned, just came up with it): what if heavier armor also covered more? This way gut shots wouldn't be reliable anymore (you can't know what someone is wearing, unless you're *really* good) and heavy armor would indeed give a lot more protection.
 8. 1 point
  Niestety ze smutkiem w sercu, chciałbym zwrócić uwagę na fakt że gra umiera. A szkoda... Graczy z dnia na dzień ubywa
 9. 1 point
  Witam wszystkich wytrwałych. Ja dzisiaj już wymiękłem. Może jestem za stary i miałem zbyt wygórowane oczekiwania. Mam wrażenie , że wraz z kolejnymi patchami zwiększyła się ilość crashy. Obecnie nie ma godziny, by mnie kilka razy nie wywalało z rozgrywki. Coraz bardziej irytuje też mnie sytuacja - przeciwnik stoi do Ciebie plecami, ładujesz w niego z kilku metrów przez 2-3 s, a on spokojnie odwraca się , 1 strzał z byle czego i padasz ? . Kolejna to te "podskakujące ludziki". Walisz do gościa , on podskakuje jakby miał na sobie tylko slipki - szkoda, że nie zrobi przy tym jeszcze salta - i kończy się jak zwykle, tzn, padasz. Liczyłem, że chociaż w tej grze nie będzie takich absurdów, pojawi się namiastka realizmu, ale się przeliczyłem. Argumenty o EA już do mnie nie przemawiają. Pozdrawiam masochistów ?
 10. 1 point
  Zastanawiam się czy to jest troll który ma wprowadzać zamęt na forum bo dyskusja z nim polega na tym że podaje argumenty że wszyscy się mylą a jak ktoś podaje argumenty swoje to są nie ważne dla niego A dyskusja powinna wyglądać na tak że każdy mówi swoje zdanie a nie koniecznie chcemy wyciszyć co druga osoba mówi Jeśli myślicie że gadam bzdury to poczytajcie jego dyskusję Według mnie każdy temat poruszany z nim kończy się kłótnią i dlatego już nie wchodzę z nim w dyskusje
 11. 1 point
  Hello everyone. If somebody have infinite loading screen issue try this method: поздравления o7
 12. 1 point
  Daaamn you are quick.How did you even saw my post so quickly.
 13. 1 point
  Hej, jeżeli uważasz, że ktoś sieje zamęt na forum, jego zachowanie jest niezgodne z regulaminem, proszę użyj przycisku "Report post" w prawym górnym rogu każdego postu, który uważasz za niestosowny. Na pewno ktoś z team'u moderatorów przyjrzy się sprawie.
 14. 1 point
  I tak nie odpowiadasz więc co za różnica, lepiej dyskutować na poziomie "nie bo nie!!11" xDD Owszem, pewnie nie raz się budzisz w nocy spocony bo śnił ci się ten przeklęty Battlefield ?
 15. 1 point
  Ja płaczę? Proszę cię.... Słowa dotrzymuje tak więc nie bedziesz mial sie do czego pucować. Aha i na zakończenie. Nie będę wiecej odpowiadał na Twoje idiotyczne pytania. Nie karmi sie trola...
 16. 1 point
  I think OP does not understand how the system works. The more you add to a tank/vehicle, the more expensive it gets. Otherwise it would be extremely unfair to call in a massively upgraded tank to the same price as a standard one.
 17. 1 point
  Obyś miał racje bo w przeciwnym razie to będzie pizda a nie gra ?
 18. 1 point
  Myślę, że bardziej chodzi tutaj o glitchowanie kucania, które powoduje natychmiastowe padnięcie żołnierza na ziemię i co najważniejsze nie przerywa ona ani przeładowania ani strzelania.
 19. 1 point
  I have found using Discord for image hosting is good. I'm not tracking on why to not use external like YouTube to host.
 20. 1 point
  W moim odczuciu obecny system jest dobrze zbalansowany. Chcesz szybciej ubić wrogów przełączasz sobie na amunicję dodatkową ale masz jednocześnie świadomość, że po jej skończeniu musisz zmienić na podstawową. Coś za coś.
 21. 1 point
  Oh it wasn't aimed at you, don't worry Totally understandable, we're working on making the game better every day, it still has some time to be in the oven.
 22. 1 point
  Według mnie nie ma sensu wprowadzanie powietrza bo jak będzie jak w BF3 I BF4 Helikopter robił masakre albo heli i myśliwiec ogarnięty to po grze wymiatają serwer 64 Jedna opcja to dobry balans a taki balans widziałbym tak np Jest heli jest myśliwiec ale nie maja takiej swobody bo jest na tyle wozów przeciwlotniczych że jedynie mogą zdominować pierwszy punkt od swojego respa jest np 3 pelotki i działa stacionarne na respie ale sięgają gdzieś do środka mapy żeby heli i myśliwiec miały wsparcie I rezultat byłby taki że heli i myśliwiec musiałby szturmować głąb mapy i i było by to ryzykowne W rezultacie takie rozwiązanie dało by ciekawy balans bo pierwsze punkty od respa były by ciężkie do odebrania a walka by się ścierała w szczególności w centrum mapy i takie rozwiązanie zapobiegałoby przyparciem do resy bo było by to bardzo trudne ale nie niemożliwe
 23. 1 point
  Hey there, welcome to the forums. We've said we are not planning on pilotable air vehicles to be implemented into WW3 from the start, it's not designed for them and it's not just a case of adding one in - it will totally change the game in ways we don't feel are good for the gameplay. That said you're not alone in this request, a lot of people are asking about flying and we've decided on a compromise - a remote controlled combat drone. It makes sense in a WW3 setting, doesn't break the game and should be a lot of fun for skilled pilots.
 24. 1 point
  Yes, and if they get jammed they will keep flying as if they were DC'd player. We might not have to forgo ammo/meds devs said they were looking into doing tier gadget that you can carry multiple of.
 25. 1 point
  People are going to counter your feedback if they disagree or agree as that is feedback as well. Dev would like to take into account whether it has community backing ot it or a wide spread though/opinion among the community so they can decide if action needed to be taken. A lot of people will enjoy a less casual BF like game that is diffident for the right reasons. BF has issues in the past which this game can learn to not reimplement such as air v ground and revives as examples.
 26. 1 point
  have a lot such attachments - have no troubles with connection. So doesnt affect have same "undefined" all the time - doenst affect Assume that connection problems are not related to equipment.
 27. 1 point
  The issue with gadget drone is that you dont have health or ammo ect. Once we get tiered gadgets and can carry more then one the drone will be more viable to pick which is good. Needs more limitations since its hard to counter being that small and able to fly way up there. A closer range and height ceiling would be fair if you are able to carry it with a health gadget. Having a less powerfull spot system for players would be best. Something to replicate call outs and possible use the compass system. I would rather it not show people on map since that is cheese.
 28. 1 point
  Yep, no worries. We have lots of features like this coming to the game later in development :).
 29. 1 point
  @kirofs There were many improvements on that field already. In fact, current crashes are a result of our RAM optimization works, which brought unexpected problems which weren't visible to us until we pushed the patch to public servers (and we are really sorry for that). The game doesn't need nearly as much RAM as it needed before 0.3. Of course, we don't stop here and just after we fix current problems we will be back on adding new content and work on further optimizations. @IllzVeLoCiTyIllz As I said earlier in the PM, we are aware of the huge console player base that waits for the game to be ported to their favorite systems. We were never hiding our desire to release WW3 on consoles, the game has to reach a certain level of popularity which will provide us with enough funding to be able to give us time and resource for porting the game. Also, we want to make sure that the game is stable on one system first before we will introduce new players to our game :). Don't forget it's only version 0.3, there are still plenty of features and optimization works to come (See our Roadmap for anything we will do or already did). Also, our marketing machine will start once we will be closer to the full release (somewhere around version 1.0). Great things take a considerable amount of time, so just fasten your seatbelts, grab some popcorn and watch :D.
 30. 1 point
  Doubt it will happen, they disappeared
 31. 1 point
  Exactly my point - every update it's one step forward, two step backward.
 32. 1 point
  But I don't want to be funny, but each time a update is released, it's like they fix A problem but create C, D & E problems. I had no issues (besides making sure I played on EU servers) till the last big patch came along, now I sit in loading screens forever. It's frustrating...
 33. 1 point
  Na razie "żre, żre ale jeszcze nie zdechło" tak więc miejmy nadzieję, że zamiast paść to urośnie. Ja osobiście trzymam kciuki za WW3 i jestem optymistą o7
 34. 1 point
  Where are developers I ask again? 0.3 broke this game badly, players numbers are dropping badly again. 0.3 introduced crashes and new connection issues.
 35. 1 point
  Nazwałbym to bardziej letargiem niż śmiercią. Myślę, że do pełnej premiery używanie stwierdzenia "Game is dead" jest sporym nadużyciem.
 36. 1 point
  Last 30 Days 372.2 Tak. Gra jest martwa.
 37. 1 point
  change shading from DirectX 11 to DirectX 10 -sm4 changed lighting. If it too dark for you, try using reshade and increase gamma. Or turn off -sm4. But u will loose some of "boost FPS". Smolensk, Berlin, Warszawa TDM looks good with this config.
 38. 1 point
  Anybody else tried it? How is it going?
 39. 1 point
  Same, pretty ironic that they release a patch to "improve loading times" which results in players can't load at all.
 40. 1 point
  Same. Made a fresh install, deleted cache folder as some people suggested, tried to connect on EU server several times, it just goes in a map loading loop.
 41. 1 point
  Started the game on the potato GTX 560 1GB VRAM // AMD Phenom 2 // 8GB RAM On this computer i have ugly HDD, my desktop full load after 3-4 min ?? Berlin map loaded 6-7 min ?? Smolensk loaded less than 1 min ? HWiNFO64 specs *FRAPS benchmarks
 42. 1 point
  Dołączam się do pytania, warzone to kwintesencja tej gry i oby nie zboczyli z tego kierunku.
 43. 1 point
  Co niby jest "głupawego" w tym trybie ?
 44. 1 point
  Jeśli moje własne nawyki to jakikolwiek wyznacznik, to wielu graczy kupiło, sprawdziło i teraz czeka aż będzie więcej i lepiej - całkowicie zrozumiałe. Gra codzienne przyciąga nowych graczy (i nie są to małe ilości, wierzcie). Nie panikujcie, bo takie mówienie, że gra umiera faktycznie może jej zaszkodzić, a jest zwyczajnie nieprawdą - spadek graczy się wyrównał i zaczyna się zamieniać na wzrost, totalnie normalne zachowanie i większość gier przez to przechodzi
 45. 1 point
  Spodziewaliśmy się takiego obrotu wydarzeń, jednak nie panikujemy i robimy to co do nas należy. Każdym kolejnym patchem chcemy odzyskiwać starych fanów i pozyskiwać nowych. Nadchodzą 2 nowe tryby gry, nowe bronie i pojazdy. Roadmapa ukaże się na dniach, jest już gotowa, ale chcemy ją dopieścić pod katem wizualnym. Ponadto BFV miał swoją premierę, więc jest to zrozumiałe.
 46. 1 point
  Bez przesady, wiem po sobie że ludzie odstawili WW3 do czasu aż pojawi się aktualizacja która dużo lepiej poprawi działanie gry Mi się znudziło długie czekanie na uruchomienie gry a poza tym ostatnio trafiam na puste serwery na których mi się nie chce czekać iluś tam minut aż inni dołaczą. Oprócz tego mam inne tytuły gier do zaliczenia więc WW3 niech sobie spokojnie czeka a devki niech pracują nad łatkami
 47. 0 points
  Ano może . Wiele projektów gier tak umarło i WW3 będzie kolejnym . Smoleńsk nadal bez tekstur , no ja was proszę trzeba było w ogóle tej mapy nie wypuszczać !!!! Wydana została na siłę tylko po to by udobruchać graczy którzy na całym świecie narzekają coraz bardziej na tą "grę " Scar H dodany tez tylko na zasadzie " niech mają i się odpierdolą ". Ciągle nie naprawione lagi spadki fpsów , crashe do pulpitu . Projekt był dobry ale niestety bardzo mocno przerósł panów z F51. Reasumując moim skromnym zdaniem F51 i ich WW3 skończą w myśl powiedzenia " żarło żarło i .... zdechło "
 48. 0 points
  most players have said their load times decrease significantly. There are outlieres with ever fix but should really bug report it to get the fix for it faster.
 49. 0 points
  Nie wiem dlaczego F51 uczepiło się tego głupawego trybu warzone. Plan rozwoju niczego nie zmienia jak macie się trzymać tego trybu gry to ta gra skazana jest na śmierć.
 50. 0 points
  Po nowym patchu juzt staży nie chcą grać,i nie sądzę że to winą jest problem z połączeniem czy braku nowych map za wcześnie
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...