Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 02/27/2019 in all areas

 1. 2 points
  Większość Twojej wypowiedzi to niestety bzdety i wypowiedzi wykluczające się nawzajem. Piszesz, że nie możesz nikogo trafić z 10m - no to ja nie wiem ale raczej poćwiczył bym refleks, bo niestety nie wiem jaką drętwą rękę trzeba mieć aby nikogo nie trafić. Następnie piszesz, że gra jest niezbalansowana a chciałbyś aby jeden strzał z broni zabijał na strzał. To tak nie działa w grach kolego. Gdyby każdy strzał zabijał na raz to wtedy gra była by niegrywalna. Odrzut broni jest również elementem balansu gry tak więc nie ma możliwości jego usunięcia. Z jedną kwestią się z Tobą zgadzam. Konkretnie fakt, że można sobie skakać, kłaść się ślizgać z irracjonalną prędkością. Ten aspekt też mi się nie podoba a w szczególności skakanie. Co do podziału na graczy. No tutaj to nie ma pola do manewru przy obecnej liczbie aktywnych graczy. Nie mniej jednak nie trzeba jakoś dużo grać aby grać w tą grę dobrze. W moim przypadku to ok 2h dziennie nie więcej. Pozostałych kwestii nie poruszam bo rozmowy o nich są już na innych działach i tam jest to ładnie wytłumaczone.
 2. 1 point
  So, let's start. Type here all new features u discovered, that ppl playing WW3 ought to know. 1. Loitering Ammo and quadrocopter are non-usable. No, u can call in them, but Loitering ammo just flies away and quadrocopter is simply "levitating" in the place it was called in. 1-1.5k BP wasted.(Fixed). 2. TeNb, u've been heard. Coaxial machinegun ammo is now resuppliable. AND! Now ammopools for all weapons are refiling all along. Now drivers vaste less time on repairing spot. 3. I've been heard. 7.62 coaxial machinegun is in the game. In HUD is still shows as 12.7 but fire rate and dmg show that it's 7.62. BTW, BTR-90 has 7.62 coaxial machinegun. 4. Now APCs and IFVs stumle when u r crashing concrete walls and barriers with them. 5. Reduced(?) recoil? 6. Forgot to check in 0.4 but in 0.5 two walls on 2nd floor near A1 Moscow map are indestructable. 7. HeliDrone is f....ng annoying and almost invincible if it's altitude is not less then 70-100m. Didn't have jammer in strikes to see how it'll work...)(Fixed) 8. Almost x2 times reduced RPG grenade trajectory drop.
 3. 1 point
  to prawda, ze w strzelanki mało grałem. w zasadzie tylko w tom clancy ghost recon, ale tam radziłem sobie dobrze, no ale to była typowa strzelanka bez ambicji co do realizmu. wrócę jednak do pewnego założenia tej gry. Jeżeli to ma być strzelanka jak Tom Clancy to nie powinno się w tej kwestii iść na jakieś pseudo realizmy tylko zrobić dobrą strzelankę jeżeli ma to mieć ambicje symulatora pola walki i gracz ma poczuć się jak na polu bitwy, to należałoby iść w kierunku realizmu a realizm w takim przypadku powinien iść w kierunku wolniejszego, ale bardziej taktycznego sposobu gry Mamy na głowie kewlar i pełną płytę na klacie, do tego plecak z medpakiem, a na kamizelce zapas amunicji do FN Minimi czy choćby Beryla. Na nodze mamy kaburę z glockiem lub jak tu z ragunem, a w rękach trzymamy karabin, to niestety nie biegamy. Skradamy się, chodzimy, przebiegamy max 10 metrów. Bo takie są realia. Pole bitwy to nie bieganie, a czołganie się, przebieganie chyłkiem od zasłony do zasłony, flankowanie, trzymanie formacji. Tu jak słusznie zauważyłeś trzeba mieć refleks - co jest domeną typowych strzelanek, trzeba umieć robić wygibasy by uniknąć kuli, czyli trzeba znać sztuczki tej gry. Co do istoty tgo co tu piszę, ważne jest również to by początkujący gracz też miał szansę pograć w tą grę. Wydał na nią 100 zł i chce pograć, a nie tygodniami uczyć się by choć przez chwilę zaistnieć - nikt normalny nie ma na to czasu ani chęci. Gra powinna być grywalna od razu. To nie jest żaden wylew żalu. Ja po prostu nie muszę grać w tą grę. Tylko, ze do takich wniosków, może dojść wiele osób i gra padnie, a bardzo bym chciał by polska firma zrobiła dobrą grę dla wszystkich.
 4. 1 point
  Nie, to jest twój wylew żalu na to, że jesteś słabym graczem. Sorry, ale taka jest prawda. Mogę kupić dowolną grę FPS jaka jest na rynku i po 5 minutach gry nie będę miał problemów z zabijaniem ludzi, a tym bardziej z zabijaniem ludzi, którzy są 10m ode mnie. Dlaczego? Bo jest coś takiego jak pamięć mięśniowa i szybko przyzwyczaję się do tego jak się celuje i porusza, ogarnia recoil itp. Ty grając po 30 minut dziennie i pewnie od niedawna skoro byłeś żołnierzem po prostu nie masz nawyków gracza "szczylanek", które w WW3 są potrzebne i to bardzo.
 5. 1 point
  Never seen RPG being spammed in over 200 hours of playtime so nahhh, it's not an issue
 6. 1 point
  And even then, the radius is so small now that half the time the RPG won't even kill the enemy if they're more than about a meter away. More than anything, the availability of RPGs (amount of ammo) needs to be severely lowered, but alongside massive buffs to the effectiveness
 7. 1 point
  The camera shake was designed to minimalize flinch a bit. It's still WIP but you shouldn't loose aim as badly as you did before when hit. Overall we consider the 125HP test a step in the right direction, we'll be reverting to 100/3BTK for now but we'll probably do a balance shuffle in the near future to increase the BTK by 1 round up. The flinch was decreased, not increased. By camera shake I meant flinch, and by "new" I meant "adjusted and slightly reduced", altho it may need more tweaks.
 8. 1 point
  Od początku było wiadomo, że WW3 nie będzie ani symulatorem pola walki ale również nie będzie zwykłym FPS-em pokroju CODa czy BFa. WW3 jest czymś pomiędzy i na obecnym etapie devsi starają się znaleźć "złoty środek" w kwestii TTK czy balansu broni czy opancerzenia. Co do ruchów postaci - również nie można się tutaj doczepić do tego, że w grze możesz się szybko obkręcić w kierunku przeciwnika (tak jak pisałem to nie symulator). Jedynym problemem jest spamowanie skokami czy nienaturalnie szybkie padnięcie itp. Oczywiście każdy ma inne podejście do życia, nie mniej jednak dla mnie nie jest problemem praca 8h dziennie, zajmowanie się rodziną oraz dwu godzinna sesja w jakąś grę kiedy wszyscy sobie idą spać. To już raczej kwestia indywidualna. Jedni maniaczą 10h dziennie a inni grają z doskoku po 30-60 minut. Nadal nie widzę problemu w samej rozgrywce. Twój progres jest proporcjonalny do ilości godzin przegranych w grze tak więc jeżeli nie grasz długo to nie dziw się, że giniesz częściej od innych. Niestety to nie wina samej gry a Twoich umiejętności taak więc ćwiczyć No nie wiem jak mam to rozumieć, że Twoja wypowiedź na forum jest najważniejsza? Pozostali udzielający się na forum to ludzie drugiej kategorii czy co? Bo serio nie wiem co masz na myśli... To nie forum Bankiera
 9. 1 point
  I wonder if you could modify the helmets in a way where the player could choose to either have the visor (depending on the helmet) either up or down without having to pay separately for whether a helmet has a visor up or down. I know in other games that feature customization (at least Saints Row 2, and in a few cases, GTA Online/V), players do not need to spend extra money for headwear that is worn just slightly differently - especially in the case of GTA Online, players can adjust their hoods or helmets on the fly. No animation even takes place when the headwear is adjusted. For instance, The Spetsnaz helmet has been highlighted in the below screenshot (I just have my cursor over something else). It has the visor up. There is an option to buy a Spetsnaz helmet with the visor down, whereas in real life, the visor can be adjusted for free. The same applies for several other helmets, namely the KSK and Vulcan helmets: I know this game isn't TF2, but I wonder if you can take this into consideration in a future patch.
 10. 1 point
 11. 1 point
  U mean, u r still playing TDM only? Because all text above works only for CQC run'n'gun. If only u've tried to run on open spaces when playing Warzone be prepared to have 0.1KD. And NO superman reflexes can help u. It's first. Who are these WE? It's second. I found myself playing and running many times more cautiously when playing 0.4 in comparison with 0.3. Now I'm running only with one of my shoulders scratching the wall.
 12. 1 point
  I personally haven't played with the new system in PTE so I can't say what the TTK is like, but if people like it, then I think all damage stats should be multiplied by 4/5 so that the health bar goes back to showing a percentage. I'm assuming the devs aren't doing this right now because changing one variable (health) for testing purposes is easier than changing the damage numbers for all the weapons and strikes if they decide to change it again
 13. 1 point
  I really love the lowered TTK because it makes it more important to play more defensive and think about how you move. It rewards slower and more tactical gameplay and less run and gun. My wish is a possibility to play longer rounds and bigger maps, earlier ago there was a warzone large mode if i remember right. Will it come back? Sometimes the LIMIT for tanks still shows up although i only see 1 tank of us on the map. The feeling of shooting and moving on this game make it addicting Keep up the good work and bring me my loved M4A1 soon
 14. 1 point
  Akurat nie było mnie w domu parę dni . W grze pokazuje mi że jest czysty. Ale przed tamta grą , wydaje mi się że był polepszony bo jak grałem to była podczerwień i wieżyczka dodatkowa. A tutaj teraz taki mały problem zauważyłem: cena 4k a kosztuję niby 4500. A drugi pojazd pokazuje się tak jak na ss i znika po chwili.
 15. 1 point
  Tried it too. Currently it's gamebreaker. Yes, it's PTE, but currently 1 heli can make game unplayable. 1000 amount non-stop spamming rocket-pool? TOO HIGH MOVESPEED. And i'm talking about forward speed. If talking about strafing speed - it's pretty much ridiculous. Simply strafing makes u almost invincible. Helidron needs many nerfs and tweaks or it'll destroy gameplay. It's not HeliDrone - it's DeathWing.
 16. 1 point
  Warning: Recon is being tested with a closed group of community testers, it will be available after testing is complete! This time we've got a weird one, we're pushing a part of the patch to test Recon, so not eveything is available in this build. We'll keep you posted on next week's proper 0.5 PTE patch. Some new features are included in this version, however, like Heli Combat Drone or Warzone warmup.
 17. 1 point
  And this time in english (+subtitles if it is hard to understand my speech )
 18. 1 point
 19. 1 point
 20. 1 point
 21. 1 point
 22. 1 point
  first fix game then we bring back the player base together its going to take a huge effort from everyone.
 23. 1 point
  yes,,,,it's a wall glitch. they jump in near the 3 machines where people usually camp. I've posted about this...so the dev's are aware of it
 24. 0 points
  Gram w tą grę od tygodnia. W zasadzie gram to za mocno powiedziane. Głównie wchodzę i ginę, wchodzę i ginę.. itd. Ta gra jest bez sensu, absolutnie niezbalansowana. Nie jestem w stanie zabić żadnego wroga. Walę w kierunku przeciwnika i nie mogę go trafić z 10 metrów. Za to wróg w ułamku sekundy oddaje jeden celny strzał i ginę. Na większą odległość tak samo. Nawet z lunetą strzelam i coś tam trafiam, co z tego skoro na dużą odległość tez giną od jednego strzału, niezależnie z jakiej broni strzela do mnie wróg. Przez 17 lat byłem żołnierzem i z całym szacunkiem, ale strzelanie do kogoś z kałacha na 10 m powinno równać się ze śmiercią wroga. Ku mojemu zdziwieniu wróg wykonuje jakieś skoki, salta, fikołki, jest szybszy od kuli, albo moje celowania nie nadąża za tymi wygibasami. To jakiś absurd. Krótki ruch ręką z bronią nie może być wolniejszy od uników przed kulami. kolejna sprawa to odrzut broni. wy chyba nigdy nie strzelaliście z karabinków maszynowych, o karabinach maszynowych nie wspominając. Taki odrzut broni na odległości np 20m mogłaby mieć delikatna kobieta, która nie ma siły utrzymać broni. co musicie zmienić - tempo rozgrywki - człowiek nie może biec szybciej od kuli - to nie bitwa powietrzna w której - by trafić trzeba brać poprawkę i strzelać przed przeciwnika - odrzut broni powinien być mniejszy i dodatkowo powinno być możliwe strzelanie z podparciem, przy którym odrzut broni jest praktycznie wyeliminowany - na litość boską zlikwidujcie możliwość nagłego padania, kucania i ślizgania się z prędkością błyskawicy równocześnie z możliwością celnego strzelania. Ślizgi na zagruzowanym betonie i celne strzelanie to chyba tylko na filmach. Padanie i powstawanie w ułamku sekundy wraz z oddaniem celnego strzału to kompletny absurd. - jak ktoś dostanie strzał w płytę balistyczną, nie powinien móc spokojnie się obrócić i oddać strzał, powinien zostać obalony, o rozpoczęciu fikania koziołków nie wspominając. -zlikwidujcie możliwość skakania dla ludzi w pełnej płycie balistycznej. Ewidentnie nie mieliście nigdy na sobie, kevlarowego hełmu i kamizelki kuloodpornej ze stalowym wkładem. W tym się ledwo biega, a już na pewno nie na takie odległości jak w tej grze. Nie wspominając już, ze skakać z karabinem maszynowym, z magazynkiem 100 nabojowym po prostu się nie da. - karabin snajperski jak trafia to zabija - nie rani, przebija każdą kamizelkę. Na tych odległościach jakie są w tej grze, każdy strzał to śmierć - nawet w rękę, czy w nogę - po prostu urywa kończynę. Poza tym karabin snajperski nie ma takiego odrzutu jak jest w tej grze. Szczególnie przy broni precyzyjnej odczuwalny jest brak trybu strzelania z podpórką. - zwiększcie oznaczenia swój obcy - wielokrotnie zdarzyło mi się strzelać do swoich np na schodach gdy widziałem tylko zbiegające nogi - zróbcie samouczek - jakąś mapę z botami, na której będzie można przećwiczyć poruszanie się po mapie, wyrobić pamięć mięśniową, zanim wejdziemy na normalne plansze - jeżeli chcecie na tej grze zarabiać - to nie może być sytuacji jak obecnie, że nowy gracz - taki jak ja, który nie ukończył studiów wyższych z waszej gry i nie ma zamiaru spędzać 10 godzin dziennie doskonaląc triki i sztukę trafiania w piksel z odległości 100 m - nie ma możliwości normalnej gry. to jest mega zniechęcające, gdy trafia się na jakiś dziwnych magików, którzy zawsze trafiają, a w których ty trafić nigdy nie możesz. Gracz, który kupił tą grę by raz na dwa - trzy dni, przy piwku przez godzinkę sobie pograć dla odprężenia, nie ma takiej możliwości. Wprowadźcie jakiś podział na graczy amatorskich, profesjonalnych, tych co nigdy nie znajdą dziewczyny i grają 24h na dobę i ....oszustów. - właśnie oszuści. widziałem już graczy teleprotujacych się, półprzeźroczystych, strzelających przez ścianę, skaczących na dwa metry w górę. Ludzie ta gra jest na etapie bety i jeżeli teraz wyrobicie sobie opinię gry zhakowanej, to nikt w to nie będzie grał, a już na pewno nie zarobicie na tym. Co jest dobre - naprawdę piękne i doskonale zrobione mapy nie zmarnujcie tego potencjału,
 25. 0 points
  Exactly this The 125 HP was just a quick test to try out a possible BTK increase without re-calculating the entire weapon balance. We're reverting to 100 now but we'll probably shuffle the balance to increase the BTK by 1 in the near future.
 26. 0 points
  Hey there, we've had some sad news hit us last week about one of our most dedicated content creators passing away suddenly. Kris was a very chilled and happy person and we talked a bit on his stream and played together, so those news really made an impact on me and everyone at the company. We wanted to do something without overdoing it and our great community came together and decided to organize a special Discord event in his memory. It will be hosted tonight on our Discord server, we will have some special rooms for those interested in joining and to keep it separate from the normal Discord. The rules are simple: we play with a gold G29, nnellow's favourite weapon, talk a bit and have fun in his memory. The event is planned to start at 8pm Central (timezone breakdown below) and last about 3 hours. Thank you Kris, keep fighting wherever you are! Timezones breakdown: 6pm PST 8pm CST (Central Standard Time) 9pm EST 2am UTC 3am CET 5am MSK 10am CST (China Standard Time) 11am JST 1pm AEDT
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...