Jump to content

mrocznydrwal

Recon Unit
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Private

About mrocznydrwal

 • Rank
  Sergeant

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. mrocznydrwal

  niwidoczność

  Nadal nic bym nie zmieniał. Tak to właśnie działa, z niektórych miejsc na niektórych tłach postacie nie będą widoczne i tyle, przy tylu arcadowych cechach tej gry to bardzo dobra cecha dodająca realizmu.
 2. Dalszy nerf uczyni heli drona bezużytecznym, już teraz przy ogarniętej drużynie (tak - wiem, że problem dotyczy nowych osób które nie wiedzą jak się go pozbyć) drona można zestrzelić w mniej niż 10 sekund. Może problem leży np. w braku systemu podpowiedzi podczas ładowania mapy, albo braku alternatywnej możliwości zestrzelenia go (np. Igła o której ktoś wspominał, tylko dostępna jako strike, a nie normalna broń)
 3. One nice thing in BF1 is a fact, that tank is a reason to cooperate, because not only driver have a gun. Here, when you have a default tank, second player can be only a passenger.
 4. Additionally I would like to see export version of this rail -> without collimator and with 1,5x scope.
 5. Ale jakiego menu? Nie jestem pewien czy Cię dobrze rozumiem, masz na myśli dodanie rozkazu atak albo obrona tak? najeżdżasz celownikiem na ikonkę punktu np A1,wciskasz X i już, rozkaz wydany.
 6. 1 - otwieranie menu? najeżdzasz na ikonkę punktu, klikasz X i gotowe. Do odgłosów gdy pojazd jest opuszczony się zgadzam. Teraz póki się nie rozwali odpalonego quada to stoi i ciągle terkocze
 7. oj tam, już teraz latają samoloty na niebie co jakiś czas, to co tam jakaś oskryptowana rozwałka
 8. Fajnie by też wyglądały inne zdarzenia losowe, np. zestrzelenie pocisku balistycznego wysoko na niebie, wybuch jakiegoś budynku gdzieś w tle mapy, rozbicie samolotu gdzieś poza mapą - tak aby nie wpływało na rozgrywkę ale było wyraźnie widoczne, zawsze to +100 do klimatu
 9. Trzeba pytać devów. Myślę, że mają tą mechanikę jakoś ogarniętą. @Ragir
 10. Stronę określasz na początku po to, aby miało to wpływ na metagrę, ale to w przyszłości, bo aktualnie jest w powijakach i nic z niej nie wynika. Tak więc wybieranie wschód / zachód przed meczem odpada, to samo z równoczesnym rozwojem frakcji przez jednego gracza. Co do mundurów - tutaj się częściowo zgadzam. Dobrze byłoby gdyby niektóre charakterystyczne z nich były dostępne tylko dla każdej ze stron (choć wiadomo że współcześnie i ruscy potrafią biegać w multicamie).
 11. I don't know, maybe I was playing with some good players, but after patch that nerfed heli, I wasn't able to play with drone more than 1 minute. Earlier I was able to play with heli whole match sometimes and of course that was unfair. I agree with you, hit reg sholud be clear and stable but no more nerf on heli IMO.
 12. IMO, there is a enough nerf for Heli Drone. Before patch, it was really OP, but now it is easy enough to lose it. If we weaken it even more, it will be comepletely useless. So what is the point of having an expensive toy which can be destroyed after 15 seconds?
 13. Albo chociaż brak możliwości odrodzenia na dowódcy, jeśli jest pod ostrzałem, coś takiego w miarę sprawnie funkcjonowało w BF1
 14. XDDD a może kapitalizm - zapłaciłeś i mogą Cię mieć w dupie bo niby co im zrobisz? chłopie zejdź na ziemię, bo rzeczywiście jesteś głową koło Saturna. Jest 1000 ważniejszych rzeczy do zrobienia niż destrukcja na tym etapie, a to czy robią słusznie czy nie, to ocenią gracze swoimi wydanymi pieniędzmi - i to jest właśnie kapitalizm. Plany na grę były takie a nie inne i oczywiście biorąc udział w EA masz prawo wymagać, tak samo jak F51 ma prawo mieć Twoje święte wywody w d* - choćby dlatego, że mają więcej graczy, którym zależy na innych rzeczach niż destrukcji - płynności, balansie, zawartości.
 15. Warzone Large is one of reasons why I bought this game. 40-60 people on map will make a real world war feeling, so I'm waiting for it
×
×
 • Create New...