Jump to content

mrocznydrwal

Recon Unit
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mrocznydrwal last won the day on October 22 2019

mrocznydrwal had the most liked content!

Community Reputation

51 Private

About mrocznydrwal

 • Rank
  Staff Sergeant

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No tak, tylko wcześniej było dobrze wiadomo że troche FPSy spadały przy celowaniu ale nie aż tak.. Grałem w sobotę i na Smoleńsku zlatuje nawet do 20fps w niektórych miejscach. Zwyczajnie nie da się grać (nie wiem jak na innych mapach bo już nie miałem ochoty grać, ale na Discordzie pisali że Smoleńsk i Polarny się popsuło ostanio)
 2. Ech jak szkoda, że tu się nie odbywa walka... Warzone Large wróóóóóć
 3. @Ragir come here and tell that you didn't mean anything offensive
 4. Tak na szybko odpowiem na niektóre punkty: 1, 2 - będzie całkowicie nowe UI i kopiowanie setów więc te bolączki zapewne odpadną 3 - póki co mapa nie ma większego znaczenia dla rozgrywki ale podejrzewam, że bliżej 1.0, przy większej ilości map itd. to będzie ogarnięte. W końcu to jeden z punktów którym gra chwaliła się od początku istnienia. 4 - no niestety BRE wymaga jeszcze wiele pracy 5 - to chyba błąd który już był zgłaszany
 5. Can you explain what is offensive with this phrase? I'm not native english
 6. Grałem 3 mecze wiec może jeszcze nie mam pełnego obrazu, ale jest kwestia która bardzo mnie irytuje o czym już pisałem na discordzie, chodzi o warstwę informacyjna która tak mieliście poprawić ale niestety jest jeszcze dużo rzeczy do zrobienia. Do rzeczy: 1. Kiedy jesteś broniącym, to mimo że jakieś punkty są zniszczone, to nadal są widoczne i po pierwsze zasmiecaja HUD, a po drugie dezorientują, bo w sumie nie wiadomo czy mam coś z tym punktem robić czy nie. Po zniszczeniu ikonki punktów powinny zniknąć całkowicie. 2. Na początku każdego meczu powinna być jak byk wielka informacja - JESTEŚ ATAKUJACYM. JESTEŚ BRONIĄCYM. Zrozumcie, że w te grę będą grali nie tylko weterani którzy dokładnie wiedzą co i jak bo czytają WR i spędzają pół dnia na discordzie, tylko też losowe randomy które wbija do gry i nie mają pojęcia co robić a wy im tego nie ułatwiacie. I co z tego że gdzieś w rogu jest attacker / defender który niby to pokazuje. Pierwsze co pomyślałem że to po prostu cześć HUDa z warzone który został przypadkiem w tym trybie. Po prostu nie bójcie się poinformować gracza co ma robić. 3. Mapa - podzielona jest niby na jakieś strefy, ale w sumie to nie wiadomo o co w nich chodzi. Biegnę sobie a tu nagle szary ekran że wychodzę poza obszar gry. Dlaczego? Sektory które są zablokowane powinny być jasno zaznaczone na mapie! Np zaznaczone na jebitny czerwony kolor. Żebym mógł wiedzieć gdzie mogę biegać i gdzie może biegać przeciwnik. Jak zostanie przejęta strefa i obrońcy się wycofują to np. dana strefa powinna migać. Po prostu mam wrażenie, że zakladacie że każdy przeciętny gracz wie co ma robić, bo przecież założenia są proste i w ogóle to jak można nie wiedzieć. Wystarczy pograć w BFa żeby zobaczyć jak to powinno być zrobione - grasz w jakiś tryb pierwszy raz ale na każdym kroku wiesz co i jak bo a to jest napis, a to powie lektor. Wyraźne komunikaty co masz w danej chwili robić. I jeszcze jedna rzecz ale nie jestem pewien czy na pewno tak jest - jak dowódca zaznaczy jakiś punkt do obrony i on zostanie utracony to ten rozkaz nadal będzie aktywny na tym punkcie. A powinien być anulowany w tym momencie. Poza tym sam tryb wydaje się spoko. Potrzeba mi więcej czasu żeby móc bardziej ocenić. Napalm jest piękny :D
 7. mrocznydrwal

  dowódca w TDM

  albo w ogóle wywalić dowódce z TDM - po co on tam?
 8. Eeee, skala map ani widoczność to chyba nie jest wyznacznik porzucenia gry przez twórców optymalizacja to wiadomo ale to temat rzeka. Co do skali, wg mnie jest odpowiednia i dynamika jest taka jaka powinna być, a widoczność.. po to są kamuflaże żeby się kamuflować. I bardzo dobrze.
 9. 1. Strefy zniszczeń - wiadomo. Jeśli chodzi o dodatkowe pancerze to nie pamiętam jak jest w grze ale zakładam że reactive zmniejsza obrażenia RPG a nanoceramic pewnie bardziej na pociski innych pojazdów. 2. W zamyśle jest ok, reszta to kwestia balansu. 3. Ja bym absolutnie nie nerfił pojazdów bo i tak już ciężko się nimi gra, konstrukcje map nie pozwalają na swobodną jazdę więc czasem bardzo ciężko jest się np. wycofać - cały czas się o coś zawadza, blokuje itd bo dużo jest "śmieci" na mapach, jakichś porzuconych pojazdów, kontenerów i autobusów. Natomiast jak ktoś wyżej pisał, dodałbym czwartą strefę gąsienic, ale trafienie nie unieruchamiałoby pojazdu, a powodowało wolniejszą jazdę i/lub ściąganie na jedną stronę - zdaje się że podobnie jest w BF5 i akurat to jest spoko.
 10. @michaelpol90miałeś na myśli termowizję w pkt 7? no bo jeśli tak to w sumie po to właśnie jest z całą resztą się zgadzam
 11. Chciałem dodać, że nowe ikony są bardzo nieczytelne - np. ikona medpacka.
 12. First impressions: 1. HUD - not the best. Previous version was just better. I don't know how exactly explain why... now it's ugly and thick and illegible despite its minimalism. Maybe because of font. 2. Breakthrough - it's fun in general but: lack of information! - even I don't know that am I attacker or defender and some players has the same observation. You must clearly inform players what they should do in every situation - which point they should attack or defend, which area on map is available etc, make countdown to detonation more visible on hud etc. spawns - lot of spawns near the enemy etc, but I think you know it some bugs: dissapearing crosshair in vehicle when you change camera and more but I need more time to observation.
 13. Obecnie kwestia wsiadania i wysiadania z pojazdów tworzy dwa absurdy: - pojawianie i znikanie się w ułamek sekundy - wysiadanie jak gdyby nigdy nic przy pełnej prędkości Proponowałbym, aby wsiadanie do pojazdu trwało np 1,5 sekundy dla quada i 3 dla transportera czy czołgu (trzeba byłoby przytrzymać przycisk odpowiedzialny za wsiadanie aż kółko się zapełni). Dodatkowo albo usunąłbym możliwość opuszczania od jakiejś prędkości i/lub dodał obrażenia przy wyskoczeniu np. z quada przy dużej prędkości. Oczywiście najlepsze byłby animacje wsiadania ale nie wiem czy są planowane i na ile mogą sobie devsi pozwolić.
 14. Zgadzam się. Prędkość prędkością, ale że ledwo tym można podjechać pod górkę to jest śmieszne. To ma 1500KM mocy! On powinien rwać podłoże. Wystarczy zobaczyć kilka filmików na YT żeby zobaczyć jak potężna to jest maszyna.
 15. WW4 po zagładzie atomowej walka na kije
×
×
 • Create New...