Jump to content

mrocznydrwal

Recon Unit
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mrocznydrwal last won the day on October 22 2019

mrocznydrwal had the most liked content!

Community Reputation

52 Private

About mrocznydrwal

 • Rank
  Staff Sergeant

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak na szybko odpowiem na niektóre punkty: 1, 2 - będzie całkowicie nowe UI i kopiowanie setów więc te bolączki zapewne odpadną 3 - póki co mapa nie ma większego znaczenia dla rozgrywki ale podejrzewam, że bliżej 1.0, przy większej ilości map itd. to będzie ogarnięte. W końcu to jeden z punktów którym gra chwaliła się od początku istnienia. 4 - no niestety BRE wymaga jeszcze wiele pracy 5 - to chyba błąd który już był zgłaszany
 2. mrocznydrwal

  dowódca w TDM

  albo w ogóle wywalić dowódce z TDM - po co on tam?
 3. Obecnie kwestia wsiadania i wysiadania z pojazdów tworzy dwa absurdy: - pojawianie i znikanie się w ułamek sekundy - wysiadanie jak gdyby nigdy nic przy pełnej prędkości Proponowałbym, aby wsiadanie do pojazdu trwało np 1,5 sekundy dla quada i 3 dla transportera czy czołgu (trzeba byłoby przytrzymać przycisk odpowiedzialny za wsiadanie aż kółko się zapełni). Dodatkowo albo usunąłbym możliwość opuszczania od jakiejś prędkości i/lub dodał obrażenia przy wyskoczeniu np. z quada przy dużej prędkości. Oczywiście najlepsze byłby animacje wsiadania ale nie wiem czy są planowane i na ile mogą sobie devsi pozwolić.
 4. Zgadzam się. Prędkość prędkością, ale że ledwo tym można podjechać pod górkę to jest śmieszne. To ma 1500KM mocy! On powinien rwać podłoże. Wystarczy zobaczyć kilka filmików na YT żeby zobaczyć jak potężna to jest maszyna.
 5. Kiedyś wspominałem też na Discordzie o wariantach sezonowych map (lato, jesień, zima, wiosna itd) - zmieniane co te 3 miesiące. To też byłoby super urozmaicenie przy (chyba) stosunkowo małym nakładzie pracy.
 6. One nice thing in BF1 is a fact, that tank is a reason to cooperate, because not only driver have a gun. Here, when you have a default tank, second player can be only a passenger.
×
×
 • Create New...