Jump to content

Lugresky

Recon Unit
 • Content Count

  101
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Lugresky last won the day on September 10

Lugresky had the most liked content!

Community Reputation

101 Private

About Lugresky

 • Rank
  Staff Sergeant

Recent Profile Visitors

540 profile views
 1. Dodam coś od siebie Plusy: Płynność - pomimo ciut mniejszej ilości FPS jest obiecane mniej szarpania. Oświetlenie - fajnie wygląda Adaptacja wzroku - dobra ale przegięte Genialny VoIP - aż się chce używać Mechanika pojazdów - czuć czołg jak jedzie Minusy: Odczuwalny spadek FPS - klatek jest mniej niż na 0.6 ale przynajmniej jest płynniej Praca serwerów - nadal widać podczas gry kiedy serwer jest zmęczony a kiedy nie, objawia się to spradkiem płynności i klatek u wszystkich grających na danym serwerze. Serwer potrafi się wywalić podczas ogromnego obciążenia (seria strike z nalotami) Oświetlenie w niektórych miejscach jest za jasne tak że nic nie widać - żołnierze w ciemnych strefach są praktycznie niewidoczni Adaptacja wzroku fajowa ale jest przegięta, najbardziej to widać na TDM berlin kiedy z zewnątrz wbiegamy do budynków (obraz robi się ciemny i nic nie widać) Czasem nie ma rejestracji ale nie wiem czy to jest podczas zadyszki serwera czy coś netcode wariuje Brak komunikacji VoIP między dowódcami Opcje graficzne wariują, aby mieć cały czas zadowalający efekt po każdym włączeniu gry pasuje przeklikać opcje - możliwe że to wina starego pliku z configiem z wersji 0.6 Minimalizowanie gry do paska u mnie nie działa 0.7 to dobry podkład do dalszych prac i widać że został włożony ogrom prac który mam nadzieję przyniesie lepszą stabilność i optymalizację. Moim zdaniem w najbliższym czasie serwery powinny zostać przerzucone na inny system, aby można było wykonać testy i zobaczyć czy tak samo będą się dusić jak obecnie.
 2. Witam. Rotacja w 0.7 nie działa tak jak powinna. Ona powinna dołączać wszystkich graczy ze starego do nowego serwera. Obecnie to wygląda tak, że rotacja potrafi część graczy wrzucić na nowy serwer, a część cofnąć do warmapy ponieważ dobija graczy do serwerów gdzie rozgrywka już się rozpoczęła i dla części brakuje miejsca. Wczoraj testując rotację miałem przypadek, że dołączyło mnie do serwera gdzie przeciwnik miał już przejęte wszystkie punkty, a wynik wyglądał 0-1500. Zanim mój random team się ogarnął było już 0-2500 i nie szło wyciągnąć wyniku na plus przez co człowiek się tylko irytował. Kolejnym razem całą naszą grającą ekipę dołączyło do serwera który podobno na liście serwerowej był już zamknięty, rozgrywka na nim się kończyła, graczy nie było, wynik był 0-0. W tym czasie nie mogliśmy się odrodzić (zablokowany przycisk DEPLOY), a jak zleciało odliczanie to rozgrywka się zakończyła Jeżeli ta rotacja ma tak działać to lepiej jest wyjść po meczu do warmapy i sobie na liście poszukać nowego serwera albo ręcznie wbić na pusty. Pozdrawiam.
 3. @DareQQ ja już dawno powiedziałem, że Warzone to taki flagrun. Nawet nie trzeba strzelać czyli fragować, wystarczy być pierwszym na punktach i je przejmować co pokazał to też @Atway w swoim materiale. Kto pierwszy ten lepszy! Press Shift to WIN
 4. @DareQQ Ja cały czas biegam na shifcie tak więc system staminy oraz większe spowolnienie rozgrywki jak najbardziej popieram
 5. 6. Czasem nie widać oraz nie słychać spadającego strike 7. Ogień z napalmu nie zadaje obrażeń 8. Menu pod X czasem się zacina lub też wyskakuje z opóźnieniem 9. Dźwięk przeładowania, leczenia itp. słyszany z dalekich odległości 10. Nie można przeskoczyć przez barierkę 11.1. Niewidzialna ściana 11.2. Niewidzialna ściana cd 12. Znikająca ściana 13. Dziwne klatkowanie 14. Przytłumione dźwięki 15. Brak rejestracji tandem - czołg 16. Błąd z Suicide drone
 6. Też mam wrażenie że coś jest nie tak z dźwiękami na PTE. Głosy naszego żołnierza są słyszane raz w lewym kanale raz w drugim.
 7. Team GiD vs PSS DATA: 20.08.2019 Wynik: 2:0 (3:0, 3:0 w rundach, 150:107, 150:111 w zabójstwach)
 8. Team GiD vs PSS DATA: 23.08.2019 Wynik: 5000:3068 Pierwszy oficjalny mecz klanowy w World War 3 przechodzi do Historii Dziękuję wszystkim za grę, organizację oraz The Farm 51 za pomoc i udostępnienie serwera na hasło. Mecz był super. Oby takich więcej ? Zapis meczu od strony Team GiD - KLIK Zapis meczu od strony PSS - KLIK Oficjalna adnotacja - KLIK
 9. No to widać jakim jesteś graczem, jak grasz w tą grę i jak często używasz tych dodatków znawco tematów wszelakich Czy Ty zawsze w swoich wypowiedziach musisz być aż tak mentalnie agresywny? Na masę Twoich wypowiedzi nawet się nie chce wypowiadać właśnie z powodu twojego tonu do drugiego użytkownika tego forum.
 10. @Hourdeau 3x jeżeli chcesz biegać z tym i tym. Ta opcja ułatwia odpalenie tego czego chcę w biegu kiedy nie widać, a słychać przełączanie. Podczas zadymy jest to ułatwienie bo nie myśli się ile razy się klika tylko odpalam to co chcę. Dodatkowo napisałem albo dodatkowy bind albo radial choć lepsze i szybsze będzie zrobienie dodatkowego binda.
 11. Siemka Czy jest szansa aby laser i latarka miały oddzielny BIND lub ewentualnie konstrukcja na zasadzie radialnego menu? [trzymając T wyskakuje menu i tam wybieramy co chcemy aktualnie włączyć (laser, latarka, oba)] Obecnie to wygląda tak, że jeżeli chcę włączyć latarkę i lasery to muszę przeklikać ze 4 razy by mieć to i to włączone Pozdrawiam.
 12. Zapraszam wszystkich zainteresowanych w Piątek (19.07.2019) o 22:00 na PTE PARTY gdzie zagramy na serwerze 60 slotowym!!! Aby wziąć udział w zabawie i teście obciążeniowym musicie posiadać zainstalowanego klienta World War 3 PTE. Łogiń ?
 13. @McMorris Powitać. Miłego korzystania z forum
 14. @roskwit Witamy cieplutko. Zapnij pasy, jadymy! ?
 15. Lugresky

  ilość map

  9 różnych lokacji i 5 trybów.
×
×
 • Create New...