Jump to content

Lugresky

Recon Unit
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Private

About Lugresky

 • Rank
  Specialist

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Lugresky

  Straciłem zapał i nadzieję.

  @soldierqrprzeczytałem Twoją wypowiedź i przecieram oczy że zdumienia Jeżeli respisz się na dowódcy to jest duże prawdopodobieństwo, że za chwilę padniesz bo jeżeli nie jesteście w komunikacji głosowej to nie wiesz czy jest on gdzieś ukryty czy pod ostrzałem. Respienie się na danych punktach też trzeba przewidzieć bo może okazać się, że dany punkt jest aktualnie pod ostrzałem wroga który za wszelką cenę próbuje ów punkt przejąć. Jeżeli grasz SOLO to trzeba też zwracać uwagę gdzie twoi teammejci są, na jakim punkcie się skupia. Nie zgodzę się z Tobą, że mapy są nietaktyczne ponieważ dany punkt można przejąć na różne sposoby, a w ekipie jeszcze bardziej można rozplanować przejęcie danego punktu. Ja nie mam problemów z graniem na TDMie taktycznie czy w pełnym biegu ponieważ staram się przewidywać ruchy wroga. Jeżeli nie idzie z jednej strony to staram się zajść wroga od drugiej strony. MAPY są dobrze zaprojektowane, pozwalają na zmianę planów i zaskoczenie wroga od innej strony tak samo jak to jest w przypadku WARZONE. I tu moim zdaniem mamy odpowiedź na twoje problemy i zmartwienia. Grając nie poprawiasz swoich umiejętności, nie potrafisz przewidywać, nie wiesz jak zagrać tak by położyć przeciwnika. Pamiętaj, w tej grze nie biegamy jak ziemniaki Śmiechłem Chcesz dzielić graczy tylko dlatego, że ktoś potrafi zagrać dobrze ponieważ rozwija swój SKILL, a Ty nie potrafisz i stanąłeś w miejscu? Społeczności się nie dzieli tylko łączy. Kamizelka/wkładka ceramiczna to nie kombinezon do którego się wchodzi, ma za zadanie osłaniać daną cześć ciała, to samo tyczy się hełmu. Mając wkładkę czy hełm nie wzrasta ogólna odporność na kule Tak to nie działa i nie powinno Trening sprawi że i ty nauczysz się trafiać prosto w twarz Uwierz mi to nie jest takie trudne Moim zdaniem nie posiadasz jeszcze odpowiednich umiejętności lub masz przyzwyczajenia z łatwiejszych gier ale to nie powinien być powód by tym wszystkim obwiniać World War 3.
 2. Lugresky

  Opinia o aktualizacji 0.4

  Miałem się wypowiedzieć na temat aktualizacji ale widzę, że wszystko zostało już napisane Jedynie co mogę to się pod tym wszystkim podpisać
 3. Lugresky

  Recon mode tests sign up!

  Ready, Set, GO!
 4. Lugresky

  Nudne granaty

  Alternatywny rzut granatem jak najbardziej i fajnie by było zrobić tak jak jest w niektórych grach jako inny bind lub po wybraniu granatu i PPM.
 5. Lugresky

  PTE 0.3 - Pierwsze wrażenia

  @WhiteEagle W głównej grze PTE już nie działa, należy grać przez oddzielnego klienta World War 3 PTE.
 6. Lugresky

  PTE i nie mogę grać

  Od czasu przerzucenia PTE na osobnego klienta gramy tylko na osobnym kliencie. Stara metoda nie będzie się wczytywać i z tego co wiem ma zostać wyłączona.
 7. Lugresky

  Długie łączenie się do serwerów WW3

  @Rozmo Problem ze SCAR-H występuje na PTE przy połączeniu już na daną mapę/rozgrywkę jak się ma założony HANDGUARD. Kolega @kirofs ma chyba problem do zalogowania się do samej gry na mapę wojenną w wersji zwykłej.
 8. Lugresky

  Smolensk map - no textures

  Read this topic. [GENERAL] Switched Smolensk map for a greybox version to test performance and prototype pipeline,
 9. Lugresky

  WW3 PTE instalacja

  Możliwość zainstalowania na osobnym kliencie który pojawił się na steam będzie dostępne dopiero w poniedziałek.
 10. Lugresky

  PTE 0.3 - Pierwsze wrażenia

  @DareQQ Ja gram w stereo ale w 0.3 dokładnie słyszę gdzie jest wróg. Wcześniej to było jakoś nijako.
 11. Lugresky

  PTE 0.3 - Pierwsze wrażenia

  @DareQQ Bez jakiegokolwiek ustawiania obraz jest ostrzejszy. Co do audio odnoszę wrażenie że jest lepsze ogólnie, pozycjonowanie też poprawione.
 12. Lugresky

  PTE 0.3 - Pierwsze wrażenia

  Na plus: - optymalizacja zapotrzebowania na RAM (zjechanie z 12-14 GB do 3-4.5 GB) - optymalizacja silnika gry (jest przyjemniej i płynniej) - szybkość wczytywania gry i map (od palca) - gra wydaje się ostrzejsza - odblokowany łącznik na TDMie - SCAR-H zacny - mapa Smoleńsk bardzo przemyślanie zaprojektowana pomimo że jest to wersja prototypowa - dodatkowe wskazówki na ekranach ładowania mapy (trochę bym to graficznie podrasował ale i tak jest dobrze) - poprawione audio
 13. Lugresky

  Strasznie długa aktualizacja gry

  Wina silnika Unreal bo on podczas patchowania przepakowuje całą grę dlatego tyle schodzi.
 14. Lugresky

  [RP] Błedny hit indicator

  Też czasami odnoszę wrażenie że źle pokazuje.
 15. Lugresky

  [RP] blad wchodzenia do meczu

  Błędy zgłaszaj wg. szablonu bo takie zgłoszenia to wróżenie z fusów
×