Jump to content

Wojtas32

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Private

About Wojtas32

 • Rank
  Private
 1. Wojtas32

  R.I.P

  jejku jejku, Electronics Arts na mnie też zarobiło wypuszczając oficjalną grę w niewiele lepszym stanie Każdy kto ma problem z WW3 niech sobie odpocznie, niech zaczeka pół roku czy ile chce. Dla mnie też już zrobiło się nudne ciagłe tłumaczenie że gra wciąż w EA, że czeka ją dużo pracy - idźcie dzieci pograć sobie w Fortnite'a czy coś. Steam powinien wprowadzic opcję testów psychologicznych dla osób zainteresowanych EarlyAccess aby najpierw mozna było sprawdzić czy zna się pojęcie EarlyAccessu.
 2. Wojtas32

  0:4

  na zimę 2018/2019 są przwidziane wersje 0.4 0.5 i 0.6 - byc moze 0.4 już niedługo się pojawi
 3. Wojtas32

  R.I.P

  mapa Smoleńsk została raczej wrzucona do testów aby TF51 mogło sprawdzić czy się podoba graczom np wielkosć, rostawienie różnych budynków itd. Kurczę, gra jest jeszcze w EA, jest pustawo ale wiem ze chłopaki pracują i robią co mogą aby gra była jak najbardziej grywalna i wszystkich zadowoliła Dajcie im czas, wiem że większość sobie inaczej to wyobrażała ale nie zawsze jest kolorowo i trzeba czasu.
 4. Działa wam w ogóle WW3? Po aktualizacji do wersji 0.3 (czy dzisiejszej 0.3.1) nadal nie da się dołączyć do żadnej sesji. Poza tym zużycie RAM (w menu bo przecież do gry dołączyć nie mogę) pokazuje na poziomie 7,5-8gb.
 5. Wybieram QuickJoin, znajduje grę po czym wywala do menu gry i tak za każdym razem
 6. Wojtas32

  R.I.P

  Bez przesady, wiem po sobie że ludzie odstawili WW3 do czasu aż pojawi się aktualizacja która dużo lepiej poprawi działanie gry Mi się znudziło długie czekanie na uruchomienie gry a poza tym ostatnio trafiam na puste serwery na których mi się nie chce czekać iluś tam minut aż inni dołaczą. Oprócz tego mam inne tytuły gier do zaliczenia więc WW3 niech sobie spokojnie czeka a devki niech pracują nad łatkami
 7. i5 7600k gtx 1060 6gb 16GB RAM 1080p wszystko na Ultra mapa Warszawa, praktycznie nie spada poniżej 80fps mapa Berlin, spadki do 40fps mapa Moskwa, powyzej 110fps ogólnie gra mi śmiga bardzo ładnie, nie mam żadnych crashów itd.
×
×
 • Create New...