Jump to content

Biniek

Members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Private

About Biniek

 • Rank
  Private Second Class
 • Birthday August 29

Recent Profile Visitors

352 profile views
 1. Coś to długo z tym chodzi, minęło półtora roku i milion aktualizacji. Ludzie zdarzyli już zapomnieć o tej grze, a tu dalej nic nie wiadomo.
 2. Większość płaczków musi sobie wbić do tej pustej głowy że to nie jest wydanie finalne tylko early access (gra w trakcie tworzenia, wersja testowa) . I wmawianie sobie i innym że wydałem 100zł i ta gra musi chodzić, nie nie musi i nie będzie przez jakiś czas. To nie jest warsztat samochodowy że naprawa czy modernizacja potrwa godzinę, na to trzeba czasu. Farma pracuje i widać efekty ale to potrwa jak mówili około roku albo i więcej. Jak ktoś chce dopracowaną grę niech sobie kupi BF5 albo Assassina.
 3. Ludzi wciąż przybywa, kto jeszcze nie znalazł ekipy zapraszamy. Miła atmosfera, bez spin itp. Zapraszamy https://discord.gg/u2ysAMy
 4. Polskie miasto już mamy i tak jak zapowiedzieli więcej nie będzie, no bo w gruncie rzeczy i po co. Stawiał bym na Skandynawie, na przykład Szwecję lub Norwegię mapa zimowa
 5. Były osoby które grały w betę i zapowiedziały chęć gry po wydaniu, więc dopisałem. Myślałem że dla wszystkich będzie to oczywiste, no ale cóż ......
 6. Jak napisał kolega wyżej, nie można mieć pretensji do gry bo to EA, i zgadzam się z tym w 100%. Sam zakupiłem grę generalnie dla tego aby wesprzeć Polski projekt. Dla mnie serwery to podstawa i tym Farma powinna zając się w pierwszej kolejności. Bo to że gra ma problemy to ja potrafię zrozumieć ale żeby były problemy z serwerami to już nie bardzo. Sprawa druga to ładowanie gry. Gra zainstalowana na prawie nowym komputerze z dyskiem SSD M2 chyba najszybszym obecnie na rynku, a wczytywanie niema końca. Czasami to naprawdę jest frustrujące, biorąc pod uwagę że podobne gry lądują się w kilka sekund. Tak wiem że to EA, zdaje sobie z tego sprawę. Ale dla mnie jest to numer dwa którym wypadało by się zająć. Pozdrawiam.
 7. Wszystkie inne serwery działają tylko EU wisi. Niestety na NA i AS ping za wysoki więc jest po graniu
 8. Czy ktoś wie jaki może być powód że nie wyświetla mi nicku i statystyk: U kolegi jest tak :
 9. Moim zdaniem runda 30 min jest ok. Natomiast można by było zrobić tak że po zdobyciu wszystkich punktów, drużyna ma 5 min na odbicie. Jeśli nie w tym czasie nie odbije runda powinna się kończyć.
 10. Bardzo dobry pomysł, changelog powinien być
 11. Biniek

  Muzyka

  U mnie Disturbed czasami dla rozładowania napięcia Linkin Park
 12. Jeśli do dej pory nie znalazłeś kompanów do wspólnej gry to znaczy że koniecznie musisz nas odwiedzić. Zaczynamy podobnie jak Ty, więc każdy gracz jest u nas mile widziany. Gramy bez spiny, jęków, fochów, kłótni, wymądrzania się itp. U nas niema żadnych wymagań, bzdurnych podań itp. Czy jesteś początkujący czy pro, zawsze znajdziesz kogoś do wspólnej gry. Grupa liczy prawie 300 osób, wiek to przedział od 25 do 40, ale są i młodsi Poza WW3 są osoby które grają również: PUBG, R6, BF5, Black Ops i inne. Zapraszamy na Discord https://discord.gg/u2ysAMy
 13. Przeskok z HDD na SDD to na pewno kolosalna różnica. Nie wiem jak jest na zwykłym HDD bo nie posiadam. Ale na moim SSD Samsung 960 Evo M.2 gra hula obłędnie.
 14. Biniek

  Team Play

  Panowie zapraszam na discorda, wiek od 25 do 40 lat kilka osób gra WW3, PUBG itp https://discord.gg/u2ysAMy
 15. Dobrze by było aby ludzie z Drużyny ( teammates) byli oznaczani na mapie jakimś kolorem. Tak jak to ma miejsce w pubg. I mini mapa chyba już niejedna osoba pisała na ten temat, brak trochę utrudnia rozgrywkę.
×
×
 • Create New...