Jump to content

elzabek86

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Private

About elzabek86

 • Rank
  Private Second Class

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak macie zbyt wysokie temperatury a sprzęt wam na to pozwala ustawcie limit fps. W menu wtedy nie będzie niepotrzebnego użycia podzespołów.
 2. Ja myślę że za jakiś czas zagrasz. Poprawia optymalizację i będzie grywalne nawet dla takich specyfikacji. Jak na laptopa to nie jest źle. Przecież nie będziesz grał na full HD
 3. Dokładnie o to mi chodzi. Wczoraj testowałem i najlepiej w mojej ocenie wypada obniżenie opcji wygładzania 'antyaliasing'. Wtedy obraz jest ostry. Ogólnie nie mam ograniczeń sprzętowych. W tym momencie tekstury i odległość rysowania na ultra reszta na medium. Jakoś lepiej mi się gra.
 4. Od pierwszego dnia, jak w każdej grze fps szukam swich najlepszych ustawień po to by jak najlepiej dostrzegać przeciwników. Mam z tym problem. Jak u was? Na jakich ustawieniach gracie?
 5. Zgadzam się z tym że developerzy pójdą raczej w lokacje inne niż polskie. Chociażby ze względu na lepszą promocje gry. Amerykanin chętniej kupi grę jeśli będzie mógł zagrać u siebie.
 6. Może macie jakieś ciekawe propozycje lokalizacji kolejnych map. W mojej ocenie 3 wojna to będzie walka o surowce, pieniądze i wpływy. Może jakaś ciekawa niezbyt duża mapa na terenie np elektrowni atomowej lub np odbicie jakiegoś wielkiego portu morskiego ?
 7. Panowie 16Gb ram, i57400 i gtx 1070. Gra działa spoko. Zauważyłem że ścinki i uczucie lagow występuje najczęściej na serwerach innych niż EU. Większe pingi itp. Na jakich serwerach graliscie?
 8. Pogoda na pewno jest ważna. Ma to swój klimat. Mnie trochę kłuje w oczy śnieg na mapie w Moskwie. Mógłby być trochę ładniejszy, czasem mógłby padać mocniej. Z drugiej strony przypuszczam że to moze znacznie bardziej obciążać sprzęt i wpłynąć negatywnie na optymalizację. Może kiedyś się doczekamy jakiś eksperymentów z pogodą.
 9. Przecież jest w kilku językach?po polsku również.
 10. Witam. W pierwszej kolejności gratuluję świetnego pomysłu i dziękuję za udostępnienie i stworzenie tak dobrej gry. Moja mała sugestia dotyczy HUD oraz informacji przekazywanych nam graczom w trakcie rozgrywki. Niestety wg mojej opinii oznaczenia sojuszniczych graczy oraz punktów podboju nie są odpowiednio widoczne. Również sposób wydawania rozkazów nie jest odpowiednio sprawny. O mało widocznej czcionce już nie wspomnę. Taka moja opinia. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...