Jump to content

Snut

Members
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Private

About Snut

 • Rank
  Private First Class
 • Birthday 08/13/1997
 1. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Błąd wyskoczył po zrespawnowaniu się na dowódcy GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3421056 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Nie znany
 2. Zagrałem właśnie jedną pełną grę spadki klatek jakie mi się przytrafiły podczas grania były w momentach: -pierwszego respawnu po załadowaniu mapy -respawnu po zgonach -dostawanie obrażeń od przeciwnika -czasami podczas celowania i strzelania do wroga Ogólnie gra ładuje mi się dłużej niż po premierze Procek: Inter Core i5-7400 RAM: 8GB KARTA: GeForce GTX1050 win10
 3. Ja posiadam procesor Intel Core i5-7400 CPU 3.00 GHZ, 8 RAMU, Kartę graficzną GeForce GTX 1050 mam ustawienia na medium i mam okropne spadki klatek tak od 3 tygodni. Grę kupiłem na premierę i aż tak nie cięło jak teraz. (Komputer ma nie całe 2 lata)
 4. Na forum możemy znaleźć parę wątków na temat balansu miedzy drużynami podczas meczu. Chciałbym zaproponować ustalenie balansu między dwoma stronami które moim zdaniem będzie inne niż w grach tego typu. Załóżmy że na mapie taktycznej East zgniata West a do końca sezonu został miesiąc. Nie możemy już dobrowolnie zmienić stron gdyż okres zmiany się skończył i zostało nam jedynie denerwowanie się że będziemy przegrywać każdy mecz mimo starań. A co jeśli nie którzy gracze z dominującej strony którzy przez ostatnie parę meczy dominowali przeciwnika dostali by komunikat załóżmy " Witaj Żołnierzu w celu polepszenia rozgrywki, chcemy zaproponować Ci zmianę stron" oczywiście zmiana byłaby dobrowolna gracz miałby wybór czy chciałby zmienić strony czy też nie, a sama zmiana strony podczas sezonu wiązałaby się z nagrodą np. dodatkowymi punktami do odblokowania jakiś mundurów czy dodatkowy exp coś aby skłoniło graczy do przejścia do innej drużyny. Co o tym myślicie ?
 5. Bardziej mi się rozchodziło o rozwiązanie jakie jest w Red Orchestrze. Nie raz grałem z randomowymi ludźmi którzy kierowali drużynami tu podkreślę komunikacją głosową (miejmy nadzieje że dodadzą ją do gry) i przejmowaliśmy dane punkty. Nikt nie zwracał uwagę na kd ratio gdyż nie jest pokazana ilość zgonów w tabeli gry (tylko ogólnie w statystykach profilu) i liczyło się tylko przejęcie danego punktu i jak podejść przeciwnika aby wykurzyć go z zajmowanych pozycji
 6. Popieram fajny pomysł.. Chciałbym jeszcze zaproponować pory roku załóżmy nadchodzi grudzień i na mapach takich jak Warszawa/Berlin spada śnieg, oczywiście jeśli będziemy mieli jakąś mapę w Afryce i w tej samej porze tego śniegu tam nie będzie z oczywistych powodów. Sytuacja powtarza się w marcu roztopiony śnieg zielonkawe liście na drzewach itd itp. A pory dnia i opady deszczu,śniegu itd itp były by randomowe. Na przykład gramy w styczniu wczytuje się nam mapa Warszawa słonecznie i mapa osłana jest śniegiem Mam nadzieje że nie poplątałem zbytnio w wypowiedzi ?. Jak wam się podoba pomysł ?
 7. Cześć, pewna część graczy zamiast wykonywać cele misji bawi się w Rambo aby uzyskać jak największy stosunek liczby zabójstw do zgonów, co w większości sytuacji idzie z nie wykonywaniem celów mapy. Wielu graczom to właśnie ten czynnik jest najważniejszy. Dlatego proponuję aby z tabeli wyników usunąć linijkę ze zgonami. Moim zdaniem taki zabieg mógłby jako tako zwiększyć i polepszyć współprace drużyny. Co o tym sądzicie ?
 8. Jestem za tym aby nie było reanimacji, sam medpack i te małe zastrzyki wystarczają, tak jak wyżej koledzy napisali zgon to zgon nie róbmy drugiego BF.. a co do odniesionych ran a sprawność kończyn moim zdaniem fajny pomysł ale mógłby być ciężko z wsadzeniem go do gry może to narodzić wiele bugów i komplikacji także nie psujmy gry..
 9. Jeśli chcesz celownik podczas strzelania z biodra ustaw sobie w dodatkach laser, inna kwestia że będziesz mógłbyć zauważony przez innych graczy wcześniej ale coś za coś. Moim zdaniem F51 mogłoby nawet usunąć tą mała kropeczkę.
 10. Snut

  Amunicja

  Ja proponuje dodać do strzelby pociski sabot,loftki i brenetki
 11. AA-12 M240B M249 SAW Może trochę kontrowersyjny/noobowski granatnik M320, KBP GM-94
 12. Na samym początku gra stawiała na walkę piechota i pancerniakami a siły powietrzne sa tylko dodatkiem/kill strikiem.
 13. Popieram, dzisiaj już zjadłem zęby na takim ananasie co siedział na respie... niech Cię piekło pochłonie deej.tv camperski dzbanie..
 14. Także wiem jaka będzie moja ulubiona mapa. Cheeki Breeki IV DAMKE
×
×
 • Create New...