Jump to content

xN0MANDx

Recon Unit
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Private

About xN0MANDx

 • Rank
  Private First Class

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cele zostają na ekranie (na warszawie zostało po jednym z B i C - prawdopodobnie gdy dowódca nadaje rozkaz na cel to on zostaje już na zawsze, ale nie jestem pewien). https://imgur.com/6Mwt3CV https://imgur.com/6Mwt3CV //EDIT - Taaa jak dowódca wskaże cel to on zostaje nawet jeśli po wysadzeniu obu celów wskaże inny to tamten i tak już zostaje widoczny na ekranie.
 2. Tak oficjalnie teraz napisze na forum, że jak zrzucam bombę z helikoptera to jest 75% szansy (bug kolizji pewnie - polecam dodanie ignorowania kolizji z heli jego bomb), że mi go od razu wysadzi automatycznie. Jest to denerwujące gdy zbieram pół gry BP na helikopter, a po próbie zrzucenia bomby - bomba wysadza mi helikopter O_o. Liczę na szybką naprawę buga bo bez heli to ja grać nie mogę.
 3. why not SteamID64- 76561198169486207 Discord- xN0MANDx#8483
 4. Najwygodniej by było po prostu było usunąć blokadę wejścia do czołgu dla sojuszników, kiedy ktoś nim kieruje. Ogólnie i tak można kraść, gdy nie ma w nim gracza.
 5. Nie próbowałem tego, ale często widzę jak mam niby ustawione na Team a 2 typów patrzy się i stoi przy czołgu moim po chwili zmieniam na SQUAD i nagle obaj wchodzą mi do czołgu. I takie uczucie mam (ale nie pewne), że to jest pobugowane trochę, wcześniej to w ogóle były opóźnienia, że po około 10 sekundach się aktualizował status czy jest zablokowany itp zanim doszły patche. I ogólnie graficznie to okropnie wygląda ten napis wywalony gdzieś raz na prawo u góry od BP raz nad amunicją itd. GUI straszy normalnie i jego aktualizacja danych.
 6. Niby wszyscy mogą wejść do mojego pojazdu mam ustawione, a tymczasem nikt nie może wejść do niego. Jak tu grać zespołowo. Na dodatek czasami czerwony napis na 0.2 sekundy pojawia mi się na ekranie jak biegam lub strzelam do kogoś (to inny bug jak coś tera dopisuje)
 7. [PTE] - Jak na nierównym terenie się położę i jednocześnie nagle pójdę do przodu + wstanę to widzę to co jest pod mapą. - Brak dźwięków chodzenia po trawie, wzgórzach, piachu. - Cisza w tle - Dodajcie dźwięki ptaków, kruków czy coś (I jeszcze ten dobijający soundtrack gry podczas grania - dobija mnie). - Jak quad zostanie zniszczony to robi się z niego phantom burak. - Brak textur ( ale to chyba oczywiste podczas testów ). - Wydajność niezbyt fajna ogólnie w grze (zróbcie limit efektów specjalnych, limit źródeł świateł itp). - Dodajcie flagi przy punktach zespołów (np Unii Europejskiej po WEST i Rosyjskiej po EAST - czy tam na odwrót ) - Ulica i piach się świeci aż za bardzo. - Mapa pod M coś taka po ucinana nad tym jeziorkiem czy czymś xD. - Opisy bronii "Lorem Ipsum" albo są angielskie w języku polskim. - Dodajcie jakiś ogarnięty Render Distance (aby zwiększyć wydajność). - Rendering textur (nagle pół mapy pojawią się sekundę po respawnie moim) - Logo Unreal Engine nadal zamiast loga gry na pasku systemu. - Brak możliwości podglądu broni przed kupnem (zróbcie potwierdzenie kupna czy coś też "Czy na pewno chcesz to zrobić TAK | NIE". - Trochę za dużo tych dodatków jest ogólnie mówiąc (posegregujcie to lepiej jakoś) - Weźcie zmieńcie ten soundtrack w trakcie gry - błagam (on na serio dobija i zmienia grę w monotonne odczucie). - BattlePoints'y za duże są wymagania na tego Mephisto i dodatki do pojazdów - to ja ani razu nie zebrałem punktów (8-10k itp), a teraz jeszcze macie skrócić czas gry to już w ogóle to nie możliwe jest. - Usuncie te blokady w pojazdach bo to bardzo denerwujące (zrobi to lepiej na optymalizację ) - Mało FPS w lobby (w menu customizacji) - Światła w menu od tych choinek zasłaniają wyposażenie. - Kontrola nad mapami i sezony jak nie działały tak nadal nie działają - kiedy je dodacie ? PS: Dodajcie na premierę jakoś krótką kampanię jednoosobową to wielu graczy wróci No devsi do roboty!
 8. Ja tam zawsze zabijam celując nawet z 3 metrów (no chyba, że strzelbą zapierdalam to z biodra).
 9. Gra by nie pozwoliła na dodanie tego. RIP komp i serwery . Trzeba by od nowa grę robić.
 10. no ale mówisz, że masz 8GB to wystarczy 8GB za 290 zł dokupić DDR4 i będzie 16 (no chyba, że masz płyte która nie obsługuje danej częstotliwości np 3000MHz by mieć tą fajna DDR4 xD, lub wszystkie sloty zawalone)
 11. "Ram Drogi" ? Tani jak cholera w porównaniu do innych rzeczy. 200 (najwyżej 300) zł i dane czasowe zawsze mają miejsce dla siebie. Karty Graficzne to jest droga rzecz
 12. Wczoraj w nocy i dziś rano działa normalnie. - naprawili ?
×
×
 • Create New...