Jump to content

wawrzul

Recon Unit
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Private

About wawrzul

 • Rank
  Private

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SteamID64: 76561197989891927 Discord ID: wawrzul#2764
 2. Hmm, i came here to scold and after reading the actual post i'm not even mad Somebody from TF51 mentioned there will be at least one more wipe (obviously) in EA.
 3. I doubt it will be a Russian/Nordic map as the devs mentioned that Europe (and Russia) got their maps while America and Asia did not (and Asia is planned after the arctic map). That being said any good new map is welcome.
 4. Właściwie to z tego co rozumiem tryb recon mniej więcej brzmi jak ten zaproponowany w wątku. A co do tego co napisał kinemator - prawda że randomy to często łomy, ale jeśli tenże tryb byłby dla 5-osobowych drużyn to dałoby radę raczej tylu uzbierać ze znajomych bądź tutaj na forum. Dopóki tryb będzie zbyt hardkorowy dla tych którzy nie grają drużynowo będzie dobrze. Jedno życie na rundę brzmi raczej odstraszająco dla tych co biegają po mapach na pełnej k z ogniem i mieczem oraz pieśnią na ustach.
 5. - mapa TDM świetna - tryb TDM z podziałem na rundy tak samo - miodzio - nie podoba mi się ginięcie od snajperów na mapie TDM (i to w budynku) ale ogólnie nie cierpię snajperów w tego typu grach - miewam przycinki "inne niż zwykle", co jakiś czas jest moment że gra zatrzymuje się na 2-3 sekundy i wtedy zwykle ginę a następnie rzucam mięsem - fajnie że system progresji został odpalony, dodano w nim brakujący stuff tu i tam; niemniej, brakuje jeszcze sporo rzeczy, użycie "pędzla" na elementach wyposażenia u mnie nie działa. Grunt, że idzie to w dobrym kierunku - celowników termalnych osobiście jeszcze nie używałem bo nie mogłem ich kupić w sklepie - cena wynosiła -1 i gdy próbowałem kupić dostawałem komunikat że kupowanie jest w toku a następnie czekanie bez końca; musiałem anulować. Na filmikach które widziałem celowniki wyglądają miodnie, dobrze że zostały dodane. Podsumowując długa droga przed nami ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Dobra robota, Panowie
 6. Since an arctic map is mentioned next after Smolensk on the roadmap i wonder if it will be Alaska. The Farm 51 did mention that they want maps for the players from North America and Asia - also an asian map is mentioned after the arctic one on the roadmap. Going further - the in-game capital maps and Smolensk are strategically important. So is Alaska - Russia would most certainly try to attack through there. Maybe Anchorage map? What do you think? I don't want to force the devs to spill the beans what will the map be exactly. I'm just speculating
 7. Nie, HT to technologia Intela. Nie dotyczy procesorów AMD. HT pomaga w WW3 ze względu na to że gra mocno polega na wydajności pierwszego rdzenia - ragir pisał o tym (o rdzeniach i single core performance) na reddicie już w czasie testów technicznych.
×
×
 • Create New...