Jump to content

saper_13

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Private

About saper_13

 • Rank
  Private

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam, Czy Ktoś spotkał się z problemem braku amunicji w drugiej broni? Jako drugą broń mam G29 i po patchu 0.3 mam amunicję 0/0, a jak próbuję uzupełnić potczas gry to pisze, że mam pełen magazynek. Ma kroś jakiś pomysł na tego BUGA?
 2. Witam Od początku denerwował mnie niski FPS i testowałem chyba wszytkie opcje konfiguracji jakie znalazłem w internecie.... i nic nie pomagało. Przypomniałem sobie jednak o jednej opcji, której nikt chyba nie próbował - wyłączenie Hyper Threading-u Mój sprzęt: i7-920 OC 3.8Ghz, GTX1080, 16GB RAM, instalacja na HDD Wcześniej przy włączonym Hyper Threading-u miałem 40-58 fps, po WYŁĄCZENIU w BIOSIE tej opcji mam 55-100 fps :DDD PROSZĘ O POTWIERDZENIE MOICH OBSERWACJI !!!
 3. Problem rozwiązaby tak coś mnie tkneło z tymi słuchawkami i głośnikami i 5.1 i faktycznie, gra miała auto detect ustawione i cały czas mi wrzucało na 5.1 dzięki za pomoc.
 4. Już sprawdzę, a gram różnie, albo słuchawki albo głośniki.
 5. Próbowałem, nie jest tak, że nie ma wogóle dźwięków, znikneła tylko ich część np odgłosy strzelania są ale już przeładowania i kroków/biegu brak, w ustawieniach wszystko na 100%
 6. U mnie jak raz padło, to całkiem przestało działać i nic nie pomaga
 7. Witam, Gra dzisiaj straciła część dźwięków (odgłosy chodzenia, wślizg, odgłos leczenia, przeładowywania broni), czy ktoś spotkał się z takim problemem?
×
×
 • Create New...