Jump to content

Arkadiusz94

Members
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Private

About Arkadiusz94

 • Rank
  Private Second Class
 • Birthday 09/14/1994
 1. W pierwszym zdaniu na pomarańczowo jest informacja że jest na pte.
 2. Tez nie mogę rzucić leżąc apteczki. Tylko nie wiem czy to jest błąd czy taka mechanika gry.
 3. To był quick join. Ten pomysł z rozgrzewką jest dobry, bo na tamtej grze przeciwnik miał już przejęte 3 punkty, gdzie ja dopiero dołączyłem do rozgrywki jako drugi na mapie.
 4. Moja propozycja to rozpoczęcie trybu warzone od zebrania minimalnej ilości graczy (duży 20 osób) i (mały 10 osób). Wrzuciło mnie dzisiaj na dużą Warszawę gdzie całą rozgrywkę graliśmy 3 vs 3 i cały mecz staliśmy i przejmowaliśmy punkty.
 5. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Na mapie duży Berlin (C1) gracze przenikają przez ściany od kontenera GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3343723 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Położyć się lub usiąść blisko ściany kontenera SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 6. Przepraszam z mojej strony, zapomniałem że w jednym miejscu była taka informacja napisana (https://worldwar3.com/en/customer-support/). Pewnie odnosili się do tego, ale w praktyce wyszło inaczej. Były informacje na forum i discordzie że będzie restart statystyk.
 7. Zgłoś proszę błędy w odpowiednim dziale. Nie było nigdzie informacji że statystyki będą zapisywane, dwa tygodnie temu pytałem na discordzie to mi jeden z developerów napisał ze restart będzie. Po tym patchu nigdzie nie widziałem potwierdzenia że tego restartu już nie będzie.
 8. Najlepszym rozwiązaniem byłoby możliwość wyboru długości gry. Np. długa 60 minut i krótka 30 minut.
 9. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Po zakończeniu rozgrywki pojawiły mi się postacie bez strojów. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3313103 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Ukończyć rozgrywkę. SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 10. Mnie zazwyczaj wyrzuca na sam początek lub w połowie rozgrywki. Dołączam zawsze przez quick join. Możesz spróbować dołączyć do serwera od razu przez Steam.
×
×
 • Create New...