Jump to content

Adex

Members
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Private

About Adex

 • Rank
  Private Second Class

Recent Profile Visitors

387 profile views
 1. Witam. U Was też tak jest że wrzuca Was w większości gdzie średnio jest po 5 na 5 albo 10 na 10 na tak wielkich mapach, skutkiem czego 80% rundy polega na szukaniu wroga? Ostatnimi czasy spotkać pełny serwer w WW3 to święto.
 2. Faktycznie mógłby być taki tryb DM na małej mapie i z krótszym czasem rozgrywki, bo sporo osób nie ma czasu grać 30-45 minut jednej rundy, takie szybsze mecze po 10-15 minut by się przydały
 3. Wracając do tematu, ponawiam pytanie, kiedy możemy spodziewać się większych aktualizacji oraz jakichś informacji co dane patche wprowadzają?
 4. Witam, pytanie kierowane do developerów oraz ludzie zajmujących się wydawaniem aktualizacji. Mianowicie cały czas widzę na steamie że wychodzą małe patche po 14mb ale kompletnie nie wiem co naprawiacie,poprawiacie i zmieniacie w grze,a wydaje mi się że takie informacje dla graczy są dosyć ważne dla wielu graczy, przynajmniej ja bym chciał wiedzieć co się zmienia w grze, czy jest szansa że będziecie na forum pisać oficjalne wątki w których będzie lista zmian i fixów? Oraz drugie pytanie brzmi, mniej więcej w jakim okresie czasowym możemy się spodziewać jakiejś większej aktualizacji, patcha do gry niż te 14mb? Pozdrawiam liczę na odpowiedź bezpośrednio od Developerów bądź osób które mają z developerami bezpośredni kontakt.
 5. Sprawdzałem wszystkie ustawienia graficzne jakie są tylko dostępne, na róznych konfiguracjach, z Fpsami i ze ścinkami nic nie pomaga, nie ma różnicy pomiędzy LOW - MEDIUM - ULTRA, kompletnie niczym się to nie różni. Wydaję mi się że tylko patche z optymalizacją mogą rozwiązać ten problem, wsród moich znajomych występuję to samo, np kolega który ma słabszy PC ode mnie gra sobie w 70 klatkach, a inni którzy mają 2x lepszego PC'ta ode mnie mają problemy z 40 fpsami
 6. To nic nie daje, reinstalowałem sterowniki ze 2 razy, aktualizowałem je do najnowszej wersji, reinstalowałem gre a nawet robiłem sprawdzanie spójności plików. Na sprzęcie gdzie praktycznie wszystkie inne gry działają płynnie na ustawieniach wysokich-ultra WW3 nie chodzi płynnie nawet na minimalnych.
 7. Jestem za! Kontakt pomiędzy Developer - Gracz Jest bardzo ważny, i przydały by się oficjalne informacje co dokładnie zostało dodane/zmienione. Mam nadzieje że to zrobicie
 8. Dobry pomysł, miejsce gdzie na spokojnie można sprawdzić broń się jak najbardziej przyda!
 9. Hmm ja mam to samo posiadam GTX 1060 6GB i identyczny procesor jak Ty, widocznie to procesor gryzie się z grą Na ustawieniach LOW mam po 30-45 fps.
 10. Witam serdecznie żołnierze!
 11. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Witam, Mam taki problem że w grze moje FPS'y (klatki na sekunde) oscylują w granicach 30-45 na najniższych ustawieniach graficznych. Posiadam kartę graficzną GTX 1060 6GB Gaming, procesor I5 4460 3.2 - 3.5 oraz 8Gb RAM'u. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3239979 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Błąd występuję praktycznie cały czas, w menu głównym (na mapie taktycznej mam jakos 250 fpsów + a gdy tylko wejde do obojętnie jakiej rundy ilość tych fpsów drastycznie spada do 30-45fps, dodam tylko że wszystkie ustawienia w grze są na LOW, próbowałem reinstalować gre, nic nie dało, również sterowniki do karty graf. są aktualne. SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): Karta Graficzna GTX 1060 6GB GAMING MSI , procesor I5 4460 3.2ghz - 3.5 w trybie turbo, 8 GB RAM CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj): Brak. (Crash nie wyskakuję błąd jest z płynnością w grze)
×
×
 • Create New...