Jump to content

Ragir

Administrators
 • Content Count

  863
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42

Ragir last won the day on November 17

Ragir had the most liked content!

Community Reputation

2,192 Sergeant

About Ragir

 • Birthday January 31

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ragir

  Problem z crash przy logowaniu

  Powinno być ok, możemy sprawdzić dokładnie co to za crash, jeśli wyślesz nam plik UE4Minidump.dmp, który znajdziesz wg tej instrukcji: https://forum.worldwar3.com/index.php?/topic/3098-co-zrobić-jak-masz-crash-gry/ Nie wszystkie crashe możemy naprawić (ostatnio pojawił się update Windowsa, który dodał nam nowych), ale może tego się uda.
 2. Czcionka została powiększona nie po to, żeby zwiększyć czytelność, tylko dlatego, że nie skalowała się poprawnie z resztą interfejsu i ten błąd został naprawiony I dajesz z opisem, bo szczerze mówiąc (i też serio nie złośliwie), to nie wiem co masz na myśli.
 3. Ragir

  Customizacja i zakupy

  Jest dokładnie tak samo, jak było w premierę, ale wtedy jeszcze nie byliście przyzwyczajeni do klikania na wszystko Chcemy coś z tym zrobić i mamy parę pomysłów, na pewno tak to nie zostanie, ale kiedy się uda już trudniej powiedzieć.
 4. Tak samo, jak progres nie zapisuje się między regionami, tak na PTE też nie. Jest to związane z tym, że każdy region (a PTE tak może być traktowany) ma swoją bazę danych z profilami. Być może kiedyś zdecydujemy się na połączenie ich, ale póki co tak zostaje
 5. Ragir

  zdobywanie punktów gdy nie ma przeciwników

  Jest w planach rozgrzewka
 6. Ragir

  Secondary sight

  Niestety, nasze celowniki są zbudowane jako albo głowne, albo boczne, nie możemy ich wymieniać (mają inne kształty i inaczej się je montuje do szyny).
 7. Ragir

  Problem z crash przy logowaniu

  Jaki sprzęt? Jeśli się za każdym razem na ładowaniu wysypuje, to może być RAM.
 8. Ragir

  Dołączenie po DC?

  Planujemy, chcemy to połączyć z systemem historii meczów, żeby można było przeglądać ostatnie, raportować graczy i dodawać do znajomych, jak się fajnie z kimś grało - a przy okazji umożliwi to powrót do meczu
 9. Ragir

  Reinstalacja gry

  A co się dzieje?
 10. Ragir

  Czas testów

  Dokładnie tak, jeśli uznamy, że wszystko jest ok, to wrzucamy. Plan to max tydzień, a lepiej ok. 5 dni, ale nie ma sensu wrzucać patcha na Live, jeśli dalej jest zepsuty w jakiś konkretny sposób. Jeszcze sprawdzamy co jest najlepsze, więc jeśli macie sugestie, to zapraszam!
 11. Ragir

  Małe przyjemne aktualizacje

  Dodajmy do tego, że od momentu zamknięcia patcha, trzeba połączyć te zmiany z wersją aktualną (zajmuje do godziny), puścić tzw. cooka (kompilacja i budowanie assetów - ok. 2-3h). Do tego haszowanie EAC (15-30 minut), upload serwera i klienta na Steam (ok. 1h). Dodając to do siebie, mamy 4,5-6h od skończenia pracy do gotowego patcha i to jest przed testowaniem. Trzeba go pobrać ze steama i odpalić (a jak wiemy, niektóre update'y potrafią zabrać trochę) i nagle kończy się 8h dzień pracy. Dlatego uruchomiliśmy PTE, bo możemy na niego wrzucić patcha mniej przetestowanego i wcześniej, czasami o cały dzień lub dwa wcześniej.
 12. Ragir

  R.I.P

  Jeśli moje własne nawyki to jakikolwiek wyznacznik, to wielu graczy kupiło, sprawdziło i teraz czeka aż będzie więcej i lepiej - całkowicie zrozumiałe. Gra codzienne przyciąga nowych graczy (i nie są to małe ilości, wierzcie). Nie panikujcie, bo takie mówienie, że gra umiera faktycznie może jej zaszkodzić, a jest zwyczajnie nieprawdą - spadek graczy się wyrównał i zaczyna się zamieniać na wzrost, totalnie normalne zachowanie i większość gier przez to przechodzi
 13. Ragir

  Dawać juz ten update

  Ej no, czy developer, który puścił 8 patchy w 2 tygodnie zasługuje na mówienie, że ma w dupie graczy? Albo taki, którego devowie siedzą na Discordzie i forum z graczami i gadają osobiście a nie przez 4 bramy PRu? Będzie lepiej, na Steamie jest jasno napisane przy kupnie, że kupuje się produkt w trakcie tworzenia, więc jak ktoś nie doczytał, to jego wina - a okazja na współtworzenie gry z nami jest niepowtarzalna, więc skupmy się na tym, żeby WW3 było jak najlepsze grając i testując. Jak się uda, to przed nami 1.0 za około rok, a potem potencjalnie lata aktualizacji, turniejów, klanów, nowych trybów, map itd - WW3 jest zbudowane po to, by było rozwijane, dlatego możemy szybko dodawać rzeczy - ale zawsze jak się coś dodaje, to coś innego może się zepsuć!
 14. Ragir

  Brawo FARM 51 !!!!!!!!!!!!!!

  Dzięki za ciepłe słowa, TDM dopiero zaczynamy, więc oczekujcie zmian - nie za dużych, bo tryb ma zostać tym, czym jest, ale pomysł z minimapą też mieliśmy i pewnie wejdzie, niektóre strike'i też by się przydały może - będziemy kombinować i poprawiać!
 15. Ragir

  Headglitch - PTE

  We won't leave this without trying to make it better, but it's a complicated issue. We don't do hitscan if you shoot at something farther than ~7m, just FYI
×