Jump to content

TznSiekiera

Recon Unit
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by TznSiekiera

 1. w sumie to w grze też rpg (w ogóle drugiej broni) nie widać, chyba za pazuchą trzyma. Może po zmianie silnika i animacje to się zmieni.
 2. Patch 0.4 wniósł mnóstwo poprawek, nowej zawartości i przede wszystkim usunął 90% crashy gry. Jest to patch na miarę oczekiwań graczy. Postawienie na jakość przed ilością wyszło Farmersom Pięćdziesiątym Pierwszym zdecydowanie dobrze. Chwała! - najlepszy jak dotychczas feeling walki, strzelanie, balans broni kalibru 7,62 i 5,56, walka 1vs1, TTK, wpływ dodatków na broń, wpływ pancerza na obrażenia, trudniejsza walka z pojazdami. To jest to!!! - przeglądarka serwerów!!!!! Super gadżet - TDM Moskwa – ogólnie to tryb nie dla mnie ale szanuję, mapka super dopracowana. - nowe dźwięki to petarda, czuć moc eksplozji. Fajne animacje – widać progres - nowa broń, mundur, pojazd, tłumiki do broni krótkiej – cieszy systematyczne dodawanie nowego sprzętu. - polski głos mastera commandera – super Ogólnie dupna beka miodu i ociupinka dziegciu ? Wg mnie do poprawienia: - crashe, o niebo mniej niż w 0.3 ale zdażają się. Być może jest tak jak pisał DareQQ że tylko podczas bycia dowódcą - przeglądarka serwerów, trochę zamula, z opóźnieniem pokazuje ilość graczy, po komunikacie że serwer jest pełny (albo jakimś innym) nie rozłącza sama tylko trzeba kliknąć - odczuwalne lagi i spadki fps pod koniec meczów Warzone przy ok. 40 graczach, w . Na warszawie spadek z ok. 100 do 60-40 klatek na gtx 1070 (stery w miarę aktualne – nie najnowsze) - czasem nie da się oznaczyć na mapie miejsca ostrzału artylerii albo nalotu, ale może jest to spowodowane dużą ilością nalotów i bombardowań i trzeba poczekać na swoją kolej - mam mieszane odczucia do tanich streaków, faktycznie dużo spamu z nalotów i artylerii ale nie przeszkadza mi zbytnio, jest wojna to musi być hałas i chaos. Zobaczymy jak się to rozwinie - tłumiki. Wydaje mi się że broń z założonym tłumikiem powinna być cichsza, w grze różnica jest niewielka. Poza tym podczas strzału lufa nie powinna ziać ogniem, tak myślę nie wiem na pewno - naszywki i flagi na mundurach (temat który mnie od początku intryguje ?). Już jest prawie ok, wyświetlają się dobrze na polu walki, niestety w menu personalizacji widok często wraca do domyślnego i trzeba klikać na właściwe naszywki żeby wróciły. Po meczu w widoku najlepszej drużyny wszyscy mają takie naszywki jak nasz żołnierz, a nasz żołnierz ma domyślne dla danego munduru. Trochę to jeszcze świruje ale jest postęp Tyle co mi się przypomina z wczoraj. Świetna robota.
 3. TznSiekiera

  0:4

  Na PTE poleciał 0.3.6, nie 0.4. Wciąż macie 2 miesiące na 3 patche. Pytanie o 0.4 pewnie stąd że 0.3 wyszedł ponad miesiąc temu a z kalendarza wynika że zimowe updaty powinny wychodzić mniej więcej co miesiąc. Pozdro dla farmerów 51
 4. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Podczas awansu, obok rangi jest napis "PlayerName" zamiast nazwy gracza GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3421056 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Awans na wyższy poziom OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): kamuflaż na mundurze resetuje się do Pantery zawsze po wyjściu i wejściu do personalizacji. Mimo że mam black, na podglądzie jest Pantera. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3421056 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): menu personalizacji OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): błąd wyświetlania celownika termicznego. Po przełączeniu z drugiego. a powinien być: GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3421056 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): ustawienie podczas gry drugiego celownika (side rail with red dot magnifier) jako podstawowego i przełączenie na główny termiczny (nie wiem czy z innymi też to źle działa). OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Flagi i naszywki na mundurze zmieniają się na domyślne dla danej bluzy po wejściu do walki. Na zdjęciach na bluzie Marines są domyślne logo i flaga USA, podczas gdy mam wybranego orzełka i flagę UE. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3421056 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): za każdym dołączeniem do rozgrywki OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Wrodzy żołnierze i pojazdy nie "świecą" w celowniku termicznym GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3421056 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): każdy mecz na każdej mapie z użyciem termo w karabinie OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Różna ilość ammo do karabinu, raz 30+60 szt, raz 30+120 szt. Za cholerę nie ma w tym logiki. Testowane na G38 na różnych mapach Warzone GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3421056 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): za każdym dołączeniem do rozgrywki
 5. PTE 0.3.3 W menu: - niewidzialny karabin na widoku postaci w menu personalizacji - w ogóle nie działają emblematy, flagi na mundurze (wyświetla domyślne) - nie wyświetla ogólnej wagi całości - jakieś problemy z zapamiętaniem personalizacji (często camo wraca do default, części broni itp.) W grze na TDM Berlin: - nie ładuje specjalnej amunicji - czasami błąd w wyświetlaniu termicznego celownika po przełączeniu z drugiego - nie widać niektórych postaci w podsumowaniu meczu Na Warzone Smoleńsk: - nie wszędzie słychać kroki - czasami błąd w wyświetlaniu termicznego celownika po przełączeniu z drugiego
 6. PTE 0.3.3 In menu: - invisible rifle on the character's view in the personalization menu - emblems and flags do not work at all, on uniform (default displays) - does not display the overall weight of the whole (yellow tab below) - some problems with remembering personalization (often camo returns to default, parts of weapons, etc.) In the TDM Berlin game: - does not load special ammunition - sometimes an bad displaying the thermal scope when switching from the second scope - can't see some characters in the match summary - meta game still doesn't work, it was said (roadmap) that it would work in 0.3 path.
 7. Może to tymczasowe rozwiązanie dla posiadaczy gry, którzy mają problemy sprzętowe i mocne łącze internetowe. World War 3 jest na liście gier wspieranych przez usługę GeForce now. https://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/geforce-now/ https://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/geforce-now/supported-games/ Wystarczy obojętne jaki komputer i mocne łącze. Może ktoś korzysta i podzieli się wrażeniami?
 8. Hello, This may be a temporary solution for game owners who have problems with optimization and a strong Internet connection. World War 3 is on the list of games supported by the nVidia now service. https://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/geforce-now/ https://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/geforce-now/supported-games/ All you need is a computer and a strong connection. Maybe someone is using and sharing impressions? /Edited title weedtime
 9. Jesteś na pta a tam teraz nic się nie dzieje. Przejdź na główną grę.
 10. Jest ok, po dzisiejszej łacie wszystko działa. Dzięki.
 11. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Nie mogę dołączyć do gry ani przez Szybkie dołączanie, ani normalnie. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3339314 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): za każdym odpaleniem gry, od patcha 0.2.2 SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 12. O ja ślepy byłem. Dziękuję za info. Do zamknięcia temat.
 13. Jest na roadmapie: Winter 2018/2019 > other improvements and features > New content/systems > BASIC SHOOTING RANGE ?
 14. Nie wiem jak to robisz. Mi możliwość zapisania config pojawia się tylko przy wyborze rzeczy wizualnych, przy loadoucie nie ma opcji.
 15. Różne zestawy mundurów możesz zapisywać w configach. Możesz mieć przygodowane ile chcesz sortów.
 16. O widzisz. A mi się udało tylko różne ubrania zapisać w configach. Z bronią i sprzętem jakoś mi nie wychodzi. Muszę to Jeszcze obadać. Dzięki za info.
 17. Te celowniki powinny mieć różne siatki, a nie jak do tej pory takie same. Może pracują nad zróżnicowaniem optyki.
 18. Powinna być możliwość kopiowania presetów. Np. jak chcę mieć 2 presety różniące się tylko drugą bronią, to kopiuje główny i zmieniam drugą broń. Reszta zostaje bez zmian. Teraz trzeba od zera ogarniać dodatki do broni, sprzęt i strike.
 19. Niezbędne moim zdaniem jest dodanie wyboru trybu gry i dopiero po tym quick join. Np. Ja gram tylko warzone i obojętne na jakiej mapie. Teraz muszę szukać gry po mapach (co wydłuża dołączenie do gry że względu na mniejszą ilość graczy/serwów) bo Quick join wrzuca w 80% na tdm ?
 20. OPIS BLEDU Po uzbieraniu punktów nie awansowało mnie, wciąż jestem PRIVATE. Punkty, staty, kasę nalicza normalnie. GAME BUILD ID 3327628
 21. Problemy już zgłaszałem na discord, ale opiszę dla porządku w tej sekcji. Bugi są natury kosmetycznej. 1. Niezależnie od tego jaką flagę i naszywkę wybierzemy na bluzę, to i tak na serwerze i w podsumowaniu rozgrywki wyświetla domyślne dla danego munduru, np.: na Special Forces jacket flaga Polski i kotwica, a nie to co wybraliśmy. 2. Jak wybierzemy i kupimy (docelowo bo na razie nie ma kupowania) msbs-a lub rpg, to jest na nich plakietka z niemieckim (śląskim?) orłem i nie da się jej usunąć przyciskiem "clear". Bardzo proszę o naprawienie.
 22. Jest na 100%. Z tego co czytam to jedni widzą a u drugich nie ma, może to kwestia ustawień grafy. Nie wiem.
×
×
 • Create New...