Jump to content

SailingBarista

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Private

About SailingBarista

 • Rank
  Private
 1. Doesn't matter. It's mostly the same by me. If playerbase is dead, maybe bots are an option? All games I play are 1vs2 or 4vs1.......game's 1 month old and already dead? At least give us bots to shoot at. Lack of content kills the game.
 2. In real life longer barrel means higher bullet speed. It gives the propellant more time to work on propelling the bullet. In game I didn't see much difference between short and long ones. Only difference is in spread. Azax, In customisation menu u've got a chart showing damage at different ranges. In example, 40dmg up to 50m and 37dmg further.
 3. Why Noobs Cry Tworzymy szczególnie zgraną od wielu lat, ufającą sobie i znającą się, ekipę. Większość z nas ma bogatą przeszłość w Ligach: World of Tanks, WarThunder , ArmoredWarfare, praktycznie wszystkie shootery, od BF2 przez Armę, Squad, po WW3. Wspólnie tworzymy wirtualną rodzinę, dzieląc troski życia codziennego i pomagając każdemu kto wsparcia potrzebuje. Batalionu nie tworzą jednostkowi gracze, ale społeczność zwykłych ludzi dających z siebie wszystko dla lepszego jutra. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczności, w naszych szeregach zrzeszamy również graczy z innych krajów niż Polska, mówiących innymi językami, wywodzących się z innych kręgów kulturowych. U nas każdy znajdzie miejsce dla siebie. Co musisz wiedzieć, chcąc dołączyć do klanu WnC Zrzeszeni członkowie batalionu muszą być świadomi, że opieramy się na zaufaniu, umiejętnościach, chęci walki, rozwoju i oczywiście dobrej zabawie. Sfera klanów jest bardzo dynamicznym środowiskiem stąd wymagania nigdy nie są rzeczą stałą. Są zmienne zależnie od sytuacji i układu konstelacji gwiazd na nieboskłonie. Jeżeli jesteś zainteresowany i chcesz do nas dołączyć, przeczytaj proszę poniższe wymagania. Stanowią one niezbędne minimum do rozmowy o dalszej grze, która ma miejsce na klanowym komunikatorze głosowym DISCORD. 1. Wiek - powyżej 18 lat, przebyta mutacja, klanowa średnia wieku to około 30-40 lat, oczywiście robimy wyjątki dla osób z talentem. 2. Obowiązkowy komunikator głosowy Discord. 3. Umiejętności zainteresowanych potwierdzamy podczas plutonów rozegranych z rekruterami. 4. Elastyczność gracza i szeroka paleta wyposażenia wszystkich typów, gotowych do udziału w starciach i turniejach. 5. Aktywność - rozumiemy, że każdy ma swoje życie prywatne, jednakże podczas turniejów zgłoszeni gracze są zobowiązani do 100% aktywności. Co oferujemy Świetną atmosferę, dobrą zabawę, treningi, udział w ligach i turniejach oraz wiele innych. Wejdź na kanał rekrutacyjny już teraz i czekaj na zmiłowanie admina lub rekrutera Kontakt: SailingBarista, Whitedany Szukaj nas na DISCORD, w grze lub poprzez forum. Pamiętajcie, że jeśli macie chęć na miłe i przyjemne spędzenie wolnego czasu, to na pewno się tu odnajdziecie! Znaleźć nas możecie również w innych grach, np. głównie WarThunder, Armored Warfare, czy polskiej produkcji - Gloria Victis. ZAPRASZAMY!!!
 4. Ping is one thing. Other is insane CPU usage during loading stages...even with i7 it's way too high
 5. Same here. Dunno what to do to prevent it. Was way better before latest patches.
×
×
 • Create New...