Jump to content

Tomyslav

Members
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

34 Private

About Tomyslav

 • Rank
  Staff Sergeant

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zaobserwowałem pewien bug gry a mianowicie: W pojeździe Wolverine po wystrzelaniu całej amunicji HE nie moglem załadować/przełączyć się na amunicję AP. Możliwe dlatego ze pojazd był w trybie ładowania amunicji której nie posiadał. Widniał cały czas napis RELOAD.
 2. Tomyslav

  Wizja w pojazdach

  Moja sugestia jest taka aby po w łączeniu jakiejkolwiek wizji w pojeździe i przełączaniu widoków nie wyłączało jej. Aktualnie włączenie widoku z zewnątrz pojazdu i ponowne włączenie z wewnątrz wyłacza wizje, chciałbym aby tak się nie działo. Raz włączona wizja jest włączona aż do manualnego wyłączenia przez gracza. Oczywiście widok z tylu pojazdu nie jest pod wpływem wizji tylko widoki z wewnątrz.
 3. Tomyslav

  Kropka na zrzutach

  Dobrze by było aby na zrzutach samolotowych liniowych na samym środku lini zrzutu znajdowało sie zaznaczony środek linii w postaci kroki lub coś takiego o innym kolorze.
 4. A więc ... 1. NA działku Boomerang wydaje mi się ze amunicja HE nie nie zadaje splash dmg. 2. Nie wiem czy to intencjonalne ale niektórych piechociarzy musiałem trafić dwa razy zanim ich zabiłem amunicją HE z działka Boomerang. 3. Nowe zielone linie celownicze na działach w pojazdach moim zdaniem są za grube ciężej się strzela do małych obiektów ponieważ są przez ów linie zasłonięte. 4. Na działach oraz działkach np. Boomerang dodaliście cienkie zielone skośne linie które obrazują gdzie aktualnie wycelowane jest działo, jest to mało precyzyjne. Ciężej wycelować jeśli działko nie jest wycelowane na środku ekranu. przed patchem 7.0 dało się kogoś ustrzelić, teraz jest to trudniejsze, co wynika z nieprecyzyjnych skośnych linii. 5. Ten problem istniał już przed patchem 7.0. Jeśli na działku np Boomerang mam 2 rodzaje ammo, np HE i AP to nie mogę się czysto przełączać miedzy amunicja tzn. W lekkich pojazdach można się przełączać miedzy 3 rodzajami ammo" np HE, AP i ammo do karabinu maszynowego. Jeżeli przełączę się na 2 rodzaj ammo np AP to nie mogę powrotem jednym kliknięciem wrócić do 1 rodzaju ammo np HE. Musze przełączać sie jakimiś sposobami na ammo karabinu, spowrotem na AP i potem mogę dopiero na HE. Jest to niewygodne i upierdliwe.
 5. Ciekawe co mówisz bo przed ostatnimi patchami nie miałem tego problemu i wszystko było ok. Cały czas gram na tych samych ustawieniach.
 6. Ustawienia graficzne Quality Tekstury Medium meshes low lightning ultra effects medium post procesing low viev distance medium shadows low foliage low anti aliasing low
 7. OPIS BLEDU Działko nie strzela GAME BUILD ID 3553342 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU Po zrzuceniu pojazdu Wolverine, Marder nie działa (nie strzela) działko RCWS Light Cannon, w ogóle nie wyświetla amunicji.
 8. OPIS BLEDU Błędnie wyświetlane światło, w pewnym promieniu wokoło mnie światło jest jaśniejsze niż poza promieniem jak na zdjęciu. GAME BUILD ID 3553342 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU błąd występuje tylko na Warszawie w pomieszczeniach i istnieje od początku rozgrywki.
 9. Thermal Vision Działko stokowe z bumeranga 30 mm rosyjskie Active armor - incandescend APS Żadnego RCWS Chyba nie używałem żadnego pancerza Możliwe że miałem ustawioną amunicję przeciwpancerną w działku 30 mm.
 10. OPIS BLEDU nie widac zrzuconego czołgu GAME BUILD ID 3553342 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU przywołuje zrzut czołgu Anders, jest on niewidzialny po otwarciu kontenera. Blokuje postać ale nie można do niego wejść.
 11. Problem pojawił się we wszystkich pojazdach jakich używałem a mianowicie Marder, Bumerang. Nie wiem czy sprawdzałem ale jeżdżę tez T72. Działka stokowe na standardowym wyposażeniu. chciałbym dodać ze ten sam problem miałem z głównymi działami do pojazdów. Chciałem sprawdzić 3 działa do pojazdów Boxer, Wolverine. Sprawdzałem pierwsze 3 działa z listy w customize. Działo 90 mm testowałem na boxerze a pozostałe dwa chyba ( ale nie jestem pewien) na Wolverine. I problem był taki ze po wystrzeleniu "magazynka" załadowanego na starcie nie mogłem przeładować. Zresztą nawet nie miałem pokazanej zapasowej amunicji, tak jakby jej w ogóle nie było.
 12. Celowniczek x3 ci się marzy? Abra kadabra bęc. Juz jest. Looknij sobie w primary sights magnification cos tam I podziękuj za pomoc ;). Pozdro Legion
 13. Z tego co ja się orientuje to RECON ma być to coś w stylu battle royale. Czyli single life. W moim pomyśle dopuszczam możliwość respawnu.
 14. W secondary sights widnieje celownik o podwójnym przybliżeniu x2. Przydałby się również w primary sights a w tej chwili go nie ma.
 15. Kiedyś dawno temu istniała gra która nazywała się Wolfenstein Enemy Territory. Była to strzelanka multiplayer której trzonem rozgrywki były tryb OBJECTIVE. Na kzadej zaprojektowanej mapie jedna drużyna musiała wykonać jakiś cel a druga strona miała na celu przeszkodzić tej pierwszej. I np było to cele typu eskortowanie czołgu który po dojechaniu do konkretnego miejsca niszczył np bramę wjazdowa i następnie trzeba było wedrzeć się do bazy i zniszczyć zapasy paliwa wroga. Jeśli się to udało misja była zaliczana na korzyść drużyny A. Natomiast drużyna B musiała przeszkodzić w tym zadaniu. Generalnie mapy z celami do wykonania mi się marzą właśnie ala Wolfenstein ET.
×
×
 • Create New...