Jump to content

Tomyslav

Members
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Tomyslav

 1. Zaobserwowałem pewien bug gry a mianowicie: W pojeździe Wolverine po wystrzelaniu całej amunicji HE nie moglem załadować/przełączyć się na amunicję AP. Możliwe dlatego ze pojazd był w trybie ładowania amunicji której nie posiadał. Widniał cały czas napis RELOAD.
 2. Tomyslav

  Wizja w pojazdach

  Moja sugestia jest taka aby po w łączeniu jakiejkolwiek wizji w pojeździe i przełączaniu widoków nie wyłączało jej. Aktualnie włączenie widoku z zewnątrz pojazdu i ponowne włączenie z wewnątrz wyłacza wizje, chciałbym aby tak się nie działo. Raz włączona wizja jest włączona aż do manualnego wyłączenia przez gracza. Oczywiście widok z tylu pojazdu nie jest pod wpływem wizji tylko widoki z wewnątrz.
 3. Tomyslav

  Kropka na zrzutach

  Dobrze by było aby na zrzutach samolotowych liniowych na samym środku lini zrzutu znajdowało sie zaznaczony środek linii w postaci kroki lub coś takiego o innym kolorze.
 4. A więc ... 1. NA działku Boomerang wydaje mi się ze amunicja HE nie nie zadaje splash dmg. 2. Nie wiem czy to intencjonalne ale niektórych piechociarzy musiałem trafić dwa razy zanim ich zabiłem amunicją HE z działka Boomerang. 3. Nowe zielone linie celownicze na działach w pojazdach moim zdaniem są za grube ciężej się strzela do małych obiektów ponieważ są przez ów linie zasłonięte. 4. Na działach oraz działkach np. Boomerang dodaliście cienkie zielone skośne linie które obrazują gdzie aktualnie wycelowane jest działo, jest to mało precyzyjne. Ciężej wycelować jeśli działko nie jest wycelowane na środku ekranu. przed patchem 7.0 dało się kogoś ustrzelić, teraz jest to trudniejsze, co wynika z nieprecyzyjnych skośnych linii. 5. Ten problem istniał już przed patchem 7.0. Jeśli na działku np Boomerang mam 2 rodzaje ammo, np HE i AP to nie mogę się czysto przełączać miedzy amunicja tzn. W lekkich pojazdach można się przełączać miedzy 3 rodzajami ammo" np HE, AP i ammo do karabinu maszynowego. Jeżeli przełączę się na 2 rodzaj ammo np AP to nie mogę powrotem jednym kliknięciem wrócić do 1 rodzaju ammo np HE. Musze przełączać sie jakimiś sposobami na ammo karabinu, spowrotem na AP i potem mogę dopiero na HE. Jest to niewygodne i upierdliwe.
 5. Ciekawe co mówisz bo przed ostatnimi patchami nie miałem tego problemu i wszystko było ok. Cały czas gram na tych samych ustawieniach.
 6. Ustawienia graficzne Quality Tekstury Medium meshes low lightning ultra effects medium post procesing low viev distance medium shadows low foliage low anti aliasing low
 7. OPIS BLEDU Działko nie strzela GAME BUILD ID 3553342 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU Po zrzuceniu pojazdu Wolverine, Marder nie działa (nie strzela) działko RCWS Light Cannon, w ogóle nie wyświetla amunicji.
 8. OPIS BLEDU Błędnie wyświetlane światło, w pewnym promieniu wokoło mnie światło jest jaśniejsze niż poza promieniem jak na zdjęciu. GAME BUILD ID 3553342 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU błąd występuje tylko na Warszawie w pomieszczeniach i istnieje od początku rozgrywki.
 9. Thermal Vision Działko stokowe z bumeranga 30 mm rosyjskie Active armor - incandescend APS Żadnego RCWS Chyba nie używałem żadnego pancerza Możliwe że miałem ustawioną amunicję przeciwpancerną w działku 30 mm.
 10. OPIS BLEDU nie widac zrzuconego czołgu GAME BUILD ID 3553342 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU przywołuje zrzut czołgu Anders, jest on niewidzialny po otwarciu kontenera. Blokuje postać ale nie można do niego wejść.
 11. Problem pojawił się we wszystkich pojazdach jakich używałem a mianowicie Marder, Bumerang. Nie wiem czy sprawdzałem ale jeżdżę tez T72. Działka stokowe na standardowym wyposażeniu. chciałbym dodać ze ten sam problem miałem z głównymi działami do pojazdów. Chciałem sprawdzić 3 działa do pojazdów Boxer, Wolverine. Sprawdzałem pierwsze 3 działa z listy w customize. Działo 90 mm testowałem na boxerze a pozostałe dwa chyba ( ale nie jestem pewien) na Wolverine. I problem był taki ze po wystrzeleniu "magazynka" załadowanego na starcie nie mogłem przeładować. Zresztą nawet nie miałem pokazanej zapasowej amunicji, tak jakby jej w ogóle nie było.
 12. Celowniczek x3 ci się marzy? Abra kadabra bęc. Juz jest. Looknij sobie w primary sights magnification cos tam I podziękuj za pomoc ;). Pozdro Legion
 13. Z tego co ja się orientuje to RECON ma być to coś w stylu battle royale. Czyli single life. W moim pomyśle dopuszczam możliwość respawnu.
 14. W secondary sights widnieje celownik o podwójnym przybliżeniu x2. Przydałby się również w primary sights a w tej chwili go nie ma.
 15. Kiedyś dawno temu istniała gra która nazywała się Wolfenstein Enemy Territory. Była to strzelanka multiplayer której trzonem rozgrywki były tryb OBJECTIVE. Na kzadej zaprojektowanej mapie jedna drużyna musiała wykonać jakiś cel a druga strona miała na celu przeszkodzić tej pierwszej. I np było to cele typu eskortowanie czołgu który po dojechaniu do konkretnego miejsca niszczył np bramę wjazdowa i następnie trzeba było wedrzeć się do bazy i zniszczyć zapasy paliwa wroga. Jeśli się to udało misja była zaliczana na korzyść drużyny A. Natomiast drużyna B musiała przeszkodzić w tym zadaniu. Generalnie mapy z celami do wykonania mi się marzą właśnie ala Wolfenstein ET.
 16. OPIS BLEDU po wystrzeleniu całego magazynku z karabinu maszynowego na pojeździe, pomimo posiadania zapasowej amunicji nie można jej załadować do magazynka i prowadzić dalszego ostrzału. Zresztą, w ogóle nie można przeładować karabinu nawet jeśli wystrzela się część amunicji. GAME BUILD ID 3553342 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU wystarczy wystrzelać magazynek karabinu maszynowego pojazdu lub wystrzelać część amunicji i nacisnąć guzik przeładowania.
 17. Chciałem zaraportować błąd który występuje przy zmianie drużyny. Chyba od najnowszego patcha istnieje możliwość wciśnięcia guzika zmiany drużyny i nie zawsze bycia obdarowanym 4000 BP. Zaraz po zmianie nie można używać strikeów. Nie działa Zwiad dronem, nie można zrzucić żadnego pojazdu. Gra blokuje kursor myszy i nie można obracać głowy żołnierza, przybliżenie z celowniczka tez jest zbugowane ze środek celownika nie jest na środku ekranu. GAME ID 3428619
 18. Chciałem zaraportować dwa błędy związane z karabinem maszynowym. Pojazd zmodyfikowany Bumerang. 1. W centralnym hudzie widnieje ilość amunicji najczęściej HE i karabinu maszynowego, na dolnym hudzie przy pasku ładowania również widnieje ilość amunicji, jeśli chodzi o karabin maszynowy to często te ilości są rożne. Amunicja do karabinu również nie ładuje się pomimo wjazdu na miejsce naprawcze. 2. Karabin maszynowy czasami porostu nie strzela jakby się zaciął próby przeładowania nic nie dają. Nie wiem czy to jest jakaś ukryta mechanika przegrzewania się karabinu albo jest to błąd. GAME ID 3428619
 19. Moja sugestia dla gry polega na tym aby oprócz wyświetlanych punktów do zdobycia znajdował się również czas który jest potrzebny do zwycięstwa przy aktualnym układzie posiadanych punktów na mapie. Strata bądź zdobycie punktu przeliczało i następnie odmierzało od nowej wartości czas do końca rozgrywki. Taki drobny feature
 20. W pewnych sytuacjach kiedy obrywam to hit indicator wskazuje mi błędny kierunek. 2 razy pokazywał mi ze obrywam z przodu kiedy nikogo tam nie było. Pomyślałem że to bug albo jakiś cheat z niewidzialnością. Trzecia sytuacja to indicator wskazał trafienie z lewej strony a przeciwnik był z prawej. GAME ID 3335211 pierwsza sytuacja odbyła się na mapie Warszawa na punkcie B1 trzecia sytuacja odbyła się na mapie Warszawa na punkcie C1
 21. Pytanie kieruje to raczej do devsów. Czy możecie udostępnić informacje na temat opisu statystyk do broni i kustomizacji a mianowicie. Czym różni się recoil od spread ? Co to jest equip speed przy lufach ( domyślam się ze to jakaś szybkość przy celowaniu z celowniczka ale pewności nie mam). Np Recoil przy itemach, jeśli wartość jest im większa to lepiej, gorzej ? Przy lufach np recoil to wartość ujemna, wiec obniża recoil ? Bo np przy gripach wartość jest dodatnia, wiec grip zwiększa recoil ? Wydaje mi się ze chyba nie. Nie rozumiem tych statystyk. Prosiłbym o jakiś czytelny opis i informacje im większa wartość danego współczynnika to jest to "dobrze czy źle".
 22. Czekam i czekam aż gra się połączy z serwerami waiting to ww3 network trwa w nieskończoność ( w każdym razie za długo) po ściągnięciu patcha 2.0. GAME ID 3327628
 23. Jestem stanowczo przeciwny limitowanej staminie. Realizm realizmem ale trzeba wiedzieć ze realizm po przekroczeniu pewnej granicy nie jest grywalny. Pełny realizm w ogóle nie jest grywalny. Jestem na nie jeśli chodzi o staminę.
 24. No ok. Wiec dalej postuje o to aby po zrespieniu nie resetowało na primary sight jeśli zginęliśmy z włączonym secondary.
×
×
 • Create New...