Jump to content

purciak

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Private

About purciak

 • Rank
  Private

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. purciak

  Refund

  No nic, szkoda. Czyli dam jej szanse za jakiś rok. Dzięki za odp
 2. purciak

  Refund

  Siema Ma ktoś jakiś pomysł co można napisać w refundzie na Steam, żeby oddali pieniądze i zabrali grę? Może ktoś ma jakieś doświadczenie z tym?
 3. przepraszam zapomnialem o szablonie ale mniej wiecej opisane. Krok po kroku dokumentowanie zajeloby mi chyba z kilka godzin
 4. Dzień dobry Mam 2 problemy. 1. Kiedy wchodzę do gry, na samym początku doświadczam ścinania ogólnego gry, dźwięku oraz klatkowania. Trwa to z 1-4 minuty a potem już jest dobrze. Pewnie to jakiś proces ładowania mapy ale staję się to powoli irytujące. Komputer: AMD Ryzen 5 1600, Gigabyte Radeon RX 580 8GB, 8GB RAM 2. Problem z amunicją. Stworzyłem swój ekwipunek, wchodzę do gry i nie mam amunicji - jedynie w przypadku snajperki jeden magazynek czyli 5 naboi i 0 dodatkowych magazynków lub np. w przypadku lekkiego karabinu maszynowego dostaję 1 magazynek z 30 nabojami kiedy powinien on mieć ich 100. Wyszedłem specjalnie z meczu żeby to uzupełnić. Podziałało i w następnym meczu już miałem amunicję. Niestety po ponownym uruchomieniu gry i wejściu od razu do meczu znowu tej amunicji nie miałem dlatego piszę tutaj na forum. To chyba kwestia przejrzystości menu customizacji - klikam w customizajcji w dodatkową amunicję kilkanaście razy i nadal nie wiem czy ona została dodana czy nie - nie jest to podane czarno na białym Pozdrawiam
 5. Cześć Niestety nie śledzę aż tak informacji na temat gry i nie za dużo o niej wiem ale napiszę o moim pomyśle. Otóż zastanawia mnie to jak będzie wyglądał system lvlowania i rzeczy z tym związanych. Czy twórcy planują wprowadzić coś w rodzaju meczy rankingowych, zdobywania lvla, odblokowywania osiągnięć czy jakichś itemów do broni? Bo na ten moment mamy wszystkie dodatki od razu odblokowane. Osobiście chętnie zobaczyłbym system rankingowy oparty na rywalizacji klanowej. Gra ma być taktyczna (tak myślę) i fajnie byłoby pograć taktycznie w składzie a przy tym stawać się najlepszym. Np. dodanie jakiejś mapy globalnej za którą idzie np walka o jakieś prowincje, miasta, walka o to który klan będzie w posiadaniu jak największego obszaru. Zmierzam tu też w kierunku rywalizacji na wyższym poziomie czyli przy odpowiedniej popularności może pojawiłyby się jakieś turnieje. Zawsze to coś nowego. Ale wiadomo, że to zależy od tego jak gra będzie grywalna i jej trybów.
 6. Cześć Chcę podzielić się swoimi pomysłami i spostrzeżeniami. Po pierwsze najlepiej byłoby rozwiać wątpliwości co do nowych modeli broni. To logiczne, że dostaniemy ich mnóstwo, jeżeli system customizacji jest tak dobrze rozwinięty w grze. Teraz chciałbym dodać coś od siebie: 1. Usprawnienie skakania/przeskakiwania. Nie będę się rozdrabniał ale warto byłoby zwrócić na to uwagę, bo sam miałem trudności z przeskoczeniem przez jakąś poręcz. Sprawa raczej poboczna. 2. Jeżeli mają być dodane otwarte mapy to chętnie zobaczył bym Ghillie Suit dla snajpera. 3. HARD MODE - Nie wiem na ile ten system by zadziałał w grze ale według mnie może on urozmaicić rozgrywkę. Hard czyli zabicie przeciwnika powinno być łatwiejsze lub inaczej przeżycie jest trudniejsze . Nie wiem jak to jest w rzeczywistości ale w grze zauważyłem, że po strzale w głowę ze snajperki zwykły hełm przeciwnika spada, a on dalej żyje (śmiem wątpić, że w rzeczywistości takie przypadki rzadko się zdarzają a po 1 strzale w głowę człowiek raczej by nie przeżył no ale nie jestem pewny) 4. Nie wiem na ile jest to możliwe ale urozmaiciłbym troszkę system zniszczeń - np. nie da się zbić manekinów na mapie Warszawa - taki przykład. Sprawa kosmetyczna wiadomo 5. Tutaj nie jestem pewny czy to dobry pomysł ale myślałem nad opcją uzdrowienia zabitego towarzysza. Myślę, że taka opcja zależałaby pewnie od trybu rozgrywki. 6. Troszkę boli mnie wielkość map oraz urozmaicenie terenu co do ilości graczy. Myślę, że warto zastanowić się nad tym, bo mapy są duże a niekiedy trzeba się nabiegać, żeby kogoś spotkać. 7. Tryb szturm (tak ściągniety z Battlefielda) myślę, że byłby dobrą opcją. Chociaż pewnie już to w planach jest. No i wiadomo, że z czasem trzeba ulepszyć optymalizację itd. Małą sugestia - 6. Widzę, że jest opcja "lajkowania" tematów. Bardzo fajnie ale dodałbym też taki licznik polubień kiedy jesteśmy w dziale sugestii i kiedy obok jakiegoś tematu widać ile lajków zebrał dany temat. Zupełnie inaczej to działa na ludzi, bo jak widać, że temat jest gorący i ma mnóstwo polubień to tym bardziej przekonuje nas do przeczytania i dania opinii.
×
×
 • Create New...