Jump to content

MiroMoczygnat

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Private

About MiroMoczygnat

 • Rank
  Private Second Class
 • Birthday 12/06/1991

Recent Profile Visitors

413 profile views
 1. Moja rada Kolego sprawdź w grze/grach czy ustawienie dziwięku nie masz na 5.1/7.1, ewentualnie ogarnij też ustawieni w sterowniku, Twoje objawy wskazują na to że masz ustawiony dźwięk przestrzenny i np. w Twoich słuchawkach słyszysz tylko kierunkowo, spróbuj ustawić dźwięki na "Stereo" Mam nadzieję że pomogłem, jeśli nie to raczej nic nie poradzę.
 2. Przed paczem normalnie hulały teraz coś odfranciszkowali i jest lipa jak stąd do kingston. BTW ktoś wie kiedy będzie działać Mapa wojny? Pozdrawiam MiroMoczygnat
 3. OPIS BLEDU: Magazynek 25 pestek dla Ragun, nie jest dostępny z dwóch pozostałych opcji wyboru magazynku GAME BUILD ID: 1.1.3 (3313103) KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU: Każdorazowe odpalenie gry SPECYFIKACJE SPRZĘTU: CPU: AMD Ryzen 5 1600 3.5GHz x12TRAM: ADATA XPG Z1 16GB 2933MHz DDR4 D Chl.GPU: Gigabyte Radeon RX 470 G1 Gaming 4GB @bios RX570MOBO: ASUS Prime B350 PlusHDD: Seagate 1TBOS: Windows 10 64 CRASH LOG: Brak
 4. Hej, mi z kolei UE Crash Report wywala zawsze po wyłączeniu gry Wysłałem ich już kilka więc nie wysyłam więcej gdyż nie ma co spamować chłopaków To co robicie, robicie dobrze, róbcie tak dalej!
 5. To zależy jaką masz płytę główną, myślę że na internetach jest tego dużo ?
 6. A czy sam Pan dyrektor nie mówił o tym że jest przygotowywany osobny build na Azję? Raczej wspominał o tym w wywiadzie dla money.pl ?
 7. CPU: AMD Ryzen 5 1600 @ 3.5GHz RAM: ADATA XPG Z1 16GB 3000MHz GPU: Gigabyte Radeon RX 470 G1 Gaming 4GB MOBO: ASUS Prime B350 Plus PS: be quiet! System Power B8 550W HDD: Seagate 1TB OS: Windows 10 64 KEYBORD: Logitech G15 HS: Trust GXT 363 Setup w grze: Ultra: wygładzanie tekstur High: tekstury i zasięg rysowania Low: cała reszta Do tego włączony "One Frame Thread Lag" <--- bez tego spadki FPS i ogólnie niższy fps 1920x1080 Przez 87% czasu gry 60fps. Gram na tv 60hz i 32"
 8. Kolega chyba świeży we wczesnych dostępach i chyba nie czytał co naprawi patch... Nie mam mocnego kompa i fps'y nie spadają do "minimum". Zauważ też że optymalizacji nie robi się na ślepo, po to są wczesne dostępy, zamknięte czy otwarte bety by zebrać dane o sprzęcie odbiorców i pod tę średnia zrobić optymalizację. Zrozum że Rzymu nie zbudowano w jeden dzień.
 9. MiroMoczygnat

  Serwery

  A i o patche było trudno ?
 10. Sytuacja z przed chwili banda rusków na mapie Warszawa beztrosko sobie stoi za respem i wali w respiących się... Panowie albo blokada nicków z cyrlicą i z kontami zarejestrowanymi w Rosji albo coś innego. Bo to co się dzieje z tymi "ludźmi" i tą gra to do niczego nie podobne Mam nadzieję że chociaż sprawa Red Zone'ów i rozjaśnienia zjazdów do garaży będzie naprawiona w przyszłotygodniowym patchu.
 11. Witam, czy Devsi mają w planie oddzielić graczy z Rosji od serwerów Europejskich? Pytam gdyż Rosjanin jako pierwszy stworzył cheaty do WW3, a z doświadczenia wiem że społeczność Rosyjskich graczy jest delikatnie mówiąc toksyczna. A więc są jakieś plany oczywiście w późniejszym etapie produkcji bądź już po wyjściu ze wczesnego dostępu, czy jest to uzależnione od popularności gry w Rosji?
 12. Dzień dobry z tej strony MiroMoczygnat
×
×
 • Create New...