Jump to content
We launched the PTE for upcoming update 0.3 - check out how to get in! Read more... ×

DareQQ

Members
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Private

About DareQQ

Recent Profile Visitors

64 profile views
 1. DareQQ

  Glitch na TDM

  Ostatni gasi światło!
 2. DareQQ

  high dynamic range

  To normalny widok. Tak więc wszystko jest OK
 3. DareQQ

  Obrońcy - atakujący

  @mrocznydrwal kwestia do przemyślenia jednak z punktu widzenia obecnej rozgrywki pojawia się pewien problem. Jeżeli przykładowo mielibyśmy dostawać punkty za samo utrzymywanie celu wyznaczonego przez dowódcę plutonu to mamy dwie sytuacje: A: mamy ogarniętego dowódcę, który widzi/wie że wróg przykładowo będzie atakował dany punkt i wydaje rozkaz obrony tego punktu. Squad leci na wyznaczony punkt utrzymuje go i za dany czas na punkcie i za zabicie wrogów otrzymuje dodatkowe punkty. Dla mnie OK i jest to wartość dodana do drużynowej gry B: z drugiej strony przy mechanice opisanej powyżej, mogą znaleźć się cwaniaki co utworzą sobie team i będą przez całą rozgrywkę okupować jeden punkt i spijać punkciki za nic, gdzie reszta drużyny będzie się pocić aby atakować/bronić inny punkt. Moim zdaniem warto by się zastanowić nad funkcją Commandera, który wyznaczał by cele dla danego plutonu i dopiero w przypadku gdy Commander wydaje rozkaz obrony danego punktu dla np. Squad-u Alpha i jego dowódca go akceptuje, to wtedy dostajemy dodatkowe bonusy za utrzymywanie punktu przez dany czas i dodatkowe za zabicie wrogów. W przypadku gdyby Squad Alpha nie bronił punktu wskazanego przez Comandera a tylko tego wskazanego przez dowódcę to otrzymywali by tylko premię za zabicie wrogów na punkcie. Sama postać Commandera mogła by być przypisana dla graczy np. od 5 poziomu i powinna być grywalna (jak np. w Rising Storm 2 Vietnam)
 4. DareQQ

  Glitch na TDM

  No i pasuje. Czekamy z niecierpliwością
 5. DareQQ

  Glitch na TDM

  Wystarczy zrobić takie samo przejście z drugiej strony i będzie gitara. Obecnie wejść można z jednej strony. Na drugim końcu są płoty przez, które nie da się zastrzelić wroga ani do niego wejść.
 6. DareQQ

  Czy na tym kompie zagram

  Możesz jeszcze poczekać na kolejne aktualizacje, które mogą przynieść lepszą optymalizację jednak raczej na tej grafice nie wyciągniesz dobrych rezultatów.
 7. DareQQ

  Say Hello!

  Hi @BLOODWOLVELUKE Welcome to the Forum and WW3! o7
 8. DareQQ

  Obrońcy - atakujący

  Zgadzam się z wami w 100%. Obecnie bycie obrońcą po pierwsze jest nieopłacalne, po drugie nie ma się gdzie schować a po trzecie rozgrywka przy obecnym wyglądzie map nie pozwala skutecznie bronić punktów. Jeżeli chodzi o wygląd map - to konkretnie chodzi o lokacje zewnętrzne, które są odsłonięte i można obrońców zajść z każdej strony. W budynkach sytuacja ma się lepiej ale nadal brakuje jakiś elementów, które dawały by osłonę (teraz wygląda to tak, że masz pięć wejść na dany punkt a schować możesz się tylko przed np. dwoma a sam punkt jest zbyt otwarty).
 9. I can't wait for more visuals options
 10. @JiggyJinjo i tried your's preset and it is simply amazing. The colors of the game are more realistic IMO with reshade. @Ragir i don't think that the sharpening is only one thing that do the job. But i am happy to hear that you are working on visual side of the game. Best option is trying the preset what @JiggyJinjo send and you willl see the difference. o7
 11. DareQQ

  There is so much blood!

  Yep, this feature is annoying. You can do best flank but in the end your soldier screeming like baby and all your plan is f****d.
 12. DareQQ

  Regeneracja zdrowia i medkity

  A właśnie nie zapominam Wg mnie niszczenie pancerzy tak jak jest obecnie jest OK. Nie wyczuwam tutaj jakiś nadludzkich wojowników, których nie rusza nas ostrzał - seria z 7.62 i po chłopie dla mnie problemem są odnawiające się medkity i medpaki. Co do samej mechaniki leczenia nie mam problemu niech sobie jest... ba jest wskazana aby była ale dajmy jakiś limit jej użycia. Np. 2 First aid kity lub 1 torba na jedno życie. Ewentualnie możliwość odnowienia first aid kitów w torbie.
 13. Kontynuowanie gry jak najbardziej OK. Co do głosowania to oczywiście było by to fajne ale pod warunkiem, że do głosowania były by tylko mapy o tej samej pojemności graczy (32vs.32, 10vs10). Aby nie zdarzyła się sytuacja, że gramy 32vs32 a do głosowania jest TDM 10vs10 i pozostałych graczy wywala.
 14. Samo kontynuowanie gry z tymi samymi osobami czy również głosowanie na następną mapę?
×