Jump to content

DareQQ

Recon Unit
 • Content Count

  460
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by DareQQ

 1. DareQQ

  Cheating discussion

  So report them. Follow instruction
 2. DareQQ

  Cheating discussion

  100% right Atway. IMO devs know what they are doing and if they choose EAC to protect their game it must be good.
 3. DareQQ

  PTE 0.4.4 Punish bug

  IMO punish system didn't work properly. In situation when you accidentally shoot one bullet on yours teammate (no killing shot, only injure) and he decide to kill you, you can punish him for killing you. But also he can punish you for injure that you do to him before he kill you. I think this is not what devs want to be.
 4. DareQQ

  Enemy Foot Steps

  Try to change your in game audio settings to 5.1 or stereo.
 5. DareQQ

  Server performance (lags)

  Yep weedtime I know. I was playing yesterday with friends and we have Latency:1100 and red server icon appear.
 6. DareQQ

  Prywatny Serwer

  I każdy to rozumie Nie mniej jednak dopóki nie będzie możliwości wykupywania serwerów dedykowanych to wg. mnie takie udostępnianie serwerów nie wchodzi w grę. Nie zrozum mnie źle. Rozumiem, że chcielibyście pograć klan vs klan ale tak jak pisałem, wam zrobią to zaraz 10 innych się ustawi w kolejce.
 7. Witajcie, proszę o swoje przemyślenia na temat aktualizacji 0.4. W kwestii crashy jeżeli ich schemat powstawania jest u was taki sam albo inny dajcie znać Moja opinia: (będzie aktualizowana wraz z ilością przegranych godzin) dźwięki miodzio (ale proszę dajcie możliwość wyłączenia tych dźwięków trafienia, nie każdy to lubi tak więc taka opcja była by wg mnie przydatna) optymalizacja - wydaje mi się lepsza w stosunku do 0.3 TTK - wydaje mi się najbardziej zbalansowany - nie ma sytuacji gdzie jakaś broń ma znaczącą przewagę nad inną (7.62 ma kopa a 5.56 ma szybkostrzelność), gra się fantastycznie i wg mnie lepiej czuć feeling broni (np. Beryl ma kopa ale też odrzut przy dobrej celności, G36 pruje pociskami jak głupi ale celność znacznie gorsza), każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabija się wroga na dmuchnięcie ale z drugiej strony nie trzeba władować w jedną osobę całego magazynka. Najlepszy TTK w historii gry! crashe - jak na razie po analizie naszych crashy, wychodzi nam schemat, że grając solo nie ma się crashy a grając już przez lobby ze znajomymi to gra crashuje dowódcy squadu (patrz niżej) zapomniałem o wyszukiwarcie - faktycznie wyszukiwarka potrafi się zawiesić. Pomimo tego, że serwer jest faktycznie pełen to pokazuje np. 18/20 graczy, przy próbie dołączenia mieli z 2 minuty po czym wyskakuje info "server full" i aby ponownie odświeżyło wyszukiwarkę trzeba znowu chwilę poczekać
 8. DareQQ

  Prywatny Serwer

  Watpię. Jak ustawią komuś jeden serwer na hasło to zaraz inne grupki będą chciały też sobie pograć na zahasłowanym serwerze. Opcja pewnie odległa i pewnie dostępna po premierze gry. Nie ukrywam, że też chętnie bym dedyka sobie kupił ale to musi być dużo graczy no i oczywiście grupa osób chcąca mieć swój serwer.
 9. Did you choose servers (EU etc.) or you just press "Play WW3"?
 10. Did you enter to game menu (war map)?
 11. DareQQ

  Enemy Foot Steps

  @CP what headset You use? I'm using analog 5.1 headset and in-game I hear footsteps good enough.
 12. I give this For me it will be good to have option to turn off/on chat.
 13. DareQQ

  Server performance (lags)

  I also have the same issues. My connection is ok. When server is fully populated it starting to have lags.
 14. To co jest teraz na WZ to klasyczny conquest a nie CTF. Tu masz przykład CTF z overwatch-a
 15. DareQQ

  Nudne granaty

  no to teraz popłynąłeś kolego Podkręcony granat? To nie piłka a kawałek żelastwa, nie wiem w jaki ruch musiałbyś go wprowadzić aby go podkręcić
 16. DareQQ

  Strefa zrzutu

  No faktycznie jak widzę te nieudane zrzuty to trochę mi się żal robi na myśl o tych biedaczyskach co ciułali 10minut punkty na czołg a tu taki psikus ich spotyka. Myślę, że po uporaniu się ze głównymi błędami gry należało by zaznaczyć punkty mapy na których nie powinno być możliwości zrzutu pojazdu aby uniknąć właśnie takich sytuacji. Patrząć na filmy na YT to gro z nich ukazując właśnie bugu WW3 wskazuje na błędy ze zrzutem pojazdów.
 17. DareQQ

  World war 3 supported by Geforce experience

  I will check this and will post results today
 18. DareQQ

  Cheating discussion

  @TZoningHard i think this is a problem of every single game that is focused on multiplayer not only WW3 @xIWaRcRiMeSIx nice combo mate I think EAC is good enough. Even BE and PB have cheaters so there is no 100% anti cheat.
 19. DareQQ

  Opinia o aktualizacji 0.4

  Myślę, że po 10 dniach można już wysunąć jakieś wnioski: tryb TDM - osobiście na tym trybie nie uświadczyłem jakichkolwiek problemów ze stabilnością. FPS-y stabilne bez skoków. Jedyny problem na TDM-ie to brak możliwości respawnu na dowódcy tryb WZ - niestety tutaj nie jest już tak kolorowo. Po pierwszym uruchomieniu gry po patchu zagraliśmy z ekipą tryb WZ. Gralismy bite 40 minut i przed końcem, dostałem crash. Niestety serwery wpuszczają większą liczbę graczy niż jest to teoretycznie możliwe. Skutkuje to tym, że FPS z ok. 100 dropią na ok. 50, 30, 15. Momentami są tak monstrualne lagi, że nie można normalnie grać. Jak dla mnie osobiście tryb WZ w obecnej kondycji serwerów jest niegrywalny: Warszawa WZ - potrafi wywalić cały serwer w momencie kiedy jest więcej osób niż powinno być Moskwa WZ - wpuszcza więcej osób niż możliwe co skutkuje drastycznymi spadkami FPS, nadal proponuję wyłączenie śniegu Berlin WZ - wpuszcza więcej osób niż możliwe co skutkuje drastycznymi spadkami FPS, nadal proponuję wyłączenie deszczu
 20. DareQQ

  Celownik x2

  Tak jak pisał Tomyslav - podczas wyboru celownika zwracaj uwagę na jego opis. Masz celowniki x2, x3, x4 itd. Wystarczy poszukać
 21. DareQQ

  Problem z pociskami - Berlin

  To chociaż zrób screena i zaznacz gdzie kule nie dochodzą
 22. DareQQ

  błędy z ładowaniem plansz

  Już bez przesady - nie za 10k a za ok 3k Oczywiście wiem, że nie każdy może sobie pozwolić na ulepszanie swojego komputera, nie mniej jednak polecam i tak zakup dysku SSD. Sam bardzo długo miałem HDD i uwierz mi, że po postawieniu systemu i gier na SSD różnica jest kolosalna. A co do skórek to z tego co pamiętam, aby skórki broni się wyświetlały to ustawienia tekstur muszą być na co najmniej średnich albo wysokich.
 23. DareQQ

  Straciłem zapał i nadzieję.

  @codeedward i @soldierqr No nawet jakbym chciał to niestety nie mogę się z Wami zgodzić. Na chwilę obecną dzielenie społeczności nie jest dobrym rozwiązaniem ze względu na i tak mizerną bazę aktywnych graczy. Myślę, że jedyną możliwością takich rozwiązań są dedykowane serwery. Jeżeli będzie iluś tam graczy nazwijmy to "na niższym poziomie" od przeciętnego gracza to nie widzę problemu aby taka grupa wykupiła sobie serwer dedykowany i na nim ustawiała sobie co tam tylko chce. Jeżeli chcielibyście aby grać z przeciwnikami o K/D równym waszemu to wtedy nie widzę problemu. Opis takiego serwera "Max K/D 2.0" i tam sobie grajcie. Oczywiście po wyjściu gry powinny być serwery "noob friendly" lub coś w tym stylu dla początkujących graczy. Na obecną chwilę to raczej nierealne.
 24. DareQQ

  Przywitaj się!

  @[LoozerSquaD] SokoL Witamy na pokładzie i życzymy niezapomnianych wrażeń z WW3! o7
 25. DareQQ

  Say Hello!

  Hi @| IRS | 1deadblawer and @Venom2000! Welcome to the Forum and WW3 o7
×