Jump to content

W1LK

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Private

About W1LK

 • Rank
  Private
 1. Witam widzę ze poruszyłem dla nas bardzo poważny temat wiem i zdaje sobie sprawę o tym ze w wielu grach są nie uczciwi gracze, ale z drugiej strony mam cel w tej grze naszej piskiej produkcji jeśli zdołam albo zaintryguje czytających albo same studio farm 51 i producentów tej naprawdę ciekawej pozycji w świecie gier o tematyce wojennej typowej strzelane, hmmmm..... studio farm 51 błagam was postawcie sobie za cel zabezpieczenia przed oszustami!!!! Oby hax został banowany nie po 1 dniu albo po 1 tygodniu bo trzeba to zweryfikować tylko w max 15-30 min wiecie ile taki gracz przez tydzień swojego działania potrafi zniechęcić graczy do gry ww3 to nie jest śmieszne wiele platform mają w dupie graczy liczy się kasa . Ale jak by postawić sobie wysoka poprzeczkę wydać kasę i dbać o najwyższy poziom zabezpieczeń przed oszustami to nie jeden zastanowił by się czy warto w tej pozycji oszukiwać tak? czy nie ? Widząc masowe bany w szybkim tempie spowolnicie na pewno nie spowodujecie oby inni nie zaprzestali oszukiwać ale to da nam uczciwym graczom szanse i szacunek do tych co dbają o nas a nie patrzą ile zarobiliście na nas następnym razem taki gracz powie kupie pozycje od farm 51 bo oni dbają o swoich fanów np. To się liczy my jako gracze możemy pomóc w raportowaniu oszustów ale to tak nie działa to wy sami producenci gry macie obowiązek zapewnić nam graczom spokojną i uczciwą rozgrywkę , dla nas graczy liczy się granie a nie szukanie czy ten albo inny gracz oszukuje ja mam się skupić na graniu !!! Jestem z wami i wierze ze dacie rade nawet po tym całym zamieszaniu podczas premiery do boju Polak potrafi dacie rade :) Pozdrawiam W1LK
 2. tak oczywiście ale ten gość walił same head wiecie nie sztuka jest zbanować gracza po 1 albo 2 tygodniach tylko pytanie dlaczego tak długo? powinien wylecieć po max 15 min ja nie mam czasu patrzeć jaki to gracz wysyłać raporty itp. Ja place i wymagam chcę grać po prostu i tyle po to jest anty-cheat albo 2 programy mają one spełniać swój cel i tyle.
 3. Zaczyna się spory problem dla nas graczy,już na samym początku można spotkać oszustów strzelających w głowę bardzo celnie z ponad 100 m. zacznijmy z tym walczyć bo będzie wielka plaga dla uczciwych graczy. Grając ostatnio spotkałem gracza który zrobił 58 do 4 na mapie 64 slotów dla mnie jest to niemożliwe ponieważ inni gracze grając razem z nami w tej rozgrywce mieli 10 do 5 i 18 do 12 21 do 16 13-21 od razu łatwo zobaczyć gracze który jest nieuczciwy i robi 1 sam na mapie wynik nieadekwatny w przeciwieństwie do innych graczy wiem nie gram w gry od wczoraj zdaje sobie sprawę z tego że prawie w każdej grze mamy oszustów zdjęcie mówi wiele! Pomocy!
×
×
 • Create New...