Jump to content

Cyrtafix

Recon Unit
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Private

About Cyrtafix

 • Rank
  Specialist
 • Birthday March 27

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Its would be nice to test. steam id 76561198053610620 discord Cyrtafix#3648
 2. Te dynamiczne spawny takze muszą przejść modyfikacje. Powinny być losowe a tak naprawdę wystarczy trochę pograć i spokojnie człowiek wie gdzie one są i wystarczy tylko poczekać aż przeciwnik zacznie się na nich odradzać :). Nie wiem jak wyglądałaby kwestia implementacji takiego rozwiązania ale lepszym pomysłem byłyby spawny które cięzko jest przewidziec czyli jeszcze większa liczba . Przy naprawdę dobrym teamie ciężko się jest przekraść graczom o słabszych umiejętnościach dlatego optuje ciągle za rozwiązaniem znanym ze squad i wcale nie popsuje to rozgrywki tylko doda jej jeszcze więcej dynamizmu a i tak będzie odróżniać ją od BFa :).
 3. W BFie można odradzac się na każdym czlonku drużyny. W grze squad który jest bardziej hardcorowy niż ww3 jest możliwość odrodzenia na dowódcy i ewentualnie na rally point (punkt odrodzenia postawiony przez dowódcę) Wydaje mi się to ciekawą opcją gdyż czasami trzeba lecieć z końca mapy :). Oczywiście takie rozwiązanie ma swoje plusy jak i minusy.
 4. Muszę przyznać, że wyszedł Ci zacny screen :).
 5. Cyrtafix

  Serwery

  Yeap, dokładnie tak. Dobra, czekam na info w sprawie serwów :).
 6. Cyrtafix

  Serwery

  No nic czekamy i zobaczymy jak to się rozwinie :).
 7. Cyrtafix

  Serwery

  Mam wrażenie, że jednak mimo ea kontentu jest mało a różnice w broni niestety znikome i tyle.
 8. Cyrtafix

  Serwery

  Zboczyliśmy trochę z tematu. Gra jest w early ale serwery są aktualnie porażką. Moje pytanie jest i było, kiedy jest coś planowane w tym temacie?
 9. Cyrtafix

  Serwery

  Kolego drogi, do pracy to i ja chodzę. Chcę pokazać, że jest spadek graczy. Jest to czymś spowodowane? I raczej powątpiewam w to, że tak duża liczba graczy oczekuje weekendu czy patcha by pograć :).
 10. Cyrtafix

  Serwery

  https://steamcharts.com/app/674020 jeszcze niedawno temu spkojnie grao 4 tys w dobę a teraz zaczyna się powolny spadek.
 11. Cyrtafix

  Serwery

  Grałem, sam posiadałem. Tu nie chodzi o cierpliwość. Gra jest w EA ok, błędy się wybacza itp ale infrastruktura powinna być dobra. Patrząc na statystyki widać niestety odplyw graczy :(.
 12. Cyrtafix

  Serwery

  Patrzyłem patch który dostaniemy i nie ma tam nic mowy o tym :).
 13. Cyrtafix

  Serwery

  O tym mówię. Mam nadzieję, ze szybko się to zmieni bo to uśmiercić moze grę :(.
 14. Opis - miny po detonacji granatem w jednym pomieszczeniu potrafią zabić ludzi w drugim, przyklad przesmyk z B2 do B1 na mapie Warszawa Build - 3250942
 15. Cyrtafix

  Serwery

  Hej, Mam takie małe pytanie. Czy serwery zostaną naprawione(fix, latka etc) bądź zostaną przeniesione? Niestety problem na serwerach eu wyglada tak, ze im wiecej graczy robi się na serwerze to ping potrafi szaleć nawet do 200ms, pojawiają się opóźnienia co skutecznie widać podczas strzelania się z gościem. Przykład jaki mogę podać - będąc z kolegą tylko we dwóch na serwerze mieliśmy ping po 60 i wszystko dzialalo ok ale jak juz zwiększa sie liczba graczy to pojawiają się ww problemy. Wracając do mojego pytania, czy zmieni to się za niedługo? Rozumiem gra jest w early ale serwery raczej nie powinny :).
×
×
 • Create New...