Jump to content

eFone

Members
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Private

About eFone

 • Rank
  Private
 1. A jaki system i jak stoisz ze sterownikami. Pokombinuj bo ciężko mi uwierzyć, że tak źle jak masz podobną konfigurację. Procek u mnie jeszcze nie kręcony, grafika ma oc i ledwo odstaje od 980Ti na fabrycznych do tego mam 8 ramu ale spoko ustawiony vram na ssd. Może masz mało miejscan a dysku lub te sterowniki zdupione. @LEONARDINIO zmień sobie nick na retardinio za takie wstawki powinieneś dostać bana na jakiś czas. NC
 2. No pomysł bardzo dobry. Napewno byłoby ciekawie zobaczyć takie mecze także w trybie CQB (jakiś a'la slaughterhouse). Plus tryb szturm, gdzie jedna strona broni druga atakuje coś jak Rainbow Six.
 3. Hej, Ogólnie nie jest źle, oczywiście pewnie wiecie na czym musicie się skupić (gameplay/rodzaje rozgrywek, ranking, mapy, stabilność, antycheat). Widzę, że dużo już na anglojęzycznej i polskie sekcji zostało napisane (mini mapa, tryby itp.). To dwie sprawy: 1. Ranking, misje i zasoby --> by był jakiś sens napażania w WW3. 2. Dodanie lobby treningowego może też być strzelnica gdzie można by testować swój ekwipunek. Myślę, że jest dosyć istotne w związku z tym, że kładziecie duży nacisk na "customize". 3. Poprawienie zapisu swojego ekwipunku. Na tą chwilę menu jest mało ergonomiczne, ale da się połapać. A tak to jest ogólnie dobrze, no i wielki plus za mapy wszczególności Warszawę. Po fali krytyki przyda się jakiś głos chwalący ?
 4. i5k6600/gtx970 oc evga/8 gb ramu --> Full detale przed ultra bo na ultra tnie. Nie posiadam gtx 1070 którego nie chciałby mi się zamontować (?)
 5. Nikt nic nie zakłada z góry, ale fakt że też trafiłem na rozgrywkę gdzie ewidentie gościu miał aim-bota. Nawet nie musiał ściągać żadnych programów wystarczy, że masz myszkę A4 z serii blood5. A tak to nie wiem chyba sam miałem szczęście bo tylko trafił się jeden taki jego mość. Reszta zejść jaknajbardziej zasłużona. Da się opracować skuteczny antycheat ale do tego potrzebne są zasoby i duże know how. A we wczesnym dostępie nie spodziewałbym się niczego szczególnego. Za to się zgadzam, że w becie czy pełnej wersji bez skutecznego zabezpieczenia raczej gra może paść.
×
×
 • Create New...