Jump to content

Merapi-PL

Members
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Private

About Merapi-PL

 • Rank
  Corporal

Recent Profile Visitors

494 profile views
 1. Problem z pingiem istnieje . Do niemieckich serwerów stale mam około 120 , rzadko spada do 90 , w innych grach typu Battlefield do serwerów PL ping około 12-18 , niemieckich około 25-50 , tylko w WW3 ping z kosmosu .
 2. BTW chyba grzebali coś z TTK strasznie ciężko idzie teraz ubijanie , gra zrobiła się nieprzyjemna .
 3. Zostaje na PTE , poczekam aż wejdzie na główne servery , nie chce mi się bawić w pobieranie na nowo .
 4. Gra ktoś na tym PTE 3.1? Gdzie bym nie wbił to pusty server .
 5. Pograłem 4-5 godzinek i niestety muszę stwierdzić że dźwięk zepsuty w 0.2 było lepiej , teraz pozycjonowanie wroga kompletnie nie działa , na Smoleńsku FPS nie przekraczał 30 , niegrywalne mimo że kompa mam dobrego .
 6. Chwila , chwila to PTE 0.3 działa , u mnie cała ekipa nie może pograć 6 osób .
 7. Nie ma szans kumpel też ma 760 wersja 4 gb ,ram 12 GB i jakiegoś Ryzena , 1920x1080 wszystko low-mid , o ile w trybie TDM wszystko ok , to na warzone klatkuje .
 8. Witam Chciałem zadać pytanie ,czy wam także po przejściu do pozycji leżącej nie działa apteczka , tzn nie macie możliwości rzucenia jej ? Strasznie mnie to irytuje , za każdym razem gdy chcę się podleczyć i rzucić apteczkę w momencie kiedy chowam się za przeszkodą , muszę wstać przy czym najczęściej dostaję w banie .
 9. Ping 19-27 ? hmm mówimy tu o Frankfurcie nad Menem? Mój ping nie spada poniżej 100 Ms , nigdy . Wiem że nie jest to zależne całkowicie od was , ale również od operatorów , którzy mają routing jaki mają . Wrzućcie proszę IP servera przydało by się wypingować , sprawdzić gdzie co tracę , ile jest brzegówek .
 10. Dobrą opcją byłoby wrzucenie tego jako tips&tricks w formie loading screen-ów przed rozpoczęciem gry .
 11. Raczej pojazd , ciężko o takie K/D grając piechotą, no chyba że ma się ogarnięty squad, w BF3 robiło się takie wyniki . Mimo wszystko obstawiam że czołg, czasami widzę tego typu magików w pojazdach , po prostu oganiają temat . Mój rekord piechotą to 50-2 na TDM-ie , ale to raczej nie kwestia skilla tylko odpowiedniego ustawienia się w miejscach gdzie lemury cisną na pałę, byle do przodu , darmowe fragi.
 12. Tylko co w sytuacjach gdy wzywam pojazd dla kogoś ? Nie raz gram z znajomymi, co w przypadku gdy chcę odstąpić pojazd dla kogoś z swojego squadu ?
 13. Rozwiązanie ok , ale nie całkowicie , powiedzmy że blokada, ale do chwili pierwszego wejścia do pojazdu , już lepiej aby swój ziomek go ukradł niżeli wróg .
×
×
 • Create New...