Jump to content

Alien.pl

Members
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Private

About Alien.pl

 • Rank
  Private Second Class
 • Birthday March 15

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystko na raz nie są w stanie zrobić, informacja oficjalna przedstawiająca tryb rankingowy powinna co najmniej pojawić się kilka dni przed premierą wersji 1.0. Jak wspominałem wyżej muszą się skupić na tym Tak było i chyba to po prostu miało dotyczyć tego że jak odpalamy warzone to ma nam dobierać graczy z podobnymi umiejętnościami/skillem. Na tej zasadzie miało by to się opierać.
 2. Dzięki wielkie. A teraz wyobraź sobie jaka by była reakcja graczy gdyby poszła oficjalna informacja od twórców że pojawi się tryb rankingowy. A później by zrobili krótki film promujący ten tryb. Moim zdaniem jest to dobra opcja do zwiększenia popularności jak i liczby graczy. ( bardzo dużo graczy gra tylko w tytuły gdzie jest ranked, gdzie mogą wbić lepszą rangę i wyjść z tego silvera do golda ) Co do rank mam innym pomysł niż to co mamy obecnie w R6 czy CS:go. Gdyby to odemnie zależało w pierwszej kolejności robiłbym wszystko aby gra mała wzorową optymalizacje, bardziej wyostrzonym dźwiękiem i lekko przyśpieszony movment. Netcode jest dobry, recoil broni dobry jak i filing.
 3. Założenie jest aby ten tryb był dynamiczny, infantry czyli 6 graczy co biega po mapie będzie skakać miedzy dwa squady które sobie zrobią. Aby szybko się przemieszczać. Giną na A to dołączają do kolegi który już podchodzi pod B lub A. Mogą respić się na dowódcy czołgu co już również podjeżdża pod jakąś flage aby pchać grę do przodu. W tym trybie nie ma miejsca na to że ktoś będzie tylko bronił i leżał na jednym punkcie. Dynamiczna akcja i zwroty akcji.
 4. Witam. Jak ukazały się pierwsze materiały na temat WW3 myślałem dużo na temat tej gry pod względem właśnie gry rankingowej. Film trwa niecałe 7 minut są tam moje wypociny, proszę o dystans do tego co stworzyłem. Wiadomo gra nie jest na takim etapie aby coś takiego wprowadzić, być może nakieruje twórców dla takiego trybu. Dziękuje
 5. Dziś mam komunikat STEAM: LOOKING NEW SERVER. Wersja normalna. Weryfikacja z 5 razy robiona.
 6. Mi np na EU nie znajduje żadnej gry, wczytuje się owszem jakaś mapa ale zaraz wraca do menu. Personalizacja się nie zapisuje, kompletnie nic się nie zapisuje zaraz po przełączeniu na drugą broń. Na azji wszystko działa ale to nie jest granie z takim pingiem. Również zaraz wracam do normalnej wersji.
 7. Bardzo dobrze, to dobre rozwiązanie
 8. Witam. Dopiero dziś przed chwilką pojawiła mi się osobno gra World War 3 PTE. Oczywiście bardzo dobrze że będzie można szybko wybierać w jaką wersje chce się zagrać bez zbędnego ściągania i instalowania. Na tą chwile osobne WW3 PTE nie działa, brak plików itp.
 9. Co do dźwięków (pozycjonowanie) to polecam wam po testować tryb dźwięku. Sam używam chyba TV. Na pewno nie stereo i nie 5.1.
 10. No nie działa. 3 godziny próbowałem zagrać PTE. Ani razu nie zagrałem. Nie ma zadanej informacji aby coś było nie tak. Jest mi przykro że nie ma żadnych oficjalnych informacji, np: Patch PTE jest dostępny ale serwery PTE nie działają, zajmie to ok 5/8 godzin przepraszamy za utrudnienia. W takim przypadku nie tracił bym 3/4 godzin na spróbowanie zagrania choć raz na PTE
 11. OK wracam do PTE, mam teraz 5.3, wcześniej było 4,7 ale przez 2 H nie zgrałem :). No to lecim ostro Panyyy.
 12. Witam. Czy dziś 13.12.2018 będzie działał PTE ??? Jest zapisany progres z normal wersji. Na statusie serwera jest napis 0.2 everything is okay. A mamy wersje PTE 0.3
 13. Witam. Jak myślicie, czy dobrą opcją była by możliwość raportowania graczy toxi i załóżmy dostali by bana na 1,2,3,4 dni. Oczywiście uzależnione by to było od ilości reportów. Gram w WW3 bardzo dużo i czasem trafiają się mega nie kulturalni gracze. Po nisze screeny to tylko przykład z jednej gry.
×
×
 • Create New...