Jump to content

SkyZeWonsem

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Private

About SkyZeWonsem

 • Rank
  Corporal

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. SkyZeWonsem

  R.I.P

  WW3 odbierałem jako zapowiedź czegoś innego. Zapowiadało się świetnie jako w miarę taktyczny FPS z dość realnym modelem strzelania. Dodatkowo autentyczne lokacje to też kolejny plus. Niestety po czasie okazało się, że wydawca jakoś inaczej to widzą. Niestety doprowadzili, że WW3 to kolejna typowa napierdzielanka a nie taktyczny FPS. Pierwszą oznaką było wprowadzenie TDM i z tego co widzę "cała społeczność" tam siedzi. No kwintesencja taktycznego FPS-a. Chyba dodali to by ktoś jeszcze został w tej grze. W między czasie całkowicie został olany podstawowy tryb WW3. Przez jakiś czas naszą gromadką wbijaliśmy na "podbój" ale serwery świeciły pustkami przez wspomniany TDM, który na dodatek był na PTE. Błędy w "podoju" były nierozwiązane ale wydawca skupił się nad wprowadzeniem TDM w PTE. Brawo. No i był dylemat. Grać w podstawkę czy iść na PTE. No i podzieliło nam kolesi a podstawka zrobiła się jeszcze bardziej pusta. Wielokrotnie wspominałem, że tworzenie PTE to niepotrzebne dzielenie tej lichej społeczności. Oczywiście odzew był taki, że trzeba tak robić by uniknąć wprowadzania niesprawdzonych aktualizacji do podstawki, bo ludzie będą płakać, że im znowu WW3 nie działa itd. Teraz została garstka ludzi i to tłumaczenie jest zbędne. Chyba zostali sami kumaci co wiedzą co oznacza EA. Jak nie wiedzą to niestety zostały jakieś tępe dzidy, które sami sobie muszą coś tłumaczyć. Obecnie mamy to co mamy. Czyli bieda z nędzą i grę (w EA), która za wiele się nie wyróżnia na tle innych podobnych produkcji. Od nas nikt w to nie gra i nawet nikt nie wspomina o WW3. Nowe zwiastuny, filmiki u nas nic nie zmienią. Może złapią się nowe pelikany ale ci co mieli już styczność z WW3 nie nabiorą się na nie. Szkoda, że na obecną chwilę zmarnowano potencjał na taktycznego FPS-a. Tym co zostali życzę udanej zabawy w TDM i kolejnej wariacji BR. Może za rok coś z WW3 będzie choć szczerze w to wątpię.
 2. SkyZeWonsem

  Tryb jak rush

  Dawno dawno temu w odległej galaktyce A tu uzupełnienie w innej dyskusji
 3. Nie jest to jakiś nowy "problem". Część ludzi wsparła farmę kasą i odpuściła grę, TDM i pTE podzielił (marną ilość) aktywnych graczy, WW3 się znudziło z uwagi na małą zawartość, wyszedł BF itd.
 4. Swego czasu w innym tytule u mnie problemem był msi afterburner.
 5. TDM dobry jest na chwilę. Jednak moim zdaniem TF51 powinna skupić się nad rozwojem CQ. WW3 ma być "taktyczną" grą a nie kolejną napierdalanką jakich pełno. Starajcie zrobić coś innego. TDM to nie jest najlepsza droga.
 6. U nas wszyscy narzekają na szybkość rozgrywki. Kupony za szybko lecą.
 7. OPIS BLEDU w trakcie rozgrywki występują przycięcia u kilku graczy. https://www.youtube.com/watch?v=lEcoP9zGLq0&feature=youtu.be GAME BUILD ID 3310758 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): sprawdzono na Warszawie i Berlin serwer EU SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): nie ma związku z wydajnością PC.
 8. Tylko trzeba pamiętać, że to EA. Na tym etapie jest dobrze. Inne gry w EA działały i nadal działają gorzej. Inne tytuły na starcie oferowały odświeżanie serwera niżej (i to zdecydowanie). Taki BF4 na początku działał bodajże z 20 Hz. Dopiero teraz DICE w V oświadczył, że mniej niż 60 Hz nie zobaczymy. Tu mamy małe studio, które raczkuje w MP w takiej skali i trzeba to docenić. Oby tylko było lepiej. Mam nadzieję, że za jakiś czas pokaże się kolejna analiza. Będziemy mieli odniesienie no i powód do narzekań lub pochwały.
 9. A największym błędem było wprowadzenie tego menu w samej grze no i sposób wynajmu i zarządzania serwerami. Właściwie to brak zarządzania. Battlelog był świetny.
 10. Z tego co widziałem na battlenonsens (czy jakoś) ten netcode wcale tak źle nie wygląda w WW3. Moje wrażenia z rozgrywki w sumie też to potwierdzają. Ogólna wydajność też nie jest zła. Wiadomo, że są osoby co nawet dzisiaj wbić nie mogą chociaż u nas na 7 osób nikt nigdy nie miał problemów z permanentnym brakiem połączenia. Owszem zdarzały się chwilowe jednak zawsze znaleźliśmy (we własny gronie) sposób na to.
 11. Zniszczenie czołgu nie jest problemem o ile nie robi się tego chaotycznie i w pojedynkę. Tak powinno być. Jeden człowiek z rurą nie powinien stanowić zagrożenia dla czołgu. Moim zdaniem obecnie tak jest i dobrze. Jak gramy ekipą to czołg nie ma szans. Na discord słyszę tylko - dostał raz, dwa itd. i po czołgu. Jedna zasada - walimy całą drużyną w niego.
 12. To też racja. Naprawa przed dworcem w Warszawie jest w złym miejscu. Może za nim było by lepiej. Co do naprawy za punkty to tak średnio to widzę. Czołgiści jeszcze bardziej by zachowawczo grali.
 13. To jest akurat źle zaprojektowana mapa. Ci co mają bazę przy A1 i 2 mają znaczącą przewagę w rozgrywce. Przeciwnicy by dobiec do B mają praktycznie 2x dłuższy dystans do przebiegnięcia no i oczywiście sama lokacja daje przewagę tym co startują przy A.
 14. Najlepszy to by był BattleRecorder. Kończy się rozgrywka i każdy może ją pobrać.
 15. Wziąłem sobie na miesiąc abonament by sprawdzić czy moje wrażenia w stosunku co do otwartej bety BFV się zmieniły. 10h w zupełności wystarczy by ocenić MP. Wcześniej zobaczyłem parę rozgrywek na YT bo coś tam niby zmienili. Kupa pozytywnych wrażeń, epickość, najlepszy BF w MP od jakiegoś tam czasu. No i nagle okazuje się, że chyba jestem inny :) Jak w becie ta gra mi nie podeszła tak teraz - też mi nie podchodzi. Słabe to.
×
×
 • Create New...