Jump to content

LeGioNXIX

Members
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Private

About LeGioNXIX

 • Rank
  Sergeant

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. może tak mogli by koledzy dodać celownik x3 nie obraził bym się
 2. LeGioNXIX

  Lunety

  Przy snajperskich lunetkach z maks zoom nie ma problemu tylko przy medium lunetkach białe krzyże oraz przy termo przy wychylaniu pogrubia się celownik.
 3. ale ja mowie przy desancie jak ktoś szybciej dobiegnie
 4. @Pioras Jeżeli dobrze zrozumiałem to mówisz o kradzieży -więc da się ukraść odczułem to na własnej skórze w BF też tak jest.
 5. Ogólnie aktualizacja bardzo udana już to pisałem dobra robota ale jest jeszcze do poprawienia : TDM- w nocy ogień za bardzo razi, a w dzień go nie widać w tym miejscu gdzie jest w nocy (lecą obrażenia ), Celowniki termo : bardzo fajne tylko podczas wychylania krzyżyk celownika znacznie się pogrubia niż w pozycji wyprostowanej, Mapa- nadal występuje problem z mapą gdzie nie da się wcisnąć punktu odrodzenia oraz na mapie brak punktów,
 6. Ja mam to samo jak przerwę w czasie aktualizacji to gra się ściąga odnowa ale trzeba dużej poczekać i wszystko się instalnie i dodam, że SSD w niczym tu nie pomaga testowałem też na HDD (minimalnie dłużej) jest to samo .Nadmienię, że nie u wszystkich występuje ten problem bo znajomy już gra a ja czekam
 7. Ale to musiałby być tryb only piechota jak ci ktoś zasunie z Leosia to od razu pół teamu jak nie cały ze ściany będzie trzeba zeskrobywać i jeszcze drony wybuchające. Wątpię by wprowadzili tak tryb zresztą ma być Recon.
 8. Sam o tym pisałem, żeby się skupili trochę bardziej na optymalizacji bo leży i w dużym stopniu przez to jest odpływ graczy. Mimo to chyba devsi zdali sobie z tego sprawę i zaczęli to robić może nie na hura, ale stopniowo co mogę potwierdzić na moim przykładzie jak na samym początku miałem dropy praktycznie z 130 do 20 teraz już max. spadek do 90 fps jak na grę, która miała premierę 20 paż. w EA jest dobrze. Trzeba też pamiętać, że dodane zostaną nowe dodatki które tez muszą doszlifować pod względem optymalizacji (nowe mapy,tryby, itp.) więc główna optymalizacja nadejdzie po zakończeniu ROAD MAP gdzie masz też wszystko opisane dość treściwie
 9. U mnie po aktualizacji jakby skok na 1070 - FPS min 100, a szybuje aż 200 (TDM) na podbojach min 90/max 168 więc jest lepiej jakoś karta się nie przemęcza za bardzo nawet procek już na 100% nie śmiga jak dla mnie polepszyła się optymalizacja. Nie mam już mikro dropów podczas walki sam na sam na bliskim dystansie.
 10. Działa gra - musisz sprawdzić w dziale technicznym czy nie ma jakiegoś rozwiązania na twój problem np. może profil ci się uszkodził (konto)
 11. No nie powiem bardzo ładnie i ambitnie wytyczone cele farmiaki, aby się udało tak jak na autostradzie bez korków trzymam kciuki . https://worldwar3.com/en/development-roadmap/?fbclid=IwAR0T5k4AOkbR9reMJLnJveKiZMTO2-XBjgra5Fe1kLtECS_QV-lukukHiRg Od razu zadam pytanie czy aktualizacja 0.3 jeszcze w tym miesiącu?
 12. Po aktualizacji i uruchomieniu meczu mapa taktyczna na której wskazuje się punkt odrodzenia jest zbugowana brak punktów. Wejście na mapę losowe lub na dowódcy oraz niewidoczne punkty do przejęcia na mapie (częstotliwość pojawiania się 3 do 4 map).
×
×
 • Create New...