Jump to content

DamijJan

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Private

About DamijJan

 • Rank
  Private Second Class

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Od siebie mogę powtórzyć swoją konfigurację wstępną i5-4460 GTX980 8GB RAM 1600Mhz. HDD Gra nie chciała się odpalać, sprawdzane wielokrotnie. Dorzuciłem ramu tak żeby było 14GB i jest wszystko git. Dziwne to wszystko, bo widziałem osoby które tutaj pisały ze mają 8GB za to z SSD i im śmiga normalnie. Czyżby to moje biedackie taktowanie pamięci miało aż taki wpływ o.O?
 2. Przydałoby się coś zrobić z naszywkami. Są trochę za małe, to raz. Dwa, poproszę flagę teksasu W dalszej przyszłości przydałaby się mozliwość umieszczać tez je na przodzie kamizelki. Drugą sprawą która denerwuje to pancerne wraki samochodów, oraz sygnalizacja świetlna. O ile nie zniszczony samochód mozna rozjechać na placek, o tyle wraków rozmieszczonych na mapie juz nie ruszysz i dzieją się przez to nieprzyjemne rzeczy kiedy się z tym zderzymy.
 3. Technologicznie jak najbardziej jest to możliwe, unreal nie jest jakiś upośledzony. Pozostaje tylko kwestia dobrej woli czy robią grę z pierdolnięciem czy "nie dodamy tego bo nie". Takie detale według mnie wbijają szpile w electronic arts.
 4. W punkt @AgentBartezz. Niektóre plecaki bardzo psują niektóre wdzianka. Np. to z kapturem na głowie. Niestety plecak w tym zestawie wygląda jak na wyprawę na nanga pargat. Trochę za mocno z tym polecieli Jakbym chciał wyglądać jak żółw ninja to bym se starego na plecach nosił
 5. Przydałoby się żeby jednak po dłuższym ostrzale z broni maszynowej jednak opony się niszczyły. Nie chodzi o to żeby pojazd całkiem został uruchomiony bo to by było też przesadne znerfienie, ale spowolnić o połowę przy zniszczonych np 3 kołach.
 6. DICE sobie może Idąc tym tokiem myślenia wyszłoby na to że sekwencje quick time event w różnych slasherach to masowe plagiaty produkcji które wcześniej korzystały z takich sekwencji bo często wygląda to kopiuj wklej(np. potrzeba naparzania w "x" żeby rozpruć typowi flaki (np. gears of war vs dantes inferno). Czepiając się takich pierdół na których na 100% przegraliby w sądzie, zrobiliby już konkretną reklamę WW3 w skali międzynarodowej. Po tym co się dzieje z serią BF, widać że osoby decyzyjne w tej firmie mają nie do końca tak z beretem, ale nie sądzę żeby posunęli się do takiej głupoty.
 7. Plecaki to w sumie pierwsza i jak na razie jedyna rzecz z kategorii z pozoru "nic nie znaczące szczegóły" która już na pierwszym trailerze ukłuła mnie w oczy poprzez swoje gabaryty. Nie rozumiem dlaczego plecak nie jest oddzielnym elementem wyposażenia mającym wpływ na ciężar, oraz możliwość zabierania większych/mniejszych ilości amunicji, dronów, itd. Mówiąc krótko, jest szansa aby plecak nie był przywiązany do kamizelki tylko występował jako oddzielny element wyposażenia?
 8. Dodatkowo można by jeszcze przy animacji zabijania nożem dodać zdzieranie nieśmiertelników, żeby zeszmacić przeciwnika, a zdobyte blachy były zapisywane wraz z nickami graczy w profilu. Miło by było gdyby dało się jeszcze skontrować frontalny atak nożem.
 9. Jako przedpole stolicy Rzeszy natomiast równie historycznie nadają się wzgórza Seelow jako mapa typowo pancerna, nie wymagająca wielkiego nakładu pracy, co pozwoli przełożyć więcej sił i środków na prace nad Paryżem, Londynem czy innymi Stanami Zjednoczonymi. Chociaż chętniej jednak zobaczyłbym w tej roli Gorzów Wielkopolski. PS. Coś się popsuło z edytowaniem komentarzy istniejących już komentarzy.
 10. Jako mapę typowo pod pojazdy proponuję rejon Kałuszyna pod mińskiem mazowieckim. Idealna jako przedpole Warszawy. W pobliżu czynne lotnisko wojskowe , sporo otwartej przestrzeni, oraz miejsce zaciętej bitwy historycznej z II WŚ.
 11. i5-4460 GTX980 8GB RAM Dałem wszystko na LOW i nadal gry na czujki ani razu nie widziałem. Zdycha mi na ekranie ładowania juz do serwera.
×
×
 • Create New...