Jump to content

Pepe

Members
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Pepe

 1. Hordeau. Tu nie chodzi obecnie o opinie w tym poście ale chamski sposób komentowania i hejtowania innych z Twojej strony w tym i innych postach. Chcesz pobawić się w gierki słowne? Bierz wiaderko, łopatkę, kumpli z podwórka i do piaskownicy.
 2. Kolego, czytam i czytam te Twoje komentarze i nic konstruktywnego z nich nie wynika. Sam hejt i krytyka. Masz swoje pomysły? To je zaprezentuj a nie rzucasz się do szyi każdemu kto ma odmienne zdanie od Ciebie. Każdy ma prawo do własnego zdania i dobrze, jednak Ty nie masz prawa do chamskich ataków na ludzi bo Ci sie merytoryczne argumenty skończyły. Żenada
 3. Dokładnie. Nigdy nie mogę dołączyć do Gacka, Musi wyłazić po mnie jak kawaler po pannę na randce :). Przydało by się coś z tym zrobić. Kiedyś już o tym pisałem, tym bardziej, że z poziomu steama jest taka opcja.
 4. Pepe

  Śmierć

  Życie wymusiło już znalezienie sposobu ruchomego respownu i go mamy . Wiem, ale nie powiem, bo zablokujecie ha ha
 5. Pepe

  Śmierć

  Oczywiście, że nie każdy obrońca jest kamperem, ale każdy czatujący ze snajperką przy dziurze na fragi zamiast skutecznie powstrzymać atak nim jest :). Spotkałem i w tej grze kilku snajperów, którzy nie kampili ale oni nie stali wycelowani w dziurę i trzepali fragi
 6. Pepe

  ttk

  Nie, nie trzeba i to właśnie jest problem. Moim zdaniem wystarczyło by urealnić nieco zachowanie broni. Strzelasz z pistoletu? Jestes skuteczny na kilka metrów. Strzał z daleka to ślepy los. SIG czy inny karabinek z krótką lufą? Celny na blisko, średnie obrażenia a na odległość zapomnij. Snajperka? Śmiertelny strzał w głowę i korpus, reszta wg obrażeń. Skuteczna z podpórki, średnio skuteczna z ręki i długi czas od reakcji do strzału z biodra by nie działała jak pistolet. Shot guny wieksze obrażenie niezabezpieczonych części ciała, bardzo spadająca skuteczność ze wzrostem odległości. Karabiny typu AK Skuteczne na średnie i niskie odległości. Na średnie odległości skuteczne z lunetą. Na blisko z biodra i celowniki holo itp. Średnie obrażenia przy strzale w pancerz. Małe magazynki amunicji, ciężar ma znaczący wpływ na czas reakcji. Ciężkie karabiny. Ogień zaporowy. Bardzo skuteczne z podpórki, średnio skuteczne z "ręki". Duże obrażenia przy trafieniu, duży rickoil z biodra. Na krótko: każda broń ma swoje plusy i znaczne minusy.
 7. Pepe

  Śmierć

  Oczywiście. Jako kamper chowający się po kątach ze snajperką masz faktycznie wielkie pojęcie o grze drużynowej No popatrz, ja ciągle idę do przodu a statystyki mam coś pomiędzy K/D 1,5-2. Podobnie zresztą jak większość mojego teamu. "Z taktycznego punktu widzenia 2 graczy potrafi utrzymać taka grupkę ludzi przez dłuższy czas ." - takowi delikwenci nie żyją dłużej niż minutę. Kamperów tępimy w pierwszej kolejności. Fantazjujesz niesamowicie. Zakładasz, że ktoś czegoś się nauczy. Oczekujesz, że ludzie będą świadomie wybierać. Nie, większość nie bedzie. Skończy się to tym, że albo ci jak to piszesz niemyślący będą zużywać respy i reszta oleje tą grę albo oleją ją wszyscy jak zaczną ginąć co chwilę od delikwentów/kamperów. Bardzo jednostronnie oceniasz temat a Twój pomysł dla mnie jest absurdalny. Ps. 1/2 minuty to dokładnie tyle samo co 30s :). No chyba, że miałeś na myśli 1-2 minuty..
 8. Dość niestabilnie działa podgląd mapy. Czasem jest po prostu czarny z kolorowymi punktami.
 9. Mapa: Berlin Tryb: TDM Postać zawisa pomiędzy kładką a rusztowaniem. Brak możliwości wyjścia.
 10. Kiedy: Obecnie w grze Jest błąd dołączania do teamu wszystkich graczy. Zakładamy, że 5 osób chce założyć nowy team np Beta. Jedna z osób zakłada nowy team i dołaczają do niego pozostali. Dowódcą zostaje inna osoba niż ta zakładająca team. Osoba zakładająca team nie ma możliwości respownu na dowódcy.
 11. Pepe

  Śmierć

  Jeszcze nie spotkałem by ktoś grający teamowo tak grał jak opisujesz. Uwierz, ludzie grający setki godzin mają w tyłku kampienie czy stanie w miejscu . Idzie atak a z nim dowódca. I tyle. Poza tym, jeśli widzisz, że Twój przeciwnik stoi i w jednym miejscu to dlaczego nie idziesz go odstrzelić? Przecież to frag na wyciągnięcie ręki. Przekombinowałeś. Ta gra jest zbyt dynamiczna by dowódca stał w miejscu. W ciągu 15 sekund będzie miał na plecach wrogów. Poza tym skoro atakujący mają taką możliwość to i obrońcy. Gdyby było jak piszesz to skończyło by się to walką pozycyjną a takowej w tej grze nie uświadczysz raczej A przy okazji: po jakiego grzyba komu punkty? Piszesz tak, jak by to coś dawało. Że więcej kasy jest? I co z nią zrobić? Mam 200 tys i niemal wszystko odblokowane i co mam z nią zrobić?
 12. Pepe

  ttk

  zeb75 Trafnie to ująłeś "odniostem wrazenie". Nie wiesz jak wyglądało to od strony serwera, czy nie miałeś skoku pingu, czy przeciwnik go nie miał itp. "podniosloby to jeszcze bardziej realizm" - to nie jest symulator pola walki. Po ostatnim patchu faktycznie chyba podniesiono TTK ale majstrowanie przy nim to kiepska sprawa co świetnie widać było w BFie. Nigdy wszystkim nie dogodzisz a jak dla mnie pierwotne ustawienia WW3 były najlepsze (te z pierwotnej wersji po publikacji wersji EA). Jedyne co bym poprawił to położył większy nacisk na wykorzystanie rejestracji trafień w poszczególne części ciała. Jak już kiedyś pisałem: jak ktoś wali śrutem w pancerz nie powinien zabijać, jak trafi w rękę nie powinien być to śmiertelny strzał. Podobnie sniper. Jedynie strzał w korpus czy głowę śmiertelny, pozostałe nie. To jest realizm a nie ginięcie od pojedynczego strzału Veprem w pancerz czy rękę albo latanie z 18kg karabinem snajperskim jak z Coltem i walenie z biodra śmiertelne po trafieniu gdziekolwiek. Dodał bym jeszcze zmniejszenie skuteczności RPG wobec piechoty (ja to bym w ogóle wyłączył możliwość korzystania z nich w trybie TDM)
 13. Pepe

  Śmierć

  Ewidentnie widać, że nie grasz/nie potrafisz/nie lubisz/nie masz możliwości grać teamowo. Pomysły kiepskie. Nawet bardzo. Jaki sens ma dodawanie punktów jednym i jednocześnie odejmowanie drugim??? Równie dobrze można podnieść limit zabić do 100 i wyjdzie na to samo. "Nie było by wtedy "mobilnych respów" a bardziej taktyczne podejście. " To jest kolego właśnie taktyka której nie doświadczyłeś. Przemieszczanie się teamowe i atak/obrona poszczególnych "gniazd" ataku/obrony przeciwnika na tym właśnie polega szczególnie w trybie TDM. "aby uniknąć śmiesznych przypadków wchodzenia do dziury jednej osoby i wychodzenia co chwila innych" A co w tym śmiesznego? Normalna rzecz, że jak team atakuje punkt to jego członkowei respawnują się na dowódcy by móc atakować dalej i osiągnąć cel. Oczekujesz że teamowo każdy będzie atakował inny cel?
 14. Dokładnie jak wyżej. Do tego dodał bym argument po prostu dołączenia np gracza teamu, który nie wszedł z "ekipą" z jakiegokolwiek powodu. Takie rozwiązanie zdecysowanie zmniejszyło by ilość bluzgów w takich sytuacjach.
 15. Dokładnie, jak pisze Yarg0th. Wystarczy możliwość zmiany głębi ostrości znaczników i po problemie. Opisane tutaj rozwiązanie być może jest ciekawe dla losowych graczy w teamie, jednak często nonsensowne dla teamów. Nie zawsze atak przeprowadza sie na 1 punkt. Często taktyka polega na ataku na kilka punktów jednocześnie i co wtedy? Do tego takie rozwiązanie nie połączone z możliwością respownu na dowolnym graczu robi się nonsensowne przy śmierci dowódcy i respownie po przeciwległej stronie mapy od celu ataku zaczyna się bieganie ciągle w tą samą strone.
 16. W pełni zgadzam się z Dareqq. Jest ok.
 17. Kończy się mecz. Jest minuta bodajże aż automatycznie gra dołączy do nowego serwera. Błąd: Dołączając do gry teamem serwer nie widzi nas jako team a 5 osobnych graczy i rozrzuca po serwerach.
 18. Problem powstaje, gdy członek drużyny kliknie na gwiazdce dowódcy w celu respownu i pojawi się przed nim. Pojawia się poza mapą. Konieczne jest "sepuku"
 19. To czego brakuje mi w grze: 1. Bardzo fajnie po śmierci pokazuje w jakie elementy ciała były trafienia. Aż prosi sie by wykorzystać to do lepszego odwzorowania broni. Snajperka - jak dla mnie jest bzdurnie ustawiona w ten sposób, że można machać nią jak coltem. Wystarczyło by wykorzystując obrażenia ustawić, że przy strzale z biodra snajperką liczy się miejsce trafienia: strzał w głowę czy korpus - smiertelny. Strzał w pozostałem części ciała obrażenia zgodnie z matrycą obrażeń. Vepr i inne strzelby. Strzał śrutem w głowę - śmiertelny. Strzal w opancerzenie zerowe obrażenia, strzał w pozostałe części ciała zgodnie z matrycą obrażeń. Tyle napracowaliście się na strzelnicy, szkoda tracić to. 2. Dołączanie do map na członku teamu. Strasznie brakuje rozwiązania dającego mozliwość dołączenie do swojego teamu podczas rozgrywki na nie pełen serwer. Obecnie cały team musi wyjść do lobby by mógł kolejny gracz dołączyć. Podobnie gdy dojdzie do crashu gry. W sumie takowe rozwiązanie jest tylko nie działa (z poziomu steama opcja dołączania do danego urzytkownika) 3. Warto było by by po śmierci dowódcy drużyny dowodzenie z automatu przechodziło by na zawodnika z największą liczbą zabić. Automatycznie. Poprawiło by to teamplay - po śmierci dowódcy drużyna może wciąż prowadzić atak na dany punkt respawnując się na nowym dowódcy oraz dało premiowało by dodatkowo punktami osoby najbardziej aktywne w drużynie punktami za respowny itp.
 20. Jak dla mnie dalsze grzebanie w ilościach pocisków jakie zabijają pcha tą grę w stronę upadku. Pierwotne ustawienia gry, porównując z BFem były czymś pomiedzy trybem hardcore a zwykłym. Obecnie gra zaczyna zbliżać się do standardowych innych fps ów, czyli właduj magazynek by mnie zabić. Niestety po aktualizacji pojawiło sie sporo Crashów gry. Reszta poszła w dobrym kierunku. To co bym może jeszcze zmienił to kasa za zakup ulepszeń. Zdecydowanie bym podniósł cenę dodatków. Mam 300h przegranych i nie ma już co z kasą robić.
 21. 1. Po wejściu teamem do gry (tryb TDM jak i normalny) brak możliwości respawnu na dowódcy (gwiazdka matowa). Trzeba wyjść z teamu i dołączyć w grze ponownie by zadziałało. 2. TDM - problem z respawnem po śmierci dowódcy. A dokładniej. Ginę. Klikam na respawn na dowódcy. Przed pojawieniem się na mapie dowódca ginie/opuszcza grę. Znika całkowicie ikona gwiadki dowódcy i nie ma możliwości respawnu gdziekolwiek (nieaktywny przycisk). W przypadku śmierci to pół biedy. Trzeba poczekać aż dowódca ponownie się pojawi, jednak jeśli dowódca opuści serwer to tylko wyjście z gry lub czekanie do końca rundy pomoże.
 22. Jestem spokojny jak Semtex przyklejony do ściany . Proszę mi tylko wytłumaczyć po co tak? Skoro EA ma być patformą testową to moim zdaniem lepiej testować sprawdzone i dobre rzeczy a nie lipę i doprowadzać je do perfekcji niż wywalać to co dobre na rzecz tragicznego. Oczywiście to nie moja sprawa ale zauważam jedną rzecz. Tryb EA jest u nas mało znany. Większość kupujących traktuje go jako Betę i w momencie kiedy zaczynają się zawodzić na różnych rozwiązaniach rzucają ją w kąt. Kibicuję Wam jak tylko mogę ale oby się nie okazało, że jak wejdzie do gry wersja ostateczna to w grze pozostaną niedobitki..
 23. Miejsce: Wa-wa Dworzec kolejowy, koło naprawiarki. Pojazd zdobyty na wrogu. Pojazd i słupek podtrzymujący resztki wiaty przenikają się.
 24. Mapa Warszawa Sytuacja. Zginąłem. Próbuję respownować się na dowódcy będącym w pojeździe. Gdy pojazd jest pełen respownuje w zupełnie innym miejscu, Czasem zdarza się jednak, że respawnuje w powietrzu mogę latać, jednak nie mogę stanąć na gruncie i wrócić do walki.
 25. Mapa Warszawa Punkt B2 Wpadanie pod teksturę bez opcji wyjścia. W tym momencie możliwość strzelania przez mury.
×
×
 • Create New...