Jump to content

qfelos

Members
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Private

About qfelos

 • Rank
  Specialist

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A co strasznie nadwyrężyło to twój budżet , zawsze mogłeś dokupić jakiś dodatek do simsów ?!. Nie jest to pierwsza gra która w fazie EA jest płatna, ale jak widzę niektórzy nie wiedzą na czym to polega. To jest jedyne 100 zł, a nie 200-500 za grę w EA, która nawet nie wiadomo kiedy będzie w otwartej becie Gra ledwo co weszła na rynek, a już by chcieli full wypas grę, i jeszcze najlepiej za darmoszkę w wersji premium. Oj " Januszostwo" jest chyba u nas plagą !
 2. Z decydowanie punkty zbyt szybko lecą, sama rozgrywka to teraz trwa max 15 minut
 3. Może masz założone kapcie ninja
 4. No jak najbardziej i jeszcze MM trzeba poprawić i będzie git !
 5. Jeśli te małe aktualizację poprawiają, znaczące błędy rozgrywki samej gry, to dla mnie mogą być codziennie
 6. Nie jedno ktrotnie trafiłem na tego gracza a mianowicie 4 razy, gość statystyki ma na koniec gry w granicach 100 do 20- 30, jeśli się do niego pisze to odpisuje, że twichuje , podająć adres, lecz nigdy nie transmituje gry. Dla sprecyzowania, koleś nie gra w żadnym pojeździe, a wychylająć się za osłony zawsze jest prefire !
 7. Jak się używa ctrl+c, a potem ctrl+v, to tak wychodzi
 8. Pewnie optymalizacją danego miejsca lokacji, wielokrotnie mam spadki fps w tych samych miejscach
 9. Dużo osób ma z tym problem, trzeba czekać cierpliwie na patch z optymalizacją lub szukać poprawek po swojemu temat jest dość mocno poruszany na reddit spróbuj jak poniżej Ps. ja tego osobiście nie testowałem, ale niektórym pomogło, lub czekać cierpliwie na fix-a !
 10. Niestety, ale to nie działa, czasem zrzucasz tam gdzie chcesz a tam jest akurat drzewo i pojazd robi za stracha na wróble.
 11. Problem to jest w tedy jeśli przeciwnik wchodzi na twój resp i tylko czeka jak się odrodzisz i bum w łeb i tak w kółko.
 12. No to pojechałeś , pomysł dobry, cziterzy zadowolenie bo mają podnietę, a reszta graczy zadowolona, bo gra się normalnie. Ale raczej jest to mało prawdopodobne , aby specjalnie dla takich oszustów tworzyć serwer, przecież nam takie wolne i stabilne serwery lepiej się przydadzą. A dla chiterów tylko ban jest nagrodą Pozdro
 13. Niema problemu, po to jest forum, aby pomagać Pozdrawiam
×
×
 • Create New...