Jump to content

alepasztet

Recon Unit
 • Content Count

  62
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

alepasztet last won the day on December 3 2019

alepasztet had the most liked content!

Community Reputation

32 Private

About alepasztet

 • Rank
  Corporal

Recent Profile Visitors

422 profile views
 1. Proponuję zablokować wjazd na tory, ponieważ często ktoś tam wjeżdza respem i nie da rady nim wyjechać, przez co mobilny resp sie staje bezużyteczny. Dwie takie sytuacje i jest po meczu. Ewentualnie zrobienie tak, żeby ten mrap sie tam nie blokowal.
 2. U mnie też chodzi gorzej, ciężko się gra. Nawet nie tyle, że mam dropy, ale mało fpsow bez przerwy.
 3. alepasztet

  BRE Markery

  Proponuje, aby ikona punktu (w świecie, nie ta w lewym górnym rogu), który został zaplantowany zaczęła pulsować lub zmieniać kolor aby szybciej można było zlokalizować punkt, którego gracz musi bronić.
 4. 1. Dziala ok. 2. Tak. 3. Większy dmg za strzał w gąsienice (żeby pojedynczym rpgiem też robić jakąś krzywdę) Edit: Jeśli chodzi o ten dodatkowy, to nie mam zielonego pojęcia.
 5. Popieram jak najbardziej umieszczanie tych radiostacji wewnątrz budynkow, bo to też będzie wymuszać inną taktykę ataku tego miejsca oraz pozwoli bardziej wykorzystać takie rzeczy jak wychylanie czy wslizgi, używanie flashbanogow itd., a ww3 jest mało walki w pomieszczeniach.
 6. build 3829460 Gdy oznaczę pojazd, który widzę w mojej okolicy, nie widać go na mapie dostępnej domyślnie pod M i trudno wycelować nalotem w taki pojazd.
 7. Może faktycznie powinienem zagrać choć raz ze strzelbą to będę mieć inne odczucia.
 8. @Hourdeau A widziales kiedys, zeby ktos zrzucal z powietrza czolg w kontenerze ze spadochronem i potem nim jechal na ziemii? Po prostu napisalem moje odczucie, ja wiem ze to wszystko jest mozliwe itp. ale moim zdaniem w grach strzelby tylko na krotki dystans. Podkreslam, to tylko moje zdanie. Chodzi tylko o to, zeby strzelby nie byly jak g29 z reddotem.
 9. Zadają za dużo obrażeń z dużego dystansu. Rozumiem zabić kogoś jednym strzałem z shotguna ale z bliska, a nie z kilkunastu metrów. Nerf plz.
 10. Poprawilem gifa. W innym miejscu sie udalo, wiec tam moglo byc "za ciasno"?
 11. build 38294660 b2 polyrany, tam jest dobre miejsce zeby sie schowac i podleczyc dlatego smuteczek
 12. Kurcze, myslalem, ze to w piątek. Jeśli jutro, to mogę zagrac jeśli będzie miejsce.
 13. Consider adding jungle style magazines which would give you faster reload speed (and also looks cool :D)
 14. Dobrze byłoby też, gdyby mapy się zmieniały po zakończeniu meczu.
×
×
 • Create New...