Jump to content

alepasztet

Recon Unit
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Private

About alepasztet

 • Rank
  Corporal

Recent Profile Visitors

143 profile views
 1. build 3829460 Gdy oznaczę pojazd, który widzę w mojej okolicy, nie widać go na mapie dostępnej domyślnie pod M i trudno wycelować nalotem w taki pojazd.
 2. Może faktycznie powinienem zagrać choć raz ze strzelbą to będę mieć inne odczucia.
 3. @Hourdeau A widziales kiedys, zeby ktos zrzucal z powietrza czolg w kontenerze ze spadochronem i potem nim jechal na ziemii? Po prostu napisalem moje odczucie, ja wiem ze to wszystko jest mozliwe itp. ale moim zdaniem w grach strzelby tylko na krotki dystans. Podkreslam, to tylko moje zdanie. Chodzi tylko o to, zeby strzelby nie byly jak g29 z reddotem.
 4. Zadają za dużo obrażeń z dużego dystansu. Rozumiem zabić kogoś jednym strzałem z shotguna ale z bliska, a nie z kilkunastu metrów. Nerf plz.
 5. Poprawilem gifa. W innym miejscu sie udalo, wiec tam moglo byc "za ciasno"?
 6. build 38294660 b2 polyrany, tam jest dobre miejsce zeby sie schowac i podleczyc dlatego smuteczek
 7. Kurcze, myslalem, ze to w piątek. Jeśli jutro, to mogę zagrac jeśli będzie miejsce.
 8. Consider adding jungle style magazines which would give you faster reload speed (and also looks cool :D)
 9. Dobrze byłoby też, gdyby mapy się zmieniały po zakończeniu meczu.
 10. Trochę za mało czasu zostało, aby sprawdzić taki wariant z dodatkowymi pojazdami, które w dużej ilości są trochę irytujące. Może nie byłyby takie wkurzające gdyby np. loitering ammo zadawało chociaż trochę obrażeń, a wczoraj straciłem 3 takie pociski i żaden nie zabrał nawet 1hp, nie uszkodził optyki, nic. Mieliśmy gości z rpgami ale i tak było ciężko, a grali goście już trochę w grze ogarnięci. Może warto byłoby też pociski tandem zrobić defaultowo, bo w innym razie gracze może jeszcze nie ogarną zmiany pocisków i będą walić w pojazdy słabszą amunicją. Można ludziom mówić, żebyli brali anti-tank mine, ale czy one już dobrze działają? Bo Saba niedawno pisał, że jemu nie działają. Druga sprawa, że 4000 za zmianę teamu pozwala na przywołanie heli drona już na początku. W połączeniu z pojazdami to już jest trochę przesada, dlatego moim zdaniem za zmianę strony powinno być mniej tych BP.
 11. build 3774756 Otóż gdy zmienimy stronę (ta opcja za 4 tysiaki) to miejsca, gdzie możemy zrzucić swój sprzet nie zmieniają się - można zrzucić pojazd tylko na respie przeciwnika. + jeszcze jedna rzecz - otoz te zle zrzuty (czołgi na dachach) na Berlinie wynikają z tego, ze mapa faktyczna nie pokrywa się z minimapa pod M (a na pewno ulica prowadzaca do C2 od południa)
 12. Dodatkowo, z tego co zauwazylem a nie nagrałem, nie da się trafic przez szczelinę bunkra na B2 (szczeliny widoczne od strony C1, coś typu okno w bibliotece na Berlin TDM)
×
×
 • Create New...