Jump to content

PancerneJajka

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Private

About PancerneJajka

 • Rank
  Private Second Class

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dla czołgów w ww3 widziałbym rolę jako ruchomych osłon i wsparcia dla piechoty dążącej do pewnego celu. Nie wpuszczałbym ich do miasta. Wymagałoby to jednak innego rodzaju map. Więcej otwartego , "pofałdowanego" terenu. Taki tank podprowadzałby oddział na pewną odległość i potem bezpiecznie ostrzeliwałby cele z oddali. Bo inaczej, jeśli system obrażeń zadawany czołgom przez oddziały piechoty dysponujące adekwatnym sprzętem , zostałby urealniony, to ulice Berlina i Warszawy powinny być usiane stalowymi trumnami jak Grozny.
 2. To niech lepiej dadzą helikopter i działo samobieżne, będzie fajniej Na tych mapach dla czołgu jest za ciasno. Pozostałbym przy lekkich pojazdach.
 3. Witam. Wg. mnie zbyt łatwo można uszkodzić optykę pojazdu. Zbyt małe obrażenia od RPG zwłaszcza w stosunku do transporterów, wozów kołowych, czołgów od boku i tyłu też. Trafienie czołgiem w inny pojazd , który nie jest czołgiem, powinno go eliminować, niezależnie od miejsca trafienia. Czołg trafia w inny czołg od tyłu = eliminacja. A właściwie po co tu te czołgi ? Kto nimi dzisiaj wjeżdża do miasta lub jeździ po lesie ? Rosjanie ?
 4. Krzysztofie, zgadzam się z Tobą we wszystkim co napisałeś. Mam identyczne spostrzeżenia. Kiedyś już pisałem na tym forum w podobnym, co Ty tonie. Liczyłem na coś zupełnie innego, a tu zafundowano nam kolejną strzelankę-zręcznościówkę. Dlatego gra od dłuższego czasu kurzy się na moim dysku, totalnie mnie do siebie zniechęciła. Jeśli nie zostanie urealniona, to umrze i nigdy nie wyjdzie z EA. Ilość graczy mówi sama za siebie.
 5. Kucanie, padanie , chowanie się itp. OK !. Chodziło mi raczej o ekwilibrystyczne zdolności żołnierzy WW3. Nie obchodzi mnie co jest w innych grach. Czy widział ktoś w realnej walce podskakiwanie z nogi na nogę by uniknąć trafienia (?) Taki numer nie przejdzie nawet w paintbolu. I jak to się ma do ograniczenia ciężaru noszonego sprzętu (?) Czasami wygląda to tak, jakby ruch postaci był szybszy od prędkości pocisku. Może jestem już zwapniały, ale łatwiej jest mi ubić kogoś z np 50 niż z 5 metrów. Czepiasty jestem, ale gra ma potencjał, chyba że dorówna do średniej i będzie kolejną strzelanką dla dzieci. Pozdrawiam. Przydała by się jeszcze jedna rzecz - powalenie, ogłuszenie , przeciwnika po tym jak dostał np. serią z km lub innego gnata. Ciekawe czy jest to do zaimplementowania ? Byłoby interesująco.
 6. Witam wszystkich wytrwałych. Ja dzisiaj już wymiękłem. Może jestem za stary i miałem zbyt wygórowane oczekiwania. Mam wrażenie , że wraz z kolejnymi patchami zwiększyła się ilość crashy. Obecnie nie ma godziny, by mnie kilka razy nie wywalało z rozgrywki. Coraz bardziej irytuje też mnie sytuacja - przeciwnik stoi do Ciebie plecami, ładujesz w niego z kilku metrów przez 2-3 s, a on spokojnie odwraca się , 1 strzał z byle czego i padasz ? . Kolejna to te "podskakujące ludziki". Walisz do gościa , on podskakuje jakby miał na sobie tylko slipki - szkoda, że nie zrobi przy tym jeszcze salta - i kończy się jak zwykle, tzn, padasz. Liczyłem, że chociaż w tej grze nie będzie takich absurdów, pojawi się namiastka realizmu, ale się przeliczyłem. Argumenty o EA już do mnie nie przemawiają. Pozdrawiam masochistów ?
 7. No proszę jaki masz gówniany sprzęt. A ja sobie pograłem na moim wypasionym core 2 quad q6600 z radkiem 6450 na ustawieniach medium, no ale ramu mam troszkę więcej Januszu.
 8. Dzięki za odpowiedź. Myślałem, że to tylko u mnie ?
 9. Witam. Mam pytanie. Chodzi mi o znacznik ( ta mała biała kropka) pokazujący miejsce strzału gdy nie używamy celownika. Czy można sprawić by był bardziej widoczny ?
 10. Najtrudniej poruszać się właśnie po menu. Jak już rozpocznie się gra, samo zwiedzanie terenu jest ok, bardzo płynne, gorzej z interakcją z przeciwnikiem - on mnie widzi pierwszy i padam. Co innego w plecy z zaskoczenia ? . Najlepiej sprawdzają się u mnie pociski p-panc , w starciu z piechotą wyrownują niedomogę sprzętu ? Zdziwiłem się, że mój staruszek to pociągnął. Na kompie syna z i8, SSD, gtx1060 to zupełnie inna bajka, jakbym po wizycie u okulisty dostał nowe okulary i napił się energetyka. Zamierzam jednak pobawić się w ustawieniach grafiki i dać szansę swojej puszce. ?
 11. Windows 10 12 GB RAM, Core 2 Quad Q 9650 , Radeon HD 6450 1GB i na średnich ustawieniach daje radę :-) Chociaż ciężko upolować kogoś na takim zestawie, ale radocha jest :-)
×
×
 • Create New...