Jump to content

michaelpol90

Members
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

michaelpol90 last won the day on January 6

michaelpol90 had the most liked content!

Community Reputation

36 Private

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. michaelpol90

  Berlin- game vs reality

  if you want next time i can use Sandu Ciorba - Dalibomba
 2. michaelpol90

  WW3 Aggressors

  After watch this movie i want play sniper with no magnitification :D:D:D
 3. michaelpol90

  Przeglądarka Serwerów

  Jeżeli będzie przeglądarka serwerów w kolejnym patchu to wg mnie gra sporo zyska. Będę mógł wbić się tam gdzie chcę , czyli na wybraną prze zemnie mapę z dużą liczną graczy i na początek rundy quick join nie zawsze sobie z tym tak radził.
 4. michaelpol90

  Data patch-y

  Myślę, że robienie gier to trochę bardziej skomplikowany proces niż nam się wydaje Pewnie sami nie wiedzą - to normalne
 5. michaelpol90

  Straciłem zapał i nadzieję.

  Obyś miał racje bo w przeciwnym razie to będzie pizda a nie gra
 6. michaelpol90

  Straciłem zapał i nadzieję.

  No jeżeli chodzi o glitche to ok, niech naprawią. Gorzej jak np. wydłużą animacje albo utrudnią strzelania aby to się graczom nie opłacało.
 7. michaelpol90

  Straciłem zapał i nadzieję.

  No własnie Ragir zasiał we mnie ziarno niepokoju . . . powiedział coś strasznego ale nie powiedział jak dokładnie chce to zrobić poczekamy zobaczymy
 8. michaelpol90

  Straciłem zapał i nadzieję.

  Tylko proszę przemyślcie to - możecie rozpieprzyć całą rozgrywkę. Wiem, ze nie chcecie stworzyć gry z mechaniką Quake 3 gdzie jedną z najlepszych taktyk podczas pojedynku było skakanie w różne strony aby wyskoczyć przeciwnikowi z celownika, wy wolicie bardziej realistyczny model za co cenię WWIII - na pewno zakazanie kucania podczas pojedynku to będzie przesada. Ciekawy jestem co wymyślicie, trzymam kciuki !!!!!!!!!!!!!!!
 9. michaelpol90

  Straciłem zapał i nadzieję.

  Co masz na myśli ? Zakażecie kucania ? Podczas prowadzenia ostrzału ? Czy kucanie/padanie/chowanie/flankowanie to nie jest kwintesencja pojedynków w FPS ? Będziecie banować nas za to, ze kucamy? Albo zmienicie mechanikę przez co kucanie będzie toporne ? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem to co napisałeś.
 10. michaelpol90

  Porównanie Berlina w grze i rzeczywistości :D

  Dzięki za sugestię Chociaż ciężko się szukało materiały . . . jak zrobią Poznań to odwalę taki filmik, że wszystkim gały opadną
 11. michaelpol90

  realizm Smoleńska

  Nie wiem czy Pan mnie zrozumiał albo ja Pana "bazowany na realistycznym obszarze" - wiem, że jest takie miasto i ma strategiczne znaczenie, wasz CEO to mówił w jakimś wywiadzie. Tylko czy wzniesienia, dołki na mapie , rowy itp znajdują się w realu - czy teren był skanowany metodą fotogrametri czy jakiej tam użyliście do skanowania map ? Robiłem filmiki porównujące warszawe, berlin i moskwę do rzeczywistości i przyszłościowo myślę nad smoleńskiem (gdy już będzie skończony) ale czy znajdę ten tern na google maps ? Wiecie jakie są współrzędne tej mapy w realistycznym świecie ?
 12. michaelpol90

  Dwa nieistotne błędy

  Podczasz szukania screnów do materiału i latając mini dronem znalazłem dwa błedy. Mało istotne więc można je dać na koniec kolejki. PIERWSZY: OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Brak masztu na flagach w Moskwie - nie wiem czy to nie jest specjalny zabiem w celach optymalizacyjnych i czy wogóle warto się nim zajmować bo gdyby nie mini dron to bym ich nie zauważył GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID):3428619 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): z ziemi ciężko to zauważyć, lepiej podlecieć jakimś dronem SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj): OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): pojawia się i nie znika tablet GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID):3428619 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane):aby to zbugować należy: 1. wypuścić mini-drona 2. wyjść z ekranu (kamerki) mini drona 3.Oddalić się poza zasięgo mini-drona (odejść ponad 200 metrów) 4.Spróbować się połączyć z minidronem, który jest w powietrzu i oddalony od nas ponad 200 metrów SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 13. Hi this is next comparasion between game and real city. This time Berlin All photos are from web and google maps . . . enjoy :)
 14. Następny film z porównania mapy w grze do rzeczywistości, tym razem Berlin Wszystkie zdjęcia zostały pobrane ze stron internetowych albo google maps.
 15. michaelpol90

  realizm Smoleńska

  Mam pytanko, czy Smoleńsk jest realistyczną mapą jak np. Warszawa albo Berlin ? Czy całkowicie fikcyjną jak mapy w innych shooterach ?
×