Jump to content

caleb59

Members
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Private

About caleb59

 • Rank
  Private First Class

Recent Profile Visitors

335 profile views
 1. No nie wiem czy to jest sprawka silnika gry WW3 - takie same akcje miały miejsce w grze Elex od Piranha Bytes - rezerwowało miejsce jakie zajmowała gra ale podwójnie, następowało pobieranie patcha, instalacja i podwójnie zajęte miejsce automatycznie zwalniało się - jakby Steam robił dodatkową kopię gry w tle w razie czego - raczej jest to wybór twórców danej gry niż Steama czy silnika moim zdaniem.
 2. Napisałem dawno temu wiadomość i do tej pory nie dostałem odpowiedzi oraz rekompensaty.
 3. Gliwice... A co z resztą miast/miejscowości, które są zdecydowanie dalej od zachodniej granicy jak np. Suwałki - wiadomo, że im trasa dłuższa tym warunki są co raz gorsze więc serwer w Warszawie jest jak najbardziej dobrym pomysłem bo wtedy z każdego zakątka naszego kraju byłby dobry dostęp.
 4. Nie wiem czy to jest żart, czy tak zostanie zawsze ale dlaczego polska gra nie ma polskiego serwera tylko trzeba się "rozbijać" po zagranicznych tracąc przy tym na pingu i ewentualnie gubić pakiety w zależności od łącza? Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie podjął tego tematu...
 5. Po co w ogóle ta gadka szmatka - sygnatury to integralna część 95% forów internetowych, a tutaj robi się z tego wielkie halo - mają być i koniec kropka, kto nie chce to nie będzie używał i tyle...
 6. Ja bym spróbował zaktualizować BIOS na tym RX 480 do najnowszej wersji: https://forum-en.msi.com/index.php?topic=301721.msg1751993#msg1751993
 7. https://www.guru3d.com/files-details/geforce-417-21-hotfix-driver-download.html
 8. Something wrong with color profiles in some cases, use DDU to clean uninstall Nvidia drivers, then install them again.
 9. Chyba szanownego pana majtki cisną, że Battlelog świetny? Chyba zapomniałeś ile to ścierwo generowało problemów, no chyba że jesteś z "pokolenia" graczy, którzy zaczęli grać 2 lata po premierze - Battlelog to szajs bo powodował wiele problemów typu niekompatybilne wtyczki, większe zużycie zasobów, błędy wewnętrzne, crashe - sam fakt przymusu z dodatkowego korzystania z przeglądarki www by móc zagrać był chory sam w sobie. Jeśli już szukać dobrego porównania to świetnie, prosto i wygodnie wyglądało to w przypadku dedykowanych serwerów do Call of Duty 4 Modern Warfare 1.
 10. Pierwszy raz w życiu korzystasz ze Steama? Wystarczy wyłączyć Steam, włączyć ponownie i aktualizacja o ile jest dostępna to zacznie się sama pobierać w tle.
 11. Upewnijcie się, że macie włączoną opcję One Frame Thread Lag w zakładce Basic oraz że macie wyłączoną opcję Framerate Smoothing w zakładce Advanced. Warto też dla testu wyłączyć Vsync i włączyć limit klatek na określoną wartość w zakładce Advanced.
 12. Hmm ale przecież klikając na guzik QUICK JOIN w menu automatycznie dołączasz do matchmakingu więc on moim zdaniem już jest w grze.
 13. Maybe they just rename Dynamic Resolution option? ? But you're right, IMO it will be a tradeoff but the question is what kind and how much it will "cut" graphics quality...
×
×
 • Create New...