Jump to content

Bobek1971

Members
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Private

1 Follower

About Bobek1971

 • Rank
  Specialist

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. juz wczoraj im na discordzie pisałem o tym, że musi być lepsza informacja dla Graczy, którzy nie korzystają z forum ,albo niech nie dodają wspomnianego ww3 pte by nie zmylać niedzielnych graczy. Bo nawet się nie zainteresują dlaczego im nie działa tylko że znowu skopana. Szkoda by było. Małe błędy wynikające z chęci zadowolenia społeczności, a nieraz mogą przynieść więcej szkody. niepotrzebnie
 2. przydałaby się instrukcja i jakiś samouczek do wszytskich funkcji pomyślicie o tym?
 3. 105 zabitych na 35 minut to daje szybkość 3 zabitych na minutę...aż się wierzyć nie chce. No ale ja nie gram na takim poziomie dla mnie liczby zabitych rzędu 60 to już jakiś kosmos graniczący z czitami. Ale mogę się mylić. To w pojezdzie jakimś ustrzelane czy biegając?
 4. lepiej najpierw Moskwa TDM...święta idą, a w Rosji jest długa zima. W sam raz na wysokie peaki - bo oni są wyczuleni na swojskie klimaty
 5. słuszna uwaga Medikity powinny byc jednorazowe [nie odnawiac się w trakcie jednego życia] Regeneracja powinna być ograniczona - do jakiegoś poziomu - by nie ozdrowiał po krytycznym ostrzale w ciagu 10 sekund. Lepiej w zależności od zastanego poziomu zdrowia porobić - jakieś progi do których medikity czy medpaki mogą regenerować [na pewno nie na full zdrowia], a przy pewnym krytycznym stanie wręcz uniemozliwiać leczenie na polu bitwy.
 6. może gdy Gracz chce przekazać koledze zrzucony pojazd - to gdy obdarowany dobiega i wciska "F" - u własciciela pojazdu pokazuje się opcja przekazania - yes/no - wciska wg uznania.
 7. Czy w związku z tym planujecie powiększyć zespół ?
 8. Zastanówcie się czy nie wziąć pod uwagę zatrudnienia czy też bardziej przesunięcie na dział "komunikacji z community" [forum i discord] kogoś ogarniętego w technicznych sprawach i mozliwościach waszej gry. Zrobić to jak w redakcjach gazet - zebrane w ciągu dnia informacje, sugestie ze wspomnianych źródeł, przedstawić kompetentnym osobom w firmie i ewentualnie odrzucać [odpisywać] by nie brnąć w jakieś fantasmagorie, czy też sposoby, których nie akceptujecie czy też w grze nie da się ich zaimplementować. Są same plusy takiego pracownika - zwłaszcza w procesie gry WCZESNEGO DOSTĘPU , kiedy budujecie - bazę zarowno community jak i bazę Graczy-profi - którzy wnoszą coś ze swoimi spostrzeżeniami do waszych mozliwosci realizacyjnych. Za rok taki pracownik nie będzie istotny, ale w tej fazie, kiedy na dodatek budujecie swój - WIZERUNEK - moim zdaniem to niezbędne. Nie reagowanie - to brak szacunku - zwłaszcza gdy sami coś tam obiecywaliście wcześniej. Rozumiem, że z określonego punktu widzenia dostrzegacie większe korzyści w relatywnym dbaniu o społeczności anglojęzyczną i to nawet rozumiem. Nie musicie mi tego tłumaczyć Chodzi o sam fakt, że sami stworzyliście określone działy i jest wiele fajnych pomysłów, niektóre są i powtarzane na anglojęzycznej wersji forum, przez zagranicznych graczy i tam jest reakcja, a tutaj często jest to trochu po macoszemu robione. Lepiej napisać, że coś nie ma sensu lub nie pozwala na to kod czy inna wizja - niż zaangażowanych Graczy-testerów [bo tak możemy ich nazwać i to za free ] - pozostawiać bez żadnej odpowiedzi. Taka współpraca Wam się zwróci w postaci kompetentnych - darmowych współpracowników ze strony community - którzy wyłapują bugi, ślą raporty itd. Na Discord często jak pada jakiś pomysł, odpisujecie żeby to wrzucać na forum. Jak ktoś wrzuca na Forum no to wiecie Na Forum pełen profesjonalizm wypowiedzi i odpowiedzi udzielanych wręcz zastępczo [a to nie wasz pracownik] - prezentuje DziarskaSarenka. Kogoś takiego poszukajcie na tym forum czy Discordzie !
 9. Stworzyłem ten wątek bo nieraz ludzie potrafią tworzyć rózne śmieszne czy tez dziwne rzeczy na temat WW3 Jednych rozśmieszy innych krew zaleje...ale w tym wątku mozna takie wrzucać jak pozowolą Devsy
 10. Rzeczywiście takie gry miały miejsce i jako formuła"rozluźniacza naparzanki" daje czadu Rundy przy takiej ilości Graczy trwały po ok 3 do 4 minut - wobec faktu szybkiego osiągania licznika 50 zgonów. Minusem są przy tak dużej ilości graczy - punkty respienia - powinny byc po przeciwnych najdalszych mozliwych stronach mapy, aby wytworzyła się linia frontu ,a punkty respienia byłyby chronione przez jednostki na linii frontu i odradzających się w tych punktach trafionych Graczy. Wówczas taka zabawa ma sens w TDM na taką ilość Graczy. Teraz co "cwańsi" przeciwnicy mogli sobie nabjać zbyt łatwo ilość ubić.
 11. NIe jestem żadnym ekspertem od FPSów - a jest tu sporo specjalistów co zjedli zęby na tego typu grach. Mnie interesuje raczej kwestia miodności w grze, która przyciąga do kolejnego powrotu i uczestnictwa w zabawie. Czyli - progresja, cele jasno określone, nagrody [chocby za zadania specjalne które wymieniłeś#34, jakieś unikatowe osiągnięcia] i awanse za rozwój postaci w grze [system stopni wojskowych], jakaś formuła Galerii Chwały czy też comiesięcznej/corocznej Parady Bohaterów [wyobraźcie sobie Waszego "alterego" na Paradzie w postaci filmiku, jaki potrafią zrobić farmiacy trailer/treaser ] o respieniu się nie wypowiadam bo to wy wiecie co i jak Ale pomysł, że z automatu zostaje dowódcą członek składu z najwyszym stopniem jak najbardziej ok. Zwłaszcza w trybie Warzone. Reconu jeszcze nie znamy. Jedna uwaga, aby pozostała alternatywa dla ludzi nie grających akurat dla drużyn, nie potrafiących prowadzić działań, samotnych wilków - aby była opcja rezygnacji z dowodzenia i przesunięcia tytułu dowódcy na nastepnego z graczy pod względem stopnia . Jakiś przycisk rezygnacji. Nie wiem co w przypadku słabego dowódcy, lub postaci niezainteresowanej nawet rezygnacją z tej roli w druzynie Możliwość opuszczenia drużyny? [dezercja - odejmowane punkty ] Po prostu Gracz często idzie do gry by sobie pograć, postrzelać, próbować przetrwać lub zwyczajnie poznać grę [wiem wiem ...ale nie dziwcie się, że gry są dla wszystkich łacznie i tych co są singlami i potrzebują akurat takiej formy odreagowania....krócej są gracze profi i zwykli smiertelnicy, którzy nie robią sobie z gry formy religii ] Tak tak tak. Zadania specjalne, ogłoszenie jakiegoś 24 godzinnego konkursu na coś tam co sobie wymyslicie w sferze militarnej Bardzo fajny pomysł. Rewelacyjny dla miodności. Świetny sposób połączenia jakby sezonów rocznych z możliwością podwyższania stopnia swojego zołnierza w przypadkach Graczy niedzielnych czy mniej aktywnych w nastepnym sezonie [czyli kontynuowania gry w nowym sezonie ze stopniami nizszymi niz generał Armii] i zerowania maksymalnego stopnia po jego osiągnięciu i uzyskania medalu w danym sezonie ! Naprawdę warto pochylić się nad tergo typu pomysłami, które dają frajdę z uczestnictwa w zabawie nie tylko stricte taktycznej. By szerokie grono Graczy mialo swóją część tortu do skosztowania, a nie zaszkodzi to Graczom Profi w preferowaniu lub eliminowniu jakiś tam sposobów walki, rodzajów broni, które zaburzyłyby unikatowość WW3 jeśli już spadochron i mozliwość skosku to ograniczyłbym ilość takiego sposobu respienia do 1 razu na całą grę ?
 12. po dzisiejszym Patchu wiele osób na discordzie zgłaszało znowu po weryfikacji plików brak 7... nie jest to jednostkowy problem...a moze powodować u ludzików,którzy nie ogarniają spraw technicznych , zniechęcenie że gra nie działa....a może udałoby się to ogarnąć edyta: u mnie po ściągnięciu patcha po raz pierwszy weryfikacja plików nie wykazała braku 7 plików
 13. dobry pomysł...trzeba zwiększyć ilośc map do TDM . Uatrakcyjni to zabawę,,,,a są do tego mozliwosci w postaci wycinków z istniejących już map do Warzone.
×
×
 • Create New...