Jump to content

kinemator

Members
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Private

About kinemator

 • Rank
  Sergeant

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. I suggested that you should be able to revive your teammate only when you kill player who killed him first. This would work well for teams who move together to points and attack or defend. Headshot, explosion and death from vehicle would be perm death.
 2. Minimapy nie ma, bo gra jest nastawiona na bardziej hardcorową rozgrywkę. Pod M masz mapę na cały ekran. Minimapa pojawia się gdy ktoś użyje drona.
 3. OPIS BLEDU: Po wejściu do pojazdu działo zaczyna się obracać w kierunku w którym patrzył żołnierz przed wejściem do pojazdu. GAME BUILD ID: 3829460 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Wejść do pojazdu np. będąc skierowanym w jego prawą lub lewą stronę. Po wejściu działo zacznie obracać w kierunku w którym patrzył żołnierz przed wejściem. Wg. mnie w momencie wejścia kierunek w którym patrzymy powinien pokrywać się w kierunkiem w którym ustawione jest działo. Przy okazji fajnie było by mieć mechanikę z Bf'a - opuszczasz pojazd w kierunku i po tej stronie w którą skierowane jest działo
 4. There already is subreddit for ww3: https://old.reddit.com/r/WorldWar3/ https://old.reddit.com/r/WorldWar3Community/
 5. Ja nie do końca czuję potrzebę grania jako obrońca przy obecnym designie map. Teraz obszar przejmowania na niektórych mapach jest mały i brak jest sensownych osłon - obrońców można bez problemu zarzucić granatami. Jednoczesna obrona dwóch powiązanych punktów ze względu na odległości też wydaje się mało praktyczna. Druga sprawa, że obrońcy mogą się nudzić, bo nie na wszystkich punktach będzie się dużo działo. Gdyby np. przejmowało się cały budynek to rozumiałbym - można zorganizować sensowną obronę, gdzieś ustawić karabin maszynowy, zablokować przejścia, przemieścić się w obrębie punktu itp. Podział na obrońców i atakujących sprawdził by się pewnie w trybie podobnym do Capture The Flag.
 6. Ja mam monitor który obsługuje HDR (LG 27UK650-W) i włączoną tę opcję i nie zauważyłem, żeby monitor przechodził w tryb HDR. Nie zgłaszałem bo pomyślałem, że nie jest to jeszcze zaimplementowane.
 7. I would prefer to have small button "Quick join settings" under Quick join button and have all this options available there.
 8. Teamplay niestety trochę kuleje w grze. Bardzo często każdy lata jak mu wygodnie. Wg mnie w starciu w czołgiem/transporterem jeżeli trzeba będzie trafić kilkoma pociskami taki pojazd chyba będzie miał jeszcze mniejsze szanse niż żołnierz z RPG.
 9. Pomysł fajne, ale widzę kilka ale: - Humvee to dosyć stary pojazd i chyba już się od niego odchodzi. W BF4 już go nie było. - Przy obecnym rozmiarze map szkoda mi wydawać BP na pojazd transportowy - zwłaszcza gdy będzie łatwy do zniszczenia i gdy nie można zmieniać strikeów w czasie gry - wolę wybrać strike który na pewno mi się przyda.
 10. Ja uważam, że obecne rozwiązanie jest dobre i bym nie zmieniał.
 11. 30 minutes is Ok for conquest like modes but matches have to be balanced. For slower modes like king of the hill it could be 45 - 60 minutes.
 12. Ja dam swój głos na plac dookoła C1. Obstawiam, że zostanie on zagęszczony kontenerami, wrakami pojazdów tak, że będzie zapewniona dodatkowa osłona. Ale tak w ogóle wolałbym mapę TDM z wykorzystaniem dworca w Warszawie niż z Berlina.
 13. Please no. No stamina and no increased sway. There is not so much distance between points on map for soldier to behave like he is having heart attack.
 14. Po pierwszym strzale z RPG kierowca wie zazwyczaj gdzie jest strzelec więc ma się ułamek sekundy na wychylenie z za przeszkody i oddanie drugiego strzału.
 15. Mi by wystarczyło, żeby na ekranie spawnu dało się to ustawić (celownik, fire mode, laser on/off). Już kilka razy zginąłem bo odrodziłem się z mając ustawiony strzał pojedynczy. Zgłosiłem to jako niespójność/bug, że tryb broni, załądowana amunicja rpg jest pamiętana a celownik nie.
×
×
 • Create New...