Jump to content

Qruszon

Members
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Private

About Qruszon

 • Rank
  Private Second Class

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Qruszon

  Moje

  Amunicja, gra opiera się na szybkiej dynamicznej walce. Nie wyobrażam sobie sytuacji gdzie w ogniu walki na małej przestrzeni dochodzi do sytuacji że kilka sekund czekam na zmianę magazynka. Po za tym w tej grze mamy różnorodność broni. I jak widzisz zmianę magazynka według twojego schematu np. Do CKM ów? Mapy Jak nie trudno zauważyć cele strategiczne nie są już elementem istotnym w grze, gdyż opieramy się na czasach po eksterminacji i wybuchu wojny.
 2. Wydaje mi się że, zmniejszenie ilości punktów spowodowało to o czym piszesz. Rzeczywiście graczom, mniej już zależy na wykonywaniu celów, powierzonych przez dowódcę. No bo przecież nie trzeba się wysilać żeby punkty zdobyć. Ja bym wrócił jednak do starego systemu przydzielania punktów a może nawet zwiększył limit. Niosło by to może za sobą konsekwencje, monotonności jednej mapy, ale można by rozwinąć większy wachlarz taktycznych umiejętności.
 3. czy mógłbyś rozwinąć bardziej swoją frazę ? Podajesz jakiś absurdalny przykład, który ni jak się odnosi do tego, jakim stwierdzeniem się posłużyłem. Stwierdzam fakty i jak ja to widzę, przerażą mnie fakt że , część ludzi widzi swoje egoistyczne postrzeganie rzeczywistości, a jeśli ktoś wyrazie swoją opinie to już jest jakimś "psycholem" Aby potwierdzić że odnoszę się do faktów podam Ci parę przykładów (dane na 2016r.) 1. League of Legends - model Free2Play - 1 600 000 000 $ przychodu 2. CrossFire - model Free2Play - 1 100 000 000 $ przychodu 5. World of Tanks - model Free2Play - 446 000 000 $ przychodu źrodło: Jakie gry zarabiają najwięcej w cyfrowej dystrybucji?
 4. Qruszon

  R.I.P

  Czy mógłbyś w skrócie opisać o czym piszą ?
 5. Qruszon

  R.I.P

  Niestety ze smutkiem w sercu, chciałbym zwrócić uwagę na fakt że gra umiera. A szkoda... Graczy z dnia na dzień ubywa
 6. Powinien powstać system na wzór ePUAP dla wirtualnej rozgrywki. Każdy gracz zobligowany był by do potwierdzenia swoich danych personalnych, i tylko jedna "instytucja" posiadała by zbiór takich danych.
 7. Okej, teraz rozumiem. Źle sprecyzowałem swoja sugestię, chodziło mi żeby zamienić T-72 na Twardego. Mapy są duże, więc granatniki wydaje mi się nie sprawiały by problemu. Tomyslav tez wspominam kiedy za pełno grywalna, edycje płaciło się w granicach 70-100 zł, 150 to już była astronomiczna kwota. Później biznes poszedł dalej i gry kosztowały już min. 150-170 a nawet 250 zł i ludzie to zaakceptowali. Teraz mamy epokę Free2Play i model mikro transakcji. I tego się nie zmieni... tak jest i tak było i tak będzie. Ja o nic nie proszę, akceptuję trend rynku, powyżej napisałem jak to wygląda.
 8. - Czy możesz coś więcej napisać, dlaczego uważasz że to są złe pomysły ? - Owszem jest to modyfikacja T72 ale z zupełnie inną mechaniką ognia oraz opancerzenia i w dodatku jest naszej produkcji. - Ale co mają starsze gry do tego ? Obecny jest taki trend a nie inny, na wszelkiego rodzaju skrzynki itp i patrząc na wyniki sprzedaży ludzie to kupują.
 9. Rozumiem, że niektórym nie odpowiada ten schemat , i po części rozumiem. Lecz aktualny model rynku tak wygląda. Osobiście preferowałbym coś w rodzaju skrzynek które każdy by otrzymywał co tydzień za aktywność, i gdzie losowane były by skórki lub właśnie wymienione racje żywnościowe. A co sądzicie o pozostałych pomysłach ?
 10. Mapy: Skoro jest to konflikt zbrojny, w czasach obecnych/przyszłych mapki powinny odzwierciedlać stan strategicznych lokacji w Europie. M.01 Madryt / Barcelona - czyli półwysep iberyjski, najbardziej wysunięty na zachodniej części Europy z dostępem do oceanu atlantyckiego M.02 Ateny - przepiękny górzysty krajobraz, zdobywanie Akropolu czyli kolebki zachodniej cywilizacji M.03 Rzym / Watykan - batalia na ulicach placu św. Piotra miejsce z odniesieniem do kultury i wiary chrześcijańskiej M.04 Krym / Symferopol - po ostatnich zmianach geopolitycznych i przyłączenie Republiki Autonomicznej Krymu na terenie Ukrainy, stała się częścią Federacji Rosyjskiej Bronie: B.01 Nóż - nieodłączny element wyposażenia każdego żołnierza, możliwość rzucania była by dodatkowym atutem B.02 Granatnik Pallad - jako element dodatku do podstawowego karabinu szturmowego lub samodzielny B.03 Granaty nasadowe - jako element dodatku B.04 Granat Fosforowy - miejscowe podpalenie terenu, częściowe uszkodzenie mniej opancerzonych pojazdów. Pojazdy: P.01 Czołg PT-91 "Twardy" - Polska produkcja P.02 Pojazd patrolowy Skorpion-3 - Polska produkcja Dodatki/Gadżety: DG.01 Noktowizor / Termowizor - element zakładany na broń. DG.02 Marker Laserowy - w celu zrzucenia nalotu, przez kilka sekund trzeba naprowadzić na cel DG.03 Racje żywnościowe - dodawane co tydzień lub poprzez mikropłatności , dające czasowy bonus do statystyk takich jak regeneracja , poprawienie celności, wytrzymałości.
 11. Moja sugestią dodanie jest opcji, ukazania w kolorach zielony i czerwony statystyk montowanych dodatków do broni, czy przynosi nam korzyść założenie danego celownika, modułu itd. Aktualnie jest tylko podane w wersji liczbowej. Nie zawsze jest to czytelne dla początkujących graczy, czy lepiej mieć na przykład mniejszy czy większy recoil.
 12. Dzień Dobry, Witam, Cześć i Czołem
×
×
 • Create New...