Jump to content

JerzuSzn

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Private

About JerzuSzn

 • Rank
  Private
 1. Podpinam się pod temat - właśnie przed chwilą mi się zdarzyło Edit: minęła godzina i znów to samo.
 2. Wszedłem do rozgrywki i dorzucam screeny z ustawieniami jakości na "niskie" i "ultra". Dodatkowo włączyłem wszystkie możliwe funkcje w ustawieniach graficznych. Niskie: Ultra:
 3. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Z braku czasu nie grałem mniej więcej od świąt. Ostatnio uruchomiłem grę i zauważyłem znaczny spadek jakości grafiki. W chwili obecnej wygląda to jak na poniższych screenach (wiem, że Smoleńsk nie ma tekstur, ale akurat tutaj zrobiłem screeny. Na Warszawie np, gdy z widoku jak na poniższych screenach przechodzę do widoku przez celownik, to wygląda to tak, jakby się tekstury stopniowo wczytywały i obraz nabierał ostrości) GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3511736 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): Za każdym razem gdy uruchamiam grę. SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): Intel Core I5-3470 3.2GHz 16GB RAM nVidia GeForce GT 1030 2GB CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 4. I'm still telling - F51 is a small studio and a WW3 is a big project. The game is early, very early access. People, even if devs do not comm with us, it does not means they don't read our messages. Have faith. I'm sure it will be great success. I know a lot of You are grown up on big titles like BF or something, but for me - the devs made a big thing - they gave us a product. Not perfect, but just like it is - more or less playable. And I hope that they were listen our voice and some day all of us will enjoy this game. So stop complain and give them time.
 5. JerzuSzn

  Say Hello!

  Say "hello" to my lil' friend ;) ( I mean RPG-7) ;)
×
×
 • Create New...