Jump to content

Savv

Members
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Savv

 1. Savv

  R.I.P

  260 graczy szlag mnie trafia. F51 maja k*****a taki potencjał, zdolności i umiejętności a czepili się "idei" trybów tdm i warozne. Gdyby WW3 bazowała na grze America's Army 2 dla mnie był by hicior.
 2. Savv

  R.I.P

  Nie wiem dlaczego F51 uczepiło się tego głupawego trybu warzone. Plan rozwoju niczego nie zmienia jak macie się trzymać tego trybu gry to ta gra skazana jest na śmierć.
 3. Oj tam wolałbym mape z tryb kampanii rodem z gry Enemy Territory: Quake Wars. Wyobrażam sobie klasę inżyniera jakie w tej grze miał by możliwości ale jest TDM
 4. Savv

  Moje

  Amunicja. Amunicja nie powinna być liczona na pojedyncze pociski tylko na magazynki. Przykład: Naciskasz R wyjmujesz magazynek z broni chowasz w kamizelkę taktyczną a z kamizelki taktycznej wkładasz magazynek. Czas takiego przeładowanie jest długi ale sprzątasz po sobie. Wadą jest również to że za n-tym razem załadujesz nie pełny magazynek. Naciskasz 2xR taktyczne szybkie przeładowanie wywalasz magazynek z broni wkładasz nowy z kamizelki taktycznej. Tak jest w grze Insurgency Sandstorm. Personalizacja żołnierza. Wyznacznik tylko wagi do customizacji to za mało. Powinien być jeszcze jeden czynnik "powierzchnia" - liczba kieszeni w kamizelce taktycznej. Powiedzmy tak jest w grze Escape from Tarkov. Mapy Idea map mi się nie podoba. Nie rozumiem Waszej idei. To będą tylko stolice świata? Chodzenie po sklepach w realu i grze mnie denerwuje. Dlaczego bitwy nie toczą się teoretycznie na jakiś strategicznych punktach na mapie świata. Przykład: Polska Warszawa bitwa o most przejście przez Wisłę. Niemcy bitwa o elektrownie atomową. Rosja bitwa zakłady zbrojeniowe czołgi.
×
×
 • Create New...