Jump to content

Mar55tin

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Private

About Mar55tin

 • Rank
  Private Second Class
 • Birthday 02/19/1988

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. i5-4440, 32Gb DDR3, płyta główna MSI Z97, Geforce 1070 GTX 8Gb Gigabyte. Gra zainstalowana na zwykłym HDD firmy WD chyba. 60 (Berlin) - 110 FPS wsio na Ultra. Brak dropów.
 2. Jak cię interesuje to kup sprawdź jak nie będzie dobrze zwróć. Tylko nie graj dłużej niż dwie godziny inaczej że zwrotu nici. Ja mam procek i54440 i wszystko śmiga więc na tym etapie ciężko porównywać między sobą.
 3. Poza tym w tej grze istnieje zdecydowana przewaga, jak się współpracuje ze swoim Squadem, więc dodatkowe buffowanie jest raczej zbędne, nagrody w formie expa i battlepoints'ów powinny wystarczać. Tak sądzę
 4. Tak, zwiększenie poczucia przynależności do oddziału byłoby fajne. Chociaż nie do końca jestem zwolennikiem umiejętności z kosmosu, to myślę że pomysł jest dobry. Od siebie bym dodał, można by popróbować z rozszerzeniem rozkazów dla dowódców np. możliwość wskazania miejsca do którego dowódca chciałby kogoś wysłać w celu zajęcia pozycji czy coś, osoba czy osoby które tam się przemieszczą dostały by dodatkowe punkciki np. Taki luźny pomysł tylko w nawiązaniu do tematu.
 5. Wolfenstein 3D on a borrowed computer, I cried like a baby when the owners took it back
 6. Ogólnie to gra chodzi mi dobrze 100 - 150 FPS (poza Berlinem), więc nie narzekam na ogólną optymalizację. Jak na EA i trzy tygodnie po premierze jest naprawdę dobrze, jeszcze polecam filmik gdzie gościu analizuje Netcode gry, tutaj myślę że ekipie T51 należy się ogromny szacun.
 7. GF 1070, kręci się na pełnych obrotach, aż żona wczoraj przyszła mnie zrugać, że odkurzam o 3 nad ranem.
 8. Dorzucam się do tej prośby, wybór trybu byłby wskazany
 9. Actually it is on the Roadmap if you expand on the Other Improvments and Features there is a point which says "BASIC SHOOTING RANGE".
 10. Ja to do 23 muszę czekać, każdego dnia, póki rodzina nie pójdzie spać to nie ma grania ?
 11. Mar55tin

  R.I.P

  Właśnie sobie odpowiedziałeś na własne pytanie
 12. Mar55tin

  R.I.P

  Podoba mi się, że podchodzicie do tego jak Ubi do Rainbow Six Siege. Gra ma już 3 lata a różnica jest ogromna między tym co było a co jest. Trzymam kciuki, że i wam się powiedzie na tym polu :).
 13. Również jestem za. Od siebie dodam, że tak jak wspomniał MrocznyDrwal takie sporadyczne zawieje, z pogorszeniem widoczności, w Moskwie, by też pomogły ograniczyć dominację snajperów przy punktach A i C. Na innych mapach, nie miałem jeszcze okazji pograć, bo matchmaking uparcie mnie cały czas, wrzucał na Kreml
 14. Siemanko wszystkim, do zobaczenia na polu bitwy mam nadzieję Udanych łowów.
×
×
 • Create New...