Jump to content

Edys

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Edys

 1. Witam, jak wiadomo w 2018 mieliście słaby start z wczesnym dostępem ale to już ponad 2,5 roku a gra dalej nie gotowa, kiedy premiera?
 2. Grę posiadam od samego początku, grałem w nią kilka tygodni, co jakiś czas wracam czy coś się poprawiło z optymalizacją, niestety jestem zawiedziony. Gra ma potencjał ale ze względów iż tworzy ją małe studio na rezultaty pewnie będziemy czekać latami. Na RTX 2080 super i 9900k gra chodzi strasznie, występują przycięcia co skutecznie odpycha od tej gry.
 3. Gra po aktualizacji 0.3 ma więcej błędów jak miała, respienie się pod mapą kilka razy na rozgrywkę wcześniej to nie występowało, pojazdy jak fruwały tak fruwają albo się przewracają, wydajność gry spadła. Fajnie że w końcu jest ograniczenie co do osprzętu (waga) ale nie działa to zawsze jak trzeba, tłumik dźwięku miałem na lufie zmieniając na coś lżejszego pokazywało mi że za ciężkie, no i powinniście się wstydzić wypuszczając mapę na tym etapie wykończenia, Smoleńsk to jakiś żart w stronę graczy chyba.
 4. Edys

  R.I.P

  Dołączam się do pytania, warzone to kwintesencja tej gry i oby nie zboczyli z tego kierunku.
 5. Witam pojawił się na steam WW3 PTE lecz gdy próbuję go odpalić wyskakuje błąd aktualizacji, dane jakie pobrało po wciśnięciu ''zainstaluj'' to zero, pojawił się tylko skrót na pulpicie. Jak to zainstalować?
 6. Już to pisałem i popieram, zamiast na TDM tracić czas niech popracują nad optymalizacją.
 7. Wyłączcie ten TDM to staje się już nudne, znów tracicie graczy ludzie nie wiedzą jak dołączyć do normalnej rozgrywki dlatego serwery świecą pustkami. Przy zakupie jakiegokolwiek dodatku do broni nie ma opcji podglądu. Optymalizacja kiepska na tym się skupcie a nie na nowych trybach gry. Jakieś nieporozumienie z zadawanymi obrażeniami, strzał w brzuch zabija od razu a w głowę nie nawet jak użyjemy snajperki.
 8. Zamiast na chwilę obecną dodawać nowe tryby gry poprawili by optymalizację i w końcu dodali nową mapę. Po co kombinować macie mały zespół więc niech się skupią najpierw nad optymalizacją, gra ma potencjał ale spadki FPS zniechęcają nawet przy bardzo dobrej konfiguracji komputera. Czy to ustawienia minimalne czy maksymalne spadki są a granie w wyższych rozdzielczościach to katorga.
×
×
 • Create New...