Jump to content

slaski5

Members
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Private

About slaski5

 • Rank
  Private

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. OPIS BLEDU (wymagane: jeśli możliwe to zrzut ekranu lub filmik mile widziany): Jesteśmy we 3 w party, dowódca klika quick join i wrzuca do gry tylko jego, jeśli naciśniemy wszyscy quick join dzieje sie to samo. EDIT: klikamy wszyscy na raz(juz nie bedac w party) Warzone na Warszawie liczy czas i jest tak ze jednego wrzuca a innych nie. Najpierw jest komunikat "searching players 3/30" pozniej pokazuje komunikat "no connection started", coś nie tak z dołączaniem jest. GAME BUILD ID (wymagane: przejdź do właściwości gry w bibliotece na aplikacji Steam potem skieruj się do plików lokalnych i w dolnym lewym rogu będziesz miał ID): 3339314 KROKI DO POWTÓRZENIA BLEDU(wymagane): SPECYFIKACJE SPRZĘTU (wymagane przy problemach z wydajnością gry): CRASH LOG (jeżeli wyskoczy Ci informacja z błędem wklej tutaj):
 2. Spokojnie, to ze gra jest niezoptymalizowana to wiadomo ja powiedziałem mój przykład gdzie pomogło - raz że nie mam już tak dużych spadków FPS a dwa że te FPS wzrosły po zakupie pamięci RAM, dlatego zaproponowałem koledze kirofs sciągnięcie programu i zobaczenie jak to wygląda u niego bo u każdego te użyte zasoby wyglądają inaczej. Odbiegając od juz od tematu optymalizacji 8GB to w tych czasach niestety jest już na styk sam sie o tym przekonałem wczoraj np grając w PUBGa, również postanowiłem sprawdzić zużycie RAMu i już w poczekalni było ponad 50% zużycia. Czasy kiedy kupowało sie 8GB RAM i to wystarczyło na system i gry przez długie lata niestety już minęły.
 3. Masz za mało pamieci RAM, sciagnij sobie jakis program który pokazuje uzycie RAMu i zobacz ile % masz wolnych i uzytych. Ja miałem 8GB ramu 2400 win7 i zwyczajnie brakowało, na system szlo w granicach 20-30% zuzycia, dokupilem RAM i problem zniknął :). Jeśli nie możesz dokupić RAMu to sprobuj pozamykać wszystkie programy nawet explorera powinno troche pomoc
 4. Aha, a jak powinno wyglądać niezbugowane? Odradzanie możliwe cały czas?
 5. Racja, jednak gdy jesteśmy za przeszkodą nieco dalej, mamy czas aby wychylić się w innym miejscu (np z drugiej strony przeszkody) i oddać strzał. Często jest tak że wiemy gdzie jest pojazd i podchodzimy do niego od tyłu i mamy czas (wspomniane 2sekundy) na oddanie strzału. Odwróćmy sytuacje bo problem leży bardziej na RPG vs Piechota. Wchodzimy z RPG do pomieszczenia/korytarza widzimy wychodzącego przeciwnika naciskamy LPM i mamy po zawodach a tak trzeba było by przytrzymać LPM 2sek więc przeciwnik miałby szanse na obronę (oddanie strzału lub wycofanie się za osłonę). Na większym dystansie wydaje mi się ze sytuacja niewiele by się zmieniła, ktoś czai się z RPGiem za osłona wychyla się , celuje 2secLPM i leci, chodzi o walkę w budynkach, raczej rzadkością jest używanie wyrzutni rakiet w pomieszczeniach
 6. Na plecach to było tak w przenośni chodzi o to ze raz sie da na dowódcy odrodzić a raz nie, od czego to zależy?
 7. Witam, nie wiem czy dobry dział ale centrum pomocy więc może ktoś pomoze. Od czego zależy resp na dowódcy swojego oddziału? Raz się da odrodzić "na plecach" a raz nie, może ktoś sensownie wytłumaczyć :)?
 8. Troche irytujące są te RPG strzelające w piechote np w budynkach czy na TDM, ustawia sie gosciu z RPG na koncu korytarza i wali jak z karabinu ? lub poprostu trzymając w łapie wbiega w korytarz lub do pomieszczenia i jak ktoś wyjdzie to. Moja propozycja jest taka zeby dodać opóźnienie wystrzału na np 2 sec, wtedy nie powinno być takich dziwnych sytuacji a przy pojedynkach RPG vs Pojazdy wydaje mi się że nie będzie to miało wiekszego znaczenia.
×
×
 • Create New...