Jump to content

ZwierzaK

Recon Unit
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

ZwierzaK last won the day on August 4

ZwierzaK had the most liked content!

Community Reputation

101 Private

About ZwierzaK

 • Rank
  Staff Sergeant

Recent Profile Visitors

231 profile views
 1. @Zari 1. Co do zegarka, to te niewiele osób ściąga potem inne osoby. Taka sytuację pamiętam jak szybko się rozszedł zegarek w Unreal Tournament jak ktoś zrobił moda. Potem wszyscy grali na zegarek na zbieranie belta itp. . Następna sprawa że sam zegarek też by się przydał bo często nie wiem która już godzina i jak zwykle przez was niewyspany do pracy chodzę 5. Ja bym je zupełnie usunął ale to tylko moje zdanie. 6. Filmiki rożne macie. Np. wykorzystanie początku tego trailera tylko 0:28 wrzucić postacie ze składu.
 2. @Szogo ale Tipy są na loading screenie.
 3. Po Free weekendzie CoD spodobało mi się kilka rzeczy których brakuje w WW3. 1. Zegarek ale widziałbym go w ten sposób że wywoływany jest przyciskiem i można ustawić na nim na szybko alarm np. scrollem. Mogłyby przypomnieć np. o możliwości użycia Strike 2. Sposób działania flashbanga w CoD bardzo mi się podoba w WW3 jest prawie bezużyteczny jak i zasięg zwykłego granatu jest zbyt mały IMO. 3. Dłuższa animacja ADS. 4. Odblask z lunety snajpera byłby fajnym dodatkiem. 5. Usunąłbym skrzynie z equipmentem, teraz nikt już nie nosi amunicji ani sprzętu. Wymuszało to bardziej zespołową grę. 6. Na rozpoczęcie WZ można by dać, zamiast loading screena , filmik z wysiadania z helikopterów.
 4. Już kiedyś o tym pisałem, mi się podoba pomysł. Jeszcze bagnet by się przydał.
 5. Jak dla mnie pomysł ze staminą nie jest najlepszy, fakt ze na live light porusza trochę za szybko natomiast na PTE wszystkie klasy poruszają się zbyt wolno szczególnie ciężki, myślę że powinno być coś pomiędzy. Stamina utrudniałaby grę szczególnie na WZ gdzie czasami trzeba przemieścić się pomiędzy odległymi punktami.
 6. Hitreg is broken and this is the main issue, so i think Heli should be removed for now.
 7. Wczoraj podczas meczu 3 helki wroga zniknęły po kilku czy kilkunastu sekundach. Ale cała ekipa zaczęła strzelać + UCAS-D. Problemy są trzy, pierwszy nowi nie wiedza jak (miałem mecze ze cały mecz latałem Helka) a drugi to dalej problem z rejestracja trafień ( przykład na filmiku, pokonałem ją dopiero taranując ) trzeci to cooldown ale to będzie załatwione soon
 8. I've been playing a helicopter a lot lately. Sometimes it is a few minutes, sometimes the whole match depends on the opponents if they can jamm, shoot from Vehicles or with AP ammo.
 9. do TDM dolozylbym multi monster i ultra kille i na koncu godlike
 10. Commo rose pod X jest w obecnej formie zbyt wolne zeby go uzywac w tak szybkiej grze trzeba przez znikajace 3 poziomy sie przedostac i jeszcze trzeba ptrzytrzymac, wydanie rozkazu zajmijue 2-3 sec jak sie wie gdzie klikac a to zdecydowania za duzo . IMO idealnym rozwiazaniem byloby usuniecie czesci opcji (zostawienie najwazniejszych ) i zrobienie Commo Rose opartego o 2 pierscienie gdzie drugi jest od samego poczatku widoczny oraz przypisanie inne guzika do niego.
 11. With win 10 go to screen settings. Select Start > Settings > System > Display >Advanced Display Settings> Display adapter properties for Display 1 > monitor change the refrash rate
×
×
 • Create New...