Jump to content

ZwierzaK

Recon Unit
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ZwierzaK last won the day on March 17

ZwierzaK had the most liked content!

Community Reputation

94 Private

About ZwierzaK

 • Rank
  Staff Sergeant

Recent Profile Visitors

155 profile views
 1. Wczoraj podczas meczu 3 helki wroga zniknęły po kilku czy kilkunastu sekundach. Ale cała ekipa zaczęła strzelać + UCAS-D. Problemy są trzy, pierwszy nowi nie wiedza jak (miałem mecze ze cały mecz latałem Helka) a drugi to dalej problem z rejestracja trafień ( przykład na filmiku, pokonałem ją dopiero taranując ) trzeci to cooldown ale to będzie załatwione soon
 2. I've been playing a helicopter a lot lately. Sometimes it is a few minutes, sometimes the whole match depends on the opponents if they can jamm, shoot from Vehicles or with AP ammo.
 3. do TDM dolozylbym multi monster i ultra kille i na koncu godlike
 4. Commo rose pod X jest w obecnej formie zbyt wolne zeby go uzywac w tak szybkiej grze trzeba przez znikajace 3 poziomy sie przedostac i jeszcze trzeba ptrzytrzymac, wydanie rozkazu zajmijue 2-3 sec jak sie wie gdzie klikac a to zdecydowania za duzo . IMO idealnym rozwiazaniem byloby usuniecie czesci opcji (zostawienie najwazniejszych ) i zrobienie Commo Rose opartego o 2 pierscienie gdzie drugi jest od samego poczatku widoczny oraz przypisanie inne guzika do niego.
 5. With win 10 go to screen settings. Select Start > Settings > System > Display >Advanced Display Settings> Display adapter properties for Display 1 > monitor change the refrash rate
 6. IMO current way is much better and it`s implemented in most of FPS the game.
 7. Spotowanie 3D jest słabe i zmienia rozgrywkę w strzelanie do czerwonych kwadracików i to przez ściany. Spotowanie przez OTV zamieniłbym na punkty na minimapie a minimapę powiększył.
 8. No i wydawanie rozkazów z poziomu mapy pod M. Wszystkie punkty i ich stan przejmowania powinny być cały czas widoczne np. pod kompasem żeby się nie rozglądać po całej mapie.
 9. ZwierzaK

  GINIĘCIE

  niestety
 10. Fajnie by było gdyby przy nowym menu dodane były loadouty dla kamuflaży, żeby z menu respawna można było zmienić kamuflaż fajnie gdyby były 4 sloty ( noc, zima, las, miasto ).
 11. Zabranie termo meh. Zmniejszenie HP żeby Tandem z RPG zabijal 100%, ogólnie trafienie z RPG powinno niszczyć Heli ale niech będzie ze zwykły zabiera 80% ? skrócenie czasu na odłączenie po jamm, ale na razie wyłączyć i potestujemy na PTE. #TURNOFFhelidrone
×
×
 • Create New...