Jump to content

ZwierzaK

Recon Unit
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

ZwierzaK last won the day on September 23

ZwierzaK had the most liked content!

Community Reputation

112 Private

About ZwierzaK

 • Rank
  Sergeant First Class

Recent Profile Visitors

844 profile views
 1. ZwierzaK

  Rozczarowanie

  Ogólnie to nie musicie się tłumaczyć wydanymi pieniędzmi czy wielkością studia. Gra pomijając błędy oraz wiedząc jak będzie wyglądało np. nowe menu czy plany rozwoju nie odbiega od tytułów AAA, trzeba tylko pamiętać, że na ten moment, to ciągle Beta wersja.
 2. Add option that the only ppl with the officer rank can play BRE.
 3. Mi też, po tym patchu działa najgorzej. Tak słabo jeszcze nie miałem ale na serwerach NA działa znacznie lepiej niż na EU, takich dropów fps nie mam.
 4. ZwierzaK

  claymore

  Ja uważam, że powrót do broni głównej to lepsze rozwiązanie łatwiej kliknąć drugi raz na ekwipunek niż kombinować z przełączaniem broni.
 5. 1. Dobrze, natomiast pojazdy teraz są zbyt słabe. 2. j.w. 3. Możliwość uszkodzenia gąsienic i silnika. Zwiększenie opancerzenia i trochę losowości przy trafieniach (krytyczne trafienie) . Kierowanie ogniem tylko przez pasażera.
 6. Dodam jeszcze tylko, że trzeba usunąć możliwości detonacji C4 po śmierci. Znaczniki punktów umieszczone wyżej tak jak na WZ byłyby lepsze.
 7. @Zari 1. Co do zegarka, to te niewiele osób ściąga potem inne osoby. Taka sytuację pamiętam jak szybko się rozszedł zegarek w Unreal Tournament jak ktoś zrobił moda. Potem wszyscy grali na zegarek na zbieranie belta itp. . Następna sprawa że sam zegarek też by się przydał bo często nie wiem która już godzina i jak zwykle przez was niewyspany do pracy chodzę 5. Ja bym je zupełnie usunął ale to tylko moje zdanie. 6. Filmiki rożne macie. Np. wykorzystanie początku tego trailera tylko 0:28 wrzucić postacie ze składu.
 8. @Szogo ale Tipy są na loading screenie.
 9. Po Free weekendzie CoD spodobało mi się kilka rzeczy których brakuje w WW3. 1. Zegarek ale widziałbym go w ten sposób że wywoływany jest przyciskiem i można ustawić na nim na szybko alarm np. scrollem. Mogłyby przypomnieć np. o możliwości użycia Strike 2. Sposób działania flashbanga w CoD bardzo mi się podoba w WW3 jest prawie bezużyteczny jak i zasięg zwykłego granatu jest zbyt mały IMO. 3. Dłuższa animacja ADS. 4. Odblask z lunety snajpera byłby fajnym dodatkiem. 5. Usunąłbym skrzynie z equipmentem, teraz nikt już nie nosi amunicji ani sprzętu. Wymuszało to bardziej zespołową grę. 6. Na rozpoczęcie WZ można by dać, zamiast loading screena , filmik z wysiadania z helikopterów.
 10. Już kiedyś o tym pisałem, mi się podoba pomysł. Jeszcze bagnet by się przydał.
×
×
 • Create New...