Jump to content

Eintz

Recon Unit
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Private

About Eintz

 • Rank
  Private
 1. Witam; mam sugestię co do działania VOIPu w WW3. Mianowicie czy nie lepiej byłoby wprowadzić możliwość korzystania z niego tylko w zakresie swojej 5-osobowej drużyny, a możliwość komunikowania się z dowódcami innych drużyn miałby tylko dowódca. Najchętniej usłyszałbym jeszcze dźwięki korzystania z VOIPu i możliwość jego zakłócania. W takim wypadku fajna byłaby również funkcja mówienia jako żołnierz - słyszeliby nas wszyscy na pewną odległość. Bardzo proszę o konstruktywną dyskusję i zaangażowanie, ponieważ obecny VOIP (niestety, ale) szału nie robi ?
 2. Kurczę, akurat ich byłem inicjatorem
 3. Według mnie sprawiało to, że gra była bardziej taktyczna i nie strzelało się bez opamiętania. A propos... obrażenia za postrzelenie swojego sojusznika są śmiesznie małe. (I nie - nie mówię, by były 1 do 1;)
 4. Ja również. Chodzi raczej o to, że np. podczas sytuacji, w której słyszę kogoś za ścianą, a nie widzę znacznika; obecnie jestem w 100% pewny, że jest to wróg i bez zastanowienia mogę zaatakować.
 5. Witam, gram w WW3 od samego jej początku i chciałem zapytać, czy zmiana dotycząca widzenia wszystkich członków drużyny przez np. ściany ma pozostać? Osobiście o wieeele bardziej podobał mi się system wyświetlania tylko członków własnego, 5-osobowego oddziału. Nadawało to większego poczucia przynależności i mam ogólne wrażenie, że było lepsze. Taka luźna sugestia P.S. Trzymajcie tak dalej! Jestem pod wrażeniem rozwoju tego tytułu.
×
×
 • Create New...