Jump to content

grthkr

Members
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by grthkr

 1. Spadałeś, czy po prostu nie mogłeś się ruszać (guziki nie odpowiadały) ?
 2. Janusz Szczypiorek ZDRAJCA
 3. View Frustum Culling? Nigdy się z tą nazwą nie spotkałem. A to, że widzisz przez sciany przez 0.5s to na pewno nie przez Render Distance, raczej jakiś lag.
 4. Ludzie to już wiele razy zgłaszali, wydaje mi się, że na serwerach PTE problem jest już zażegnany. /Ale, komu chce się czytać dwa tematy pod spodem... weedtime
 5. Ten bug jest już znany. Spokojnie, pracują nad tym.
 6. Dasz radę wysłać parę screenshotów tego problemu ?
 7. Maybe this is ping issue. Because I never noticed something similar.
 8. Build: 3428619 Jak znajdę więcej takich miejsc po prostu, porobię screenshoty i wyślę.
 9. Na którym punkcie, A1? A2? Bo obok twojego znacznika widać gwiazdkę (dowódce) więc spawn na nim by mi pasował. Bo jakimś cudem oddaliłeś się już bardzo daleko od potencjalnych spawn pointów.
 10. Jak się tam pojawiłeś? Użyłeś postawienia się na dowódcy?
 11. Czy jest taka możliwość? Lubię szukać błędów w grach, to moja pasja, większość czasu spędzonego w grze poświęciłem bugom. Ale nie jest to łatwe, gdy muszę za każdym razem ładować się na jakiś serwer i zwykle gra kończąc się, przerywa moje poszukiwania. Więc, czy byłaby taka możliwość na wczytywanie map offline? Bo o serwer to nawet nie proszę, bo wiem że z nimi krucho. Dzięki za wysłuchanie.
 12. Wszystko jak zawsze w załączonym filmie. Build: 3428619 Do następnego reporta!
 13. Że tak powiem, pierwsza część serii. Sprawdze za was jeszcze wszystkie sufity na pozostałych mapach (po za Smoleńskiem bo to moim zdaniem to nie jest nawet prototyp, bardziej zlepek assetów). Build: 3428619 Nie używam szablonu reportów, ponieważ wszystko jest w filmie. Do następnego reporta!
 14. Mam podobnie jak u zeb75. Gdy po zmianie loadoutu spawnie się z nowym, mój TOR ma tylko część dolną, jednak po paręnastu sekundach dogrywa się reszta. Procesor: AMD Ryzen 5 2600 , Six-Core Po za tym, czego te mega herce? Tak średnio się na składnie kompa znam
 15. Już nawet na międzynarodowym forum to pozgłaszali, więc na pewno to naprawią.
 16. To chyba za mało jak na reporta mym zdaniem. Nie wiadomo jak to powtórzyć.
 17. To jest dość częste, znalazłem parę na Warszawie. Po za tym, przez taki sufit można przelecieć dronem
×
×
 • Create New...