Jump to content

Hourdeau

Recon Unit
 • Content Count

  71
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Private

About Hourdeau

 • Rank
  Corporal

Recent Profile Visitors

81 profile views
 1. Hourdeau

  Objective tryb jak w Wolfenstein ET

  Obecnie działa to w Call Of Duty WWII jako tryb "Wojna". Dość fajny tryb lecz pełny skryptów i ograniczeń bez wielu możliwości na rozwiązanie meczu co w tak stosunkowo dużej grze wg. mnie raczej nie ma zbyt wielkich szans na sukces.
 2. Hourdeau

  Free BR

  Bzdury, tym bardziej tryb BR pasuje do tej gry jak rajdowanie w 8graczy bossa w super mario, lepiej zakończ ten temat.
 3. Hourdeau

  Waga broni

  Zamiast zwiększania wagi broni powinno się obniżyć limit obciążenia żołnierza lub po prostu wprowadzić limity na posiadanie "ciężkich" broni w ekwipunku (co jest gorszym wg. mnie rozwiązaniem). Ciekawy sposób logiki - wychodzi na jedno ale promuje tylko jedną klasę graczy. Coś jeszcze ciekawego? Przy zachowaniu realnych wag konkretnych broni limit można zmniejszyć i nie będzie to nikogo premiowało bo waga LKMów też jest mocno zawyżona gdzie HK121 (UKM MG5) waży 31kg (!!!!!!!, bez amunicji jego waga to zaledwie 10.8kg, a magazynek na 100pocisków 7.62NATO waży jakieś 3-3.5kg) Takie rozpisanie wagi dla ww. SCAR-H Waga broni: 3.86kg Luneta/PEQ/dwójnóg(uchwyt) - ~0.5kg 8 magazynków (20pocisków*8=160pocisków) - 6kg (waga jednego magazynka 7.62x51 ~0.750kg) Cały zestaw ~10kg czyli twórcy przegięli o ponad połowę z wagą broni. Trochę daleko od realizmu.
 4. Hourdeau

  Jakie tryby chcielibysmy zobaczyć w WW3?

  A czym niby ten tryb się różni od klasycznego Rush?
 5. Hourdeau

  Recon mode tests sign up!

  As FPS veteran I'm singning up!
 6. Hourdeau

  Śmierć

  A po polsku można?
 7. Hourdeau

  Moglibyście dodać pasek stanu ładowania?

  Tak już wygląda dyskusja z tym osobnikiem. Ponadto nawet gdybyś miał to SSD to nie masz gwarancji, że gra w obecnej fazie ci się szybko załaduje bo nawet na moim SSD na M.2 gra raz ładuje się błyskawicznie, a raz zdążę herbatę zrobić. Poradnik FPS <- zajrzyj tutaj, poradnik opiera się na zwiększeniu liczby FPS w grze. Może na czas ładowania też da radę. Co do Steam: Raczej tak, gry powinieneś odpalać z konta, do których jest ona przypisana.
 8. Hourdeau

  Respawn

  Jest opcja spawnu tylko i wyłącznie na dowódcy drużyny i raczej na 100% nie ulegnie to zmianie bo to poważnie zagroziłoby balansowi gry.
 9. Hourdeau

  crosshair

  Póki nie nauczysz się pisać i czytać ze zrozumieniem to dyskusje z tobą nie mają większego sensu bo nie potrafisz ani jednego ani drugiego. I btw. kasujecie moje komentarze mimo, że to nie ja rozgarniam tutaj coraz większy offtopic? Brawo
 10. Hourdeau

  Propozycje nowych broni

  Myślę, że póki co twórcy dobrze robią dodając bronie aktualne w użytku, a nie dodają jakichś staruchów jak np. właśnie AUG - konstrukcja sprzed 40lat czy broni, których żadna armia na oczy nie widziała jak H&K G11 czy FMG9 bo przez dodawanie takich "egzotyków" gra zacznie trochę trącić CoD. Na to też bardzo liczę na dodanie granatników w formie dodatku, a nie osobnej broni. I mam nadzieję, że nie zaburzyłoby to balansu w grze. No i nie mogę się doczekać większej ilości pistoletów i ich "reworku" bo póki co to są bezużyteczne pukawki.
 11. Hourdeau

  Nudne granaty

  Akurat rzucania granatu po ziemi nie miałem na myśli bo jako alternatywny rzut miałoby to fajne zastosowanie. Ale rzucanie granatu kryjąc się raczej ciężko zaimplementować gdy w grze nie działa żaden system krycia się za osłonami.
 12. Hourdeau

  Nudne granaty

  Pierwszy pomysł jeszcze spoko, mogłoby to działać jak w starym Rainbow Six - dwa tryby rzutu -> klasyczny oraz lekkie podrzucenie i faktycznie takie coś byłoby przydatne Natomiast z trzema kolejnymi to cię nieźle poniosło. Rzucanie dwóch granatów na raz? To zamiast granatów weź sobie C4, będzie większe bum i dodatkowo masz je pod kontrolą. Ponadto tryb rzucania zza osłony też działa. Wystarczy szybko się wychylić w czasie rzucania i tyle.
 13. Hourdeau

  crosshair

  O nagle przestaje w tematach chodzić o ocenę pomysłu? Uuu ale zaśmierdziało stęchłą hipokryzją, fu. To samo wynikło z mojego postu więc twoja ocena się niczym nie różni. Pozostaje ci się cieszyć inaczej musiałbyś szukać psiapsiółków na innym forum. Polecam czytać jeszcze dokładniej i ze zrozumieniem to dojdziesz do tego, że moje wnioski są identyczne jak u kolegi niżej -> nie ma szans zrównoważyć przewagi sprzętowej innych graczy. To tak jakbyś chciał karać graczy, że mają myszkę, która przy celowaniu automatycznie obniża DPI etc. etc.
 14. Hourdeau

  punktacja w TDM

  Jeżeli "brzydkie" określenie twojego durnego argumentu cię obraża to serio jest coś z tobą nie tak. No ale nie o tym temat. Oba tryby dalej polegają na jednym trybie -> zdobyć jak najwięcej fragów i nie ma zależności czy w DM czy TDM jest ważniejsze KD ratio -> tym bardziej w TDM jest to nie do ogarnięcia przy takiej ilości osób, chyba że masz swój cały zespół bo prawdopodobieństwo tego, że trafisz przy quickmatch cały zespół grający ostrożnie jest niemal zerowe. Ponadto przy losowej rozgrywce DM/TDM nie ma sensu deprecjonować najlepszego gracza tylko dlatego, że ma najwięcej fragów ale >1.0 K/Dratio i "tytuł mvp" kierować na siłę dla tego, który ma lepszy stosunek fragów - totalna głupota. Po prostu ten tryb polega na szybkiej rozgrywce z prostym celem. Nie widzę żadnej potrzeby aby zmieniać obecny system bo zapobieganie aby ktoś "biegał jak rambo z kałachem na hurra" spowolni strasznie fajną dynamiczną rozgrywkę, a na tym ten tryb polega. Ktoś nie chce zwracać na największą ilość fragów? Kogoś irytuje biegający rambo? Niech wbije na warzone, tam nieraz ktoś z największą ilością fragów gnije w połowie tabeli. Chyba kogoś za bardzo sfrustrowało parę przegranych meczy w TDMa, albo zabolało, że ktoś był wyżej w tabeli.
 15. Hourdeau

  Czy to jest troll Hourdeau

  Faktycznie, lepiej nie dyskutować z tobą bo umysłem gdzieś świrujesz w okolicach Jowisza
×