Jump to content

Hourdeau

Recon Unit
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Private

About Hourdeau

 • Rank
  Staff Sergeant

Recent Profile Visitors

174 profile views
 1. Hourdeau

  Battle Royal

  Stary, nie wiem na co ty jeszcze czekasz. Wysyłaj tu szybko swoje papiery: http://www.thefarm51.com/praca/
 2. Przecież taka gra jak WW3 czy inne tego typu nie są grami e-sportowymi i poza lokalnymi małymi turniejami nic one nie znaczą. Już lepiej "bomby" niech działają jak w starym podboju w BF3 niż starać się robić tryby dla małej liczby osób tworząc tryby gry rodem z Call of Duty.
 3. Chcesz taktycznej gry to sobie kup starego Rainbow Six. Jeżeli nie potrafisz zrozumieć prostej mechaniki blokowania respawnu przeciwnika to ja nie widzę dla ciebie żadnej nadziei.
 4. No to chyba o tym napisałem? Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Skoro nie potrafisz zaatakować punktu tak aby dość szybko się w nim znaleźć i zablokować możliwość respawnu to tylko i wyłącznie twój problem. Co ma do tego granie na pałę lub te twoje "taktyczne"? Pisz po polsku bo znów nie rozumiem twojego przesłania. Skoro tak taktycznie grasz to powinieneś się ustawiać tak aby mieć osłonę z jak największej ilości miejsc i nie dać się zabić w plecy więc zaczynam się zastanawiać kto tu biega na pałę. Poza tym prawdopodobnie z winy serwerów często można trafić na respiącego się przeciwnika i mieć nad nim przewagę nawet kilku sekund nim będzie mógł on wykonać ruch. Dla mnie sprawa jest prosta jak drut: skoro atakuję to zajmujesz jak najszybciej pozycję w punkcie by móc powstrzymać kontratak, a przy okazji blokuję możliwość respawnu i tyle, prosta mechanika. Jeżeli ktoś czai się powoli w stronę punktu, a tym bardziej w trójkę i daje się zabić przez jednego typa to świadczy to tylko o ich zaskakująco żenującym poziomie. EOT
 5. Z jakiej racji masz otrzymywać punkty skoro dałeś się zabić? Bezsensowny punkt. To również nie będzie miało zastosowania. Skoro widzisz, że dowódca z przeciwnej drużyny tak gra i działa jako mobilny spawn to właśnie zaobserwowałeś poprawne jego zastosowanie. Dowódca od tego jest by dawał możliwość respawnu oraz dobrze wydawał rozkazy, proste. Nie widzę żadnego sensu w stopniowym zwiększaniu czasu respawnu na nim. O ile dobrze wiem to przeciwnik nie może się zrespawnować w momencie kiedy my przejmujemy punkt lecz tylko wtedy gdy jest "clutch" i na punkcie jest tylu atakujących co broniących (chyba!) lub gdy atak został przerwany i żaden atakujący się tam nie znajduje. Jest to w tym momencie dobre i logiczne -> skoro nie potrafisz zaatakować na tyle by pozbyć się przeciwnika z punktu to daruj sobie atakowanie i się przegrupuj. Resztę już olewam bo już nie mam zamiaru się męczyć z twoją tragiczną pisownią. Czytać się tego łatwo nie da.
 6. Już powiedziałem, że z osobą na tak żenującym poziomie dyskutować nie będę. Zamilknij już. Nie wiem co ma ten czołg do mojej wypowiedzi ani tematu ale nawiasem mówiąc - tak, może nie w identyczny sposób jak w grze ale technika pozwala na wprowadzenie czołgu do pola walki za pomocą samolotu. Rozumiem o co ci chodzi ale jeżeli teraz w grze strzelba zostanie kolejny raz znerfiona to będzie ona już kompletnie bezużyteczna. Trzeba się pogodzić z tym, że realnie strzelby są dość potężną bronią i tyle. Według mnie obrażenia i zasięg strzelb powinien pozostać taki jak jest (a nawet powinno się dać ulepszyć za pomocą np. czoków na lufę). Jedyny arsenał w tym momencie do naprawy to heli-dron oraz pistolety, które są również średnio użyteczne.
 7. Tak bardzo cię boli, że zwróciłem ci uwagę na wypisywane przez ciebie bzdety? Smutne jest to, że nie widzisz głupot, które tutaj wypisujesz dalej brnąc niepotrzebnie w offtop. Żegnam i nie odpisuj mi więcej bo dyskusja na takim poziomie mnie nie interesuje.
 8. I co z tego, że oddałeś strzał skoro mówię ci, że nie każde trafienie jest celne? Możesz próbować strzelić z kilometra i trafić. Bierz pod uwagę jaki ktoś ma pancerz, w jakie miejsce ciała pocisk trafia, "damage drop by distance" i to, że aby zaliczyć pełne trafienie musisz ze strzelby trafić WSZYSTKIMI śrucinami jakie wylatują z lufy. Już po prostu skończ ten lament i nie popisuj się takimi kwiatkami jak te twoje 30metrów zasięgu dla strzelb.
 9. Poważnie? Porównujesz szybkostrzelność karabinku szturmowego do strzelby? Poza tym widocznie tylko tobie wydawało się, że trafiłeś go 2 razy. Gra bardzo dobrze wie kiedy zaliczyć pełne trafienie, a kiedy nie. Pamiętaj, że z lufy strzelby nie wylatuje tylko 1 element pocisku. Zaraz padnę. Naprawdę uważacie 30metrów za dystans zbyt duży dla strzelb? Chryste! Brakuje mi już słów na opisywanie tak skrajnej ignorancji jaką się tutaj popisujecie. Zrozumiałbym istnienie tego tematu gdy gra dopiero pojawiła się na Steam, a wówczas VEPR-12 był tak OP, że nie dało się grać przeciwko graczowi z tą bronią. Potem zostało to dość dobrze zbalansowane i już dawno nie widziałem żeby były problemy ze strzelbami.
 10. Dokładnie, durne przetargi i jeszcze głupsze decyzje polityczne sprawiają, że Polska jest w ciemnym lesie. U nas była afera, że na program rozwoju właśnie Andersa poszło chyba 50mld PLN gdzie na zachodzie wdrożenie i rozwój technologiczny pojazdu pancernego piechoty to koszt ~700mln $ Wielka szkoda bo mamy naprawdę dobre zaplecze "projektowo-naukowe" ku temu by budować świetne uzbrojenie ale kasy ani chęci rządu nie widać. Zresztą MSBS to świetny przykład jak opornie i w żółwim tempie to wdrażano do wyposażenia
 11. Faktycznie mój błąd, wyleciał mi całkowicie ten pojazd z głowy. Aczkolwiek Andersowi było znacznie bliżej do wprowadzenia go do użytku (próba rozwoju podwozia przez ponad 6lat) więc porównywanie go do jednorazowo powstałego konceptu jest dość nie na miejscu. Tym bardziej jest to jedyny pojazd w grze, który faktycznie nie jest w użytku. Już prędzej dodać do gry jakieś zagraniczne istniejące i dość popularne czołgi jak np. Merkava czy Challenger, a polskie póki co sobie odpuścić bo poza leopardami i T72 to raczej poza konceptami póki co się nic nie pojawi. No chyba żeby wprowadzić BWP-1 z unikalnym kamuflażem "Powłoka rdzy" i logo LWP Nie wiem jak daleka by musiała być ta przyszłość żeby w Polsce finalnie coś wdrożono z własnych fabryk Wdrożenie nowego pojazdu w użytek zajmuje przy dobrym finansowaniu nawet pół roku, a u nas od 10lat nie zrobiono nic mimo nawet nie najgorszych konstrukcji. Ponadto PL-01 jakoś średnio póki co pasuje bo wygląda komicznie na tle pozostałych pojazdów z gry. Myślisz, że dlaczego inne kraje posiadające dużo lepszy kapitał i lata doświadczenia nie wprowadzają takich projektów rodem z "Żołnierzy z kosmosu"? Osobiście wolałbym w grze widzieć jakieś realne pojazdy i bronie tak aby z tej gry nie zrobiło się Call of Duty Black Ops czy Advanced Warfare.
 12. Owszem przydatny system. Byłby dość dobry w formie zwykłego "pingowania" jak to miało miejsce choćby w stary Warcraft 3 lub oznaczania konkretnego kwadratu z siatki dzielącej mapę.
 13. Skoro nie jesteś zorientowany w żadnym z tych tytułów (a w których ja w wyżej wymienionych mam przegrane setki godzin) to dlaczego uważasz, że to ja jestem w błędzie, a moja krytyka jest niesłuszna? W takim razie zorientuj się jak wygląda system wyzwań w tych grach i może wtedy weź się za "proponowanie" nowych rozwiązań, co? Hipokryzja aż się przelewa. W każdym temacie, w którym się wypowiadam wymieniam wszystkie wady odnosząc się do faktycznego odwzorowania w rzeczywistości, a nie wymyślam pierdół rodem z umysłu fantastyka jak mają to w zwyczaju twórcy tematów w tym dziale. Nigdy nie stosuję tak prymitywnej argumentacji - nie bo nie. Więc daruj sobie zarzucanie mi takich rzeczy bo mijasz się z prawdą. Poza tym czego ja mogę wymagać od ciebie skoro proponowałeś "Karę do celności" za to, że np. na niemieckiej broni mam założony amerykański kompensator - wtf? Nie masz pojęcia najmniejszego co sam chcesz zaproponować, a masz pretensje do mojej krytyki. No brawo! Nie wiem ile masz lat ale już w czasach starego Counter-Strike, Quake'ów i Unrealów powstawało tyle modyfikacji i wariacji różnych trybów multi, że mam pewne pojęcie, które z nich były najbardziej oblegane na serwerach, a które były totalnie nieudane.
 14. Beznadziejna wariacja "gungame", która w zwykłym trybie Warzone nie ma sensu. Zdobywanie BP nie miałoby już wiele sensu. Już lepiej dodać osobny tryb klasycznego Gungame obok deathmatchy. Co do misji to lepiej sprawdziłby się system wyzwań niż generowanych na bieżąco misji tak jak działa to w wielu grach z topu.
 15. Czytania ze zrozumieniem mnie nie ucz. Po raz kolejny dodam żebyś miał na uwadze balans gry. Czyli tak. Badziewna rakieta za ~1600BP ma niszczyć czołg kosztujący od 5000BP w górę jednym strzałem, a kontrowana ma być za zakłócacz, który musi zostać wykorzystany (celnie) przez innego gracza z zespołu bo o ile pamiętam to będąc w pojeździe nie można korzystać z BP (choć tu mogę się mylić bo nie zwracałem na to ostatnio uwagi w grze) Już pomijam to, że Reaper pełniący rolę "jammera" zakłóca fale radiowe na polu walki co logicznie kontruje wzywanie wsparcia jak i korzystania z UAV. Jak miałoby to wpłynąć na namierzenie i wystrzelenie pocisku Strzel-Zapomnij kierowanego IR? No i ciekawe co powiesz o wagowym stosunku. Skoro MG5 ważące realnie ~10kg jest w grze wzniesione do ~37kg to ile musiałby ważyć 22kg Javelin? Tyle w temacie Javelinów.
×
×
 • Create New...