Jump to content

Hourdeau

Recon Unit
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Private

About Hourdeau

 • Rank
  Sergeant

Recent Profile Visitors

112 profile views
 1. Jak sobie wyobrażasz "zdezorientowanie" w kwestii mechaniki gry? Taki granat według mnie nic nowego by nie wniósł i jego zastosowanie jest dość mierne. Lepszym pomysłem byłyby granaty gazowe (zwykły granat z gazem łzawiącym), którego można byłoby kontrować posiadając maskę przeciwgazową (o ile przedmioty customizacji wyglądu mogą wpływać na jakieś statystyki). Zastosowań takiego prostego granatu generujacego nieregularną chmurkę gazu łzawiącego byłoby pełno - blokowanie przejść na określony czas, wyłączenie z gry małego obszaru (jakiś spot kamperski na punkcie przejmowania). Skutkiem kontaktu z takim granatem byłoby oczywiście rozmazanie ekranu+lekkie zachowanie i ewentualnie niewielki DOT (Damage Over Time, można uznać, że byłaby to bardziej agresywna mieszanka gazów )
 2. Zdecyduj się o czym piszesz i rób to poprawnie. Jeżeli ktoś popełnia trzeci raz z rzędu ten sam błąd, na który zwróciłem uwagę, ma w dupie interpunkcję i styl pisania to forum powinien omijać z daleka bo twoje posty wyglądają jak lament sfrustrowanego dziecka, które ma aż za dużo do powiedzenia. Skoro jesteśmy na forum, które polega na wymienianiu się opiniami i wszelkimi poglądami nt. gry to właśnie to robię. Ponadto zarzucanie braku umiejętności czytania ze zrozumieniem ze strony kogoś kto nie potrafi pisać po polsku jest odrobinę nie na miejscu. Sam mi zwracasz uwagę, że piszę o niczym i nie potrafię czytać. Jeżeli cofniesz się do moich postów to może w końcu dotrze do ciebie, że odniosłem się prawie do każdego twojego pomysłu (poza komendami głosowymi bo to dobry i poruszany już temat) więc gadanie o tym, że leję wodę jest równie żałosne jak te nieprzemyślane pomysły (tak jak m.in. rady dotyczące opisu gry na steam - no Chryste panie, poważnie??). Czego ty się spodziewasz, że publikując posty na forum nie spotkasz się z krytyką? Że to kółko wzajemnej adoracji i każdy będzie Ci przyklaskiwać choćby przy najgłupszym pomyśle? Weź daruj...
 3. Oh, przepraszam, że korzystam z forum aby wyrazić opinię na beznadziejny według mnie temat. Poza tym uszanuj język i nie wciskaj kitu o addonach czy nieradzących sobie przeglądarkach bo na to się nikt nie nabierze. Wiesz, że mógłbym równie dobrze napisać to samo o twoim całym temacie, a mimo to nie zrobiłem tego? Dalej? Serio? Fajnie, ja noszę torbę z granatami i nabijam pełno punktów z racji tego, że inni z tego korzystają. To, że tobie się to zdarza nie oznacza tego, że to norma. No to ci szczerzę życzę powodzenia w zbieraniu tych stałych stu graczy. Myślisz, że rozdawanie gier na lewo i prawo coś tu pomoże? Poważnie? Od testowania są też twórcy gry - nie pompuj sobie ego, że tylko i wyłącznie dzięki twojej grze w EarlyAccess twórcy wiedzą co poprawiać (nie umniejszam oczywiście samej idei EA, no ale takie bzdury aż kłują w oczy). Ponadto gdy wychodzi świeży patch to graczy również przybywa i 24hPeak graczy jest stosunkowo wysoki więc się o testy nie martw. Póki gra nie będzie miała swojej premiery to płacz o niską bazę graczy nie ma najmniejszego sensu.
 4. Na kretynów nie poradzi nawet najlepszy dev i największe litery w boldzie. Poza tym na co ty liczysz? Że gra, która jeszcze nie miała swojej premiery kampanii reklamowej (która jest planowana na wydanie v1.0) będzie oblegana przez graczy? Teraz odpadnie paru idiotów, którzy nie rozróżniają early accessów od full wersji ale po reklamach przyjdzie na ich miejsce wielu innych więc te płacze są na nic w tym momencie. Uwierz mi, że twórcy gry wiedzą co zrobić żeby playerbase wkrótce urósł. A o balansie gry myślałeś czy tak po prostu rzucasz pomysłami na lewo i prawo? Btw. chyba nie wiesz czemu służą te symbole: " " Póki co chyba nie istnieje przeglądarka, która nie podkreślałaby błędów. Po prostu ehhh..... <oklaski wszystkich marketingowców i speców od reklamy> Pozdro
 5. Obecnie działa to w Call Of Duty WWII jako tryb "Wojna". Dość fajny tryb lecz pełny skryptów i ograniczeń bez wielu możliwości na rozwiązanie meczu co w tak stosunkowo dużej grze wg. mnie raczej nie ma zbyt wielkich szans na sukces.
 6. Hourdeau

  Free BR

  Bzdury, tym bardziej tryb BR pasuje do tej gry jak rajdowanie w 8graczy bossa w super mario, lepiej zakończ ten temat.
 7. Hourdeau

  Waga broni

  Zamiast zwiększania wagi broni powinno się obniżyć limit obciążenia żołnierza lub po prostu wprowadzić limity na posiadanie "ciężkich" broni w ekwipunku (co jest gorszym wg. mnie rozwiązaniem). Ciekawy sposób logiki - wychodzi na jedno ale promuje tylko jedną klasę graczy. Coś jeszcze ciekawego? Przy zachowaniu realnych wag konkretnych broni limit można zmniejszyć i nie będzie to nikogo premiowało bo waga LKMów też jest mocno zawyżona gdzie HK121 (UKM MG5) waży 31kg (!!!!!!!, bez amunicji jego waga to zaledwie 10.8kg, a magazynek na 100pocisków 7.62NATO waży jakieś 3-3.5kg) Takie rozpisanie wagi dla ww. SCAR-H Waga broni: 3.86kg Luneta/PEQ/dwójnóg(uchwyt) - ~0.5kg 8 magazynków (20pocisków*8=160pocisków) - 6kg (waga jednego magazynka 7.62x51 ~0.750kg) Cały zestaw ~10kg czyli twórcy przegięli o ponad połowę z wagą broni. Trochę daleko od realizmu.
 8. A czym niby ten tryb się różni od klasycznego Rush?
 9. A po polsku można?
 10. Tak już wygląda dyskusja z tym osobnikiem. Ponadto nawet gdybyś miał to SSD to nie masz gwarancji, że gra w obecnej fazie ci się szybko załaduje bo nawet na moim SSD na M.2 gra raz ładuje się błyskawicznie, a raz zdążę herbatę zrobić. Poradnik FPS <- zajrzyj tutaj, poradnik opiera się na zwiększeniu liczby FPS w grze. Może na czas ładowania też da radę. Co do Steam: Raczej tak, gry powinieneś odpalać z konta, do których jest ona przypisana.
 11. Jest opcja spawnu tylko i wyłącznie na dowódcy drużyny i raczej na 100% nie ulegnie to zmianie bo to poważnie zagroziłoby balansowi gry.
 12. Póki nie nauczysz się pisać i czytać ze zrozumieniem to dyskusje z tobą nie mają większego sensu bo nie potrafisz ani jednego ani drugiego. I btw. kasujecie moje komentarze mimo, że to nie ja rozgarniam tutaj coraz większy offtopic? Brawo
 13. Myślę, że póki co twórcy dobrze robią dodając bronie aktualne w użytku, a nie dodają jakichś staruchów jak np. właśnie AUG - konstrukcja sprzed 40lat czy broni, których żadna armia na oczy nie widziała jak H&K G11 czy FMG9 bo przez dodawanie takich "egzotyków" gra zacznie trochę trącić CoD. Na to też bardzo liczę na dodanie granatników w formie dodatku, a nie osobnej broni. I mam nadzieję, że nie zaburzyłoby to balansu w grze. No i nie mogę się doczekać większej ilości pistoletów i ich "reworku" bo póki co to są bezużyteczne pukawki.
 14. Akurat rzucania granatu po ziemi nie miałem na myśli bo jako alternatywny rzut miałoby to fajne zastosowanie. Ale rzucanie granatu kryjąc się raczej ciężko zaimplementować gdy w grze nie działa żaden system krycia się za osłonami.
×
×
 • Create New...