Jump to content

Yarg0th

Recon Unit
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Private

About Yarg0th

 • Rank
  Specialist

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadzam się z Wolfym - tak jak w Rushu czy Operacjach każdy "etap" powinien obejmować dwa punkty co sprawi że: -obrońcy będą musieli się rozdzielić i pilnować różnych dróg, -w razie zdobycia jednego punktu obrońcy będą zmuszeni atakować, a atakujący bronić przejętego punktu. Etap czyszczenia zdobytej strefy (a dla broniących wycofywania) też sprawia, że porządkujemy fazę pomiędzy atakami na punkty (tylko w mechanice musi być również uwzględnione miejsce do którego obrońcy mogą się wycofać, a do którego atakujący jeszcze nie mogą wkroczyć). Co do mapy, to moim zdaniem Warszawa jest dobra bo punkty B automatycznie rugują pojazdy z walki (a uważam, że lżejsze pojazdy powinny być dostępne w tym trybie plus ewentualnie broń stacjonarna) tylko podejście do Złotych Tarasów musi być umożliwione wszystkimi drogami (może dodać jeszcze kilka?). Uważam, że mechanika powinna być oparta o odrodzenia (ale po obydwu stronach jak w RS2, z tym że atakujący mają ich więcej) co sprawi, że rozgrywka będzie bardziej taktyczna.
 2. Dodałem. Po dłuższych przemyśleniach sądzę, że nie ma co przesadzać z ilością trybów (które będą tylko dzielić społeczność) i po Reconie dodać jeszcze jeden tryb liniowy (odpowiednik Rush) i skupić się na mapach.
 3. Going through this entrance in Warsaw is impossible (something like invisible hill) Sometimes spawning on the friendly tank gets you in the "gray zone" or you are flying in random directions There is no animation when switching through 5x optics and red dot on Pecheneg
 4. I think that game needs about 2-3 more maps in all modes and maybe one more quicker mode to keep community interested. Every other addon should be postponed till most bugs are fixed.
 5. W Operacji Wirus w BF4 też były dwie lokacje TDM. To bardzo fajna opcja choć trudno mi określić czy nie lepiej póki co skupić wszystkie siły na nowych mapach, a dopiero później dopracować nowe rejony starych lokacji.
 6. W WW3 czasem idzie mi lepiej a czasem gorzej, jednak zazwyczaj mam poczucie gdzie nawaliłem i co mogę poprawić następnym razem - coś czego na przykład w BFV często nie doświadczam. WW3 musi znaleźć swoją niszę i wydaje mi się, że wychodzi to całkiem fajnie bo z jednej strony jest dynamicznie a z drugiej bezwzględnie w kwestii TTK (w takim RS2 ginie się jeszcze szybciej ale tempo zazwyczaj jest znacznie spokojniejsze). Nie da się zrobić gry która przypasuje wszystkim bo zbytnie spłaszczenie mechaniki może czasem zachęci nowicjuszy ale z pewnością bardzo szybko znudzi doświadczonych graczy, szukających wyzwania.
 7. Jeśli na podstawie kilkunastu glosów można wysnuć jakieś konkretne wnioski to moim zdaniem w tym przypadku widać, że chcemy tryby bardziej liniowe (Operacje, Rush, Frontlines). Dla mnie pewnym zaskoczeniem jest poparcie dla CTFa gdyż już dawno nie widzialem aby ten tryb zdobył w którejś z gier większą popularność, ale może WW3 to odmieni
 8. Dodawanie broni jest dla mnie na dalszym planie ale chcialbym zobaczyć coś szybkostrzelnego w typie AEK-971, Skorpiona EVO III czy wspomianego już TARa-21. A z ciekawostek takiego AMB-17.
 9. Yarg0th

  R.I.P

  To jak to było z tym monopoly?
 10. Shouting out: "baby I'm ready to go!"
 11. Yarg0th

  R.I.P

  To ja bym poprosil o wyjaśnienie jak akcjonariusze upomna się o kasę w sposób inny niz sprzedaz akcji? Bo jesli tylko o taki sposób rekompensaty Ci chodzi to jego predykcja jest równie oczywista jak wróżenie z fusów.
×
×
 • Create New...