Jump to content

Yarg0th

Recon Unit
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

31 Private

About Yarg0th

 • Rank
  Specialist

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oficjalnie stwierdzam, żem sam tę ankietę uczynił więc jest to czysto fanowska inicjatywa, której wyniki nie są w żaden sposób wiążące dla twórców
 2. Zgadzam się - odrodzenia to wciąż problem (zarówno na Warzone jak i na TDM) - czasem dostajemy jak na tacy przeciwnika a czasem to my jesteśmy łatwym celem, który raz za razem dostaje kulkę (ta druga opcja jest moim zdaniem szczególnie zauważalna w TDM). Ogólnie ekran odrodzenia w Warzone czasem jest mylący gdyż jeśli jeszcze raz nie kliknę punktu na którym chcę się odrodzić (mimo że jest on oznaczony jako startowy) to resp następuje niekiedy w innej lokalizacji (moze dodać informację - odrodzisz się na...) Miło by było równiż kiedyś w przyszłości zobaczyć możliwość całkowitej modyfikacji uzbrojenia podczas rozgrywki (czasem łapię się na tym, że w przygotowanym wcześniej profilu brakuje mi jakiegoś drobnego elementu) Jednak ogólnie jest bardzo fajnie i mam nadzieję że teraz już wszystko będzie szło zgodnie z planem
 3. Za każdym razem grając na Smoleńsku i zdobywając B2 nie mogę oprzeć się wrażeniu, że po rozbudowaniu byłby z tego idealny odpowiednik Lockera do DM.
 4. Zgadzam się z Wolfym - tak jak w Rushu czy Operacjach każdy "etap" powinien obejmować dwa punkty co sprawi że: -obrońcy będą musieli się rozdzielić i pilnować różnych dróg, -w razie zdobycia jednego punktu obrońcy będą zmuszeni atakować, a atakujący bronić przejętego punktu. Etap czyszczenia zdobytej strefy (a dla broniących wycofywania) też sprawia, że porządkujemy fazę pomiędzy atakami na punkty (tylko w mechanice musi być również uwzględnione miejsce do którego obrońcy mogą się wycofać, a do którego atakujący jeszcze nie mogą wkroczyć). Co do mapy, to moim zdaniem Warszawa jest dobra bo punkty B automatycznie rugują pojazdy z walki (a uważam, że lżejsze pojazdy powinny być dostępne w tym trybie plus ewentualnie broń stacjonarna) tylko podejście do Złotych Tarasów musi być umożliwione wszystkimi drogami (może dodać jeszcze kilka?). Uważam, że mechanika powinna być oparta o odrodzenia (ale po obydwu stronach jak w RS2, z tym że atakujący mają ich więcej) co sprawi, że rozgrywka będzie bardziej taktyczna.
 5. Dodałem. Po dłuższych przemyśleniach sądzę, że nie ma co przesadzać z ilością trybów (które będą tylko dzielić społeczność) i po Reconie dodać jeszcze jeden tryb liniowy (odpowiednik Rush) i skupić się na mapach.
 6. Going through this entrance in Warsaw is impossible (something like invisible hill) Sometimes spawning on the friendly tank gets you in the "gray zone" or you are flying in random directions There is no animation when switching through 5x optics and red dot on Pecheneg
 7. I think that game needs about 2-3 more maps in all modes and maybe one more quicker mode to keep community interested. Every other addon should be postponed till most bugs are fixed.
 8. W Operacji Wirus w BF4 też były dwie lokacje TDM. To bardzo fajna opcja choć trudno mi określić czy nie lepiej póki co skupić wszystkie siły na nowych mapach, a dopiero później dopracować nowe rejony starych lokacji.
 9. W WW3 czasem idzie mi lepiej a czasem gorzej, jednak zazwyczaj mam poczucie gdzie nawaliłem i co mogę poprawić następnym razem - coś czego na przykład w BFV często nie doświadczam. WW3 musi znaleźć swoją niszę i wydaje mi się, że wychodzi to całkiem fajnie bo z jednej strony jest dynamicznie a z drugiej bezwzględnie w kwestii TTK (w takim RS2 ginie się jeszcze szybciej ale tempo zazwyczaj jest znacznie spokojniejsze). Nie da się zrobić gry która przypasuje wszystkim bo zbytnie spłaszczenie mechaniki może czasem zachęci nowicjuszy ale z pewnością bardzo szybko znudzi doświadczonych graczy, szukających wyzwania.
×
×
 • Create New...